Herbal Care, Krem nawilżająco - wygładzający na dzień i na noc

Herbal Care, Krem nawilżająco - wygładzający na dzień i na noc

Krem zawiera składniki aktywne, które zapewniają pielęgnację oraz poprawiają jej kondycję i wygląd. Receptura kremu nawilża, likwidując uczucie suchości i ściągnięcia skóry oraz ją wygładza. Dodatkowo delikatna konsystencja i przyjemny zapach zwiększają komfort stosowania.
Ekstrakt z aloesu przywraca poziom nawilżenia, zapobiegając odwodnieniu i przesuszeniu naskórka, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz przyspiesza regenerację skóry.
Lilia wodna nawilża i koi skórę oraz przywraca jej naturalny koloryt.
Kolagen poprawia jędrność i sprężystość skóry przywracając jej młody wygląd.
Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie oraz zmniejsza widoczność zmarszczek.
Masło Shea chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz wygładza skórę.
Receptura kremu została wzbogacona w inutec, prebiotyk, który zwiększa skuteczność pozostałych składników oraz korzystnie wpływa na stan skóry chroniąc ją przed przesuszeniem i powstawaniem podrażnień.

Dobry nawilżacz dla niewymagającej cery

Kupiony w ramach testów całej serii, jednak nie mogłam używać go ciągiem, tak jak wcześniejszych jego braci, bo dla mojej suchej skóry był za słaby. Stał się moim towarzyszem w dni, kiedy nie musiałam wychodzić z domu i w razie potrzeby mogłam powtórzyć aplikację. Na noc nie próbowałam go używać, bo już po pierwszym nałożeniu wiedziałam, że się nie sprawdzi.

Plusy:
- bardzo dobry skład bez niepotrzebnej chemii
- przyjemny, nienachalny zapach
- przyzwoite nawilżenie dla cery normalnej (przypuszczam, że w przypadku tłustej też się sprawdzi)
- cena

Minusy:
- zdecydowanie nie dla suchej skóry, chyba że na jej "lepsze dni" albo w przypadku używania czegoś konkretnego na noc
- za słaby na noc

Mimo wszystko polecam skórom normalnym.

Bardzo dobry krem

Jak dla mnie spełnia swoje zadania. Używam go na noc, po zmyciu makijażu. Nawilża idealnie, szybko się wchłania, ładnie pachnie i ma przyjemną żelową konsystencję. Na pewno kupię go ponownie, zapłaciłam za niego niewiele ponad 10zł, i była to bardzo dobrze zainwestowana dycha :)

jest w porządku

Krem ma ładny zapach, super konsystencję, szybko się wchłania, nie podrażnia, faktycznie wygładza i ujednolica cerę, co do nawilżenia - dla osób z normalną cerą jest naprawdę wystarczający. Ogólnie polecam go wypróbować za taką cenę ;)

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 2 i pół zużyte