Thalgo, Source Marine, Perfect Glow Primer (Baza pod makijaż `Perfekcyjny blask`)

Perfect Glow Primer Baza pod makijaż - Perfekcyjny blask Wyrównuje - Poprawia koloryt - Upiększa Technologia "Kolorowych świateł" użyta w preparacie udoskonala wygląd każdej skóry, odkrywa jej nowe oblicze: koloryt jest wyrównany, pory są wyraźnie zmniejszone, a powierzchnia skóry złagodzona.

Poranne orzeżwienie

Mamy w niej dwie opcje-nawilżenie (z tym sekretem Marine) i rożswietlenie.Daje mi uczucie chłodu i rześkości z rana..Kocham to uczucie ,gdy ją aplikuję :).Świetnie się wchłania i jak za pomocą magicznej rózdzki od razu upiększa facjatę.Taka moja -perełka odkryta ,w dobrej cenie..Jakby rozmywała to co chcemy ukryc i przygotowywała grunt:) do dalszej pracy..Praca z Thalgo Marine jest przyjemnością .Ją i serum z tej lini-uwielbiam...Dodaje nam urody,dba o nawilżenie,ma cene do przełknięcia -więc jak najbardziej jestem jej na TAK!

Używam tego produktu od: mca

Cudna baza,moje kwc!

Kosmetyki Thalgo jak widomo to kosmetyki gabinetowe,wiem bo chodziłam do szkoły kosmetycznej i cos wiem o ich działaniu.Mają naturalne składy,dobrze dobroczynnie działaja na cere itp.No ale nie o tym mowa.Wracamy do bazy.Otóż baza ma zapach owoców cytrusowych,nie jest to aż tak wyczuwalne ale troszeczkę czuć,pieknie pachnie,konsystencja bezbarwnej bazy pod makijaż,nie roluje się z kremami i podkładem,przepięknie wygładza i rozświetla twarz a makijaż utrzymuje się cały dzień(zalezy od cery też),Jest dość droga ,ale też bardzo wydajna,mam już 3 miesiące i jeszcze na długo starczy.polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie