Kiko Make Up Milano, Water Eyeshadow (Cień do powiek do nakładania na sucho i na mokro)

Rewolucyjny cień, zapewniający natychmiastowy kolor, przeznaczony do nakładania na sucho i na mokro. Mieszanka pudrów sferycznych najnowszej generacji gwarantuje niezwykły efekt kolorystyczny, który łączy ekstremalną precyzję, czysty blask i wyjątkową długotrwałość. Miękka i kremowa konsystencja pozwala na stworzenie makijażu z trójwymiarowym efektem, o niezwykle żywych i czystych kolorach. Specyficzna formuła zastosowanych pudrów sprawia, że cień do powiek KIKO bardzo łatwo rozciera się i gwarantuje natychmiastowe i równomierne uwolnienie koloru, zarówno przy stosowaniu na sucho, jak i na mokro. Wyjątkowy, trójwymiarowy i ergonomiczny kształt wskazuje na sposób pobierania, sprawiając, że makijaż oczu staje się łatwy i szybki. Wzbogacony składnikami aktywnymi o działaniu nawilżającym i wygładzającym,Water Eyeshadowcień ten jest delikatny i niewyczuwalny na powiekach. Dostępny w 32 luminescencyjnych odcieniach.

prasowane
pojedyncze

Świetne!

Mam kolory 218 i 233. Zakupiłam w Austrii i nie wiem, czy w Polsce obowiazują te same numery i czy są wszystkie, bo cieni w sztyfcie Polska ma zdecydowanie mniej.
Nie mniej jednak mam kolor żóltego, bardzo żółtego połyskującego złota i cos w rodzaju zgaszonej połyskującej pomarańczy/grejfruta.
Cienie same w sobie są bardzo mocno napigmentowane. "Robią" nam cały makijaż. Ten bardziej pomarańczowo-brzoskwiniowy odcień byłabym skłonna użyc jako letni róż do policzków. Myslę, że swietnie współgrał by z opalenizną i słońcem.
Cienie trzymają sie na powiece świetnie. Czasami zamiast bazy używam tylko korektora i matowię go pudrem i wtedy cienie równiez trzymaja się bez zarzutu. Bardzo dobrze się aplikują, nie osypują, a w ciągu dnia nie bledną na oku.
Te kolory stanowią dla mnie kropkę nad "i" w szalonym makijażu.
Opakowane są w czarny plastik, a dodatkowym atutem jest lustereczko.
Powiem szczerze, że nie próbowałam uzyc ich na mokro, bo już na sucho są piorunujaco intensywne.
Gdy zawitam do kiko, na pewno nabedę kolejne odcienie.
Polecam wypróbować - świetny jakościowo produkt.

Z sredniej polki ;)

Mam obecnie 3 owe cienie numerki: 200 , 228 i 229
Dodam , iz sa to doskonale cienie ( w mojej ocenie) z srodkowej polki cenowej.
Zaczynamy od plusow:

+ bardzo napigmentowane
+dlugo sie trzymaja ( ja zawsze uzywam bazy)
+nie zbieraja sie w zalamaniach
+ bardzo satynowe uczucie na powiekach
+ kolory wymiataja , przecudne cienie bardzo blyszczace
+ robia robote na powiekach
+nie osypuja sie
+bardzo wydajne
+ladne solidne opakowanie z lustereczkiem , mega praktyczne
+pieknie sie blenduja
+ bardzo ozywione i dlugotrwale na mokro
+ przy nakladaniu na mokro nie robi sie blotko tylko pieknie suna po powiece
+bardzo fajna cena KIKO bardzo czesto ma promocje wiec sa one taniutkie :)

Minusy:
- jak dla mnie brak :)

Polecam :)

idealne na każdą okazję

Posiadam dwa kolory - 101 (stara wersja) i 227 (nowa wersja)

Kiko szturmem zdobyło serca polskich fanek makijażu, a te cienie na pewno się do tego przyczyniły.

INTENSYWNOŚĆ:
Cienie mają jakby wypiekaną formę, a dzięki temu intensywność można stopniować. Mgiełka daje lekką i świetlistą poświatę, a każda kolejna warstwa pogłębia kolor. Większa ilość cienia daje naprawdę niesamowity, "chromowy" efekt. Cienie mienią się tak pięknie, że już jeden może być całym makijażem.

APLIKACJA:
Najczęściej aplikuje je na bazę, zresztą jak wszystkie cienie. Baza jak wiadomo podbija i to znacznie intensywność koloru. Aplikowanie na sucho nie da, aż tak mocnego efektu, a bardziej mgiełkę koloru. Wystarczająco np., żeby nieco nabłyszczyć makijaż. Według mnie jednak nie są to takie do końca cienie do aplikacji na sucho, jak zapewnia producent. Najczęściej aplikuje je pędzelkiem z sephory nr 22. Fajny efekt uzyskuje także aplikując opuszkiem palca w wewnętrzny kącik.
W kwestii rozcierania również dają radę - blendowanie idzie szybko i łatwo, a cienie nie tracą na pigmentacji.

TRWAŁOŚĆ:
Oceniam głównie trwałość na bazie, a ta jak wiadomo przedłuża trwałość do około 8-9h. Cienie aplikowane na sucho trzymają się nieco krócej, mniej więcej połowę tego czasu.

DOSTĘPNOŚĆ:
Stacjonarnie jest bardzo słaba, ponieważ to tylko sklepy firmowe KIKO, ale na szczęśćie istnieje także sklep internetowy.

CENA:
Stanowczo za wysoka. 40zł za cień to bardzo dużo. Na szczęście oba moje to prezenty, na dodatek kupione w promocji za około 20zł (a te są tam częste).

OPAKOWANIE:
Bardzo trwałe, matowe z lusterkiem. Otwarcie mogłoby być nieco lepsze, a mianowicie powinno "lżej chodzić", nic się nie zmieniło w tej kwestii pomimo tego, że cieni używam już długo. Dodatkowo cienie mają bardzo fajną formę - trochę coś jak fale :)

Generalnie polecam je ze względu na wymiarowość efektu na powiece, do mojej kolekcji na pewno dołączą jeszcze jakieś kolory.

W załączniku przesyłam zdjęcie z cieniami bez i z bazą :)

Używam tego produktu od: ponad rok.
Ilość zużytych opakowań: dwa kolory

tylko na mokro.

Oceniam kolory 202 (czekoladowy brąz) i 218 ("flamingowy", róż/pomarańcz). Jeden i drugi kupowałam na półwyspie, więc płaciłam w euro - czyli nie przepłacałam, polskie ceny Kiko są niestety nieco wyższe.

Jak wszystkie produkty Kiko, cień Water Eyeshadow występuje w wielu ślicznych kolorach, zarówno łagodnych, nadających się na codzień, jak i mocnych, jaskrawych. Cienie są dobrze zabezpieczone, mają porządne opakowanie z lusterkiem, a sam produkt ma fantazyjny pofalowany kształt - przyjemnie na niego się patrzy (;

Pigmentacja cieni zależy od metody nakładania. I tu niestety pojawiają się minusy - chociaż producent obiecuje, że można używać cienia na sucho, to jednak jego kolor znacznie różni się od uzyskiwanego aplikacją mokrym pędzelkiem.
Na sucho kolory są blade, cień się osypuje, nie trzyma powieki (nawet na bazę). Trudno się z nim pracuje.
Na mokro efekt jest zadowalający, kolory ładne, błyszczące, wielowymiarowe.

Cienie rozcierają się średnio, niezależnie od sposobu nakładania. Trwałość dobra przy tej drugiej aplikacji (na sucho nie mogę powiedzieć, bo i tak prawie ich nie było widać).

Ogólnie - to bardzo dobre cienie do aplikacji na mokro i tylko na mokro.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie