Oriflame, Essentials, Nourishing Face Cream (Odzywczy krem do twarzy z kompleksem mutliwitamin i olejem makadamia)

Łatwo wchłaniający się krem odżywczy z kompleksem multiwitamin i olejem makadamia. Olej makadamia wykazuje dobre właściwości regeneracyjne, dzięki obecności kwasu palmitynowego i oleinowego, będącego również składnikiem ludzkiej skóry. Olej ten dobrze się wchłania i jest tolerowany przez skórę.

coś strasznego

Jestem pseudo-konsultantką Oriflame. Znaczy jak mi się coś spodoba to sobie kupię i tyle. Bez żadnej sprzedaży innym.

Ten krem skusił mnie pozytywnymi recenzjami na stronie Oriflame i ślicznym opakowaniem. Potrafię stracić głowę dla opakowania, a że był w promocji - to czemu nie? Więc kupiłam.

Kiedy przyszedł, aż się paliłam do jego wypróbowania i od razu go zmacałam.
Zapach - dziwny. Taki słodko-chemiczny, którego nie potrafię dokładniej nazwać. Niby coś mi przypomina, ale nie umiem sobie przypomnieć co. Troszkę zbyt intensywny jak dla mnie jeśli chodzi o kremy do twarzy. Jednak w chwili nałożenia na buzię..
Powiem, że mam skórę wybitnie mieszaną. Nos i broda mi się świecą, czoło wysusza, a policzki są mega wrażliwe. Po tym kremie zaś.. Miałam wrażenie, jakby mi ktoś buzie polał kwasem i ze łzami w oczach biegłam do łazienki zmywać to z siebie. Wcześniej przed jego nałożeniem użyłam tylko toniku bezalkoholowego.

Więc jak dla mnie to krem - masakra. Dawałam mu jeszcze szansę kilka razy, ale za każdym razem to samo.

Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

łudząco przypomina krem konkurencji

Krem dostałam w prezencie.Czy kupiłabym sama?Raczej nie,bo do kremów podchodzę sceptycznie,muszę zrobić dokładne rozeznanie,itd.No ale jak już dostałam,to przetestowałam.

OPAKOWANIE;
Produkt znajduje się w plastikowym słoiczku.Mimo wszystko wygląda solidnie.W środku zabezpieczony folijką.
Co mnie razi,to brak opisu produktu.Na dole słoiczka widnieje tylko infromacja : ,,Odżywczy krem do twarzy",no i skład.Wiele mi to nie mówi,no ale cóż...Oriflame mnie do tego przyzwyczaiło.

KONSYSTENCJA ,ZAPACH:
Konsystencja jest bardzo lekka.Zapach jak dla mnie taki chemiczny miód i mleko nie wiem czemu.Ogólnie bardzo przypomina mi krem "Avon miód i mleko" w takim plastikowym słoiczku.Konsystencja i zapach łudząco podobne,tylko kolor inny.

DZIAŁANIE:

Po krótce jescze napiszę o mojej cerze.Jest mieszana,niby cała sucha,ale po kilku godzinach strefa T lekko się błyszczy,strefa T skłonna do zapychania.

Krem szybko się wchłania,ale zostawia na buzi błyszczący film-nie do końca to lubię.Daje uczucie nawilżenia,ale gdy moja cera jest bardzo przesuszona,to po jego użyciu piecze mnie buzia.
Mimo tego lekkiego filmu podkłady nie rolują się na nim (sprawdziłam z kilkoma różnymi).
Nawilża średnio.Na noc trochę za słabo.Na dzień dobrze.Po dwóch dniach używania go na noc i na dzień zauważyłam u siebie kilka wyprysków.Nie mam trądziku,wypryski pojawiają sie jedynie przed trudnymi dniami,więc zaczęłam być do niego sceptycznie nastawiona.
Odstawiłam na jakiś czas i znowu zaczęłam używać.Znów na twarzy pojawiło się kilku nieprzyjacieli a pory były bardziej zapchane.Jak przyjrzałam sie dokładnie skórze na dekolcie,to się załamałam-masa wągrów ;/ Nie miałam problemów ze skórą w tym miejscu a używałam tylko tego kremu,więc jest winny.

Dodam jeszcze jakże piękny skład:
AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, STEARIC ACID, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CERA MICROCRISTALLINA, IMIDAZOLIDINYL UREA, CARBOMER, PARFUM, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, NIACINAMIDE, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, SILICA, CI 15985, CI 16035, CI 42090

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego