Semi di Lino Iluminating Shine Mask with Karitex (maseczka odżywcza)

Semi di Lino Iluminating Shine Mask with Karitex (maseczka odżywcza)

Maseczka odżywcza z efektem rozświetlającym przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki dużej zawartości Masła Karite (Burro di Karite), bogatego w aktywne składniki, maseczka regeneruje zniszczone części włosa, nawilżając i nadając włosom elastyczność, natomiast dzięki zawartości ekstraktu z siemienia lnianego (Semi di Lino), zamyka łuski włosa nadając im wyjątkowy połysk.

pomyłka

Nie wiem co to było, ale nie miało to nic wspólnego z maseczką do włosów. Jedyny efekt to może jakieś wygładzenie, ale po solidnym przetrzymaniu jej na głowie. Bardzo delikatnie nabłyszcza, ale nie ma to nic wspólnego ze zdrowo błyszczącymi się włosami. Nie regeneruje, nie nawilża, włosy są oblepione, sianowate, puszą się. Maska nie działa ani krótkotrwale ani nie ma żadnych efetów, które można by zaobserwować po dłuższym stosowaniu. I jeszcze żeby chociaż ładnie pachniała....

Używam tego produktu od: nieregularnie blisko rok
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Rewelacja

Maske kupilam zachecona pozytywnymi recenzjami na wizazu. I po raz kolejny nie zawiodlam sie. Maska jest gesta jak maslo,super odzywia, regeneruje, nawilza. Wlosy po jej uzyciu sa bardziej lejace, wygladzone, sliskie a jednoczesnie ma sie wrazenie jakby ich bylo duzo wiecej, mnostwo! Poza tym bardzo, bardzo wydajna. Cena jak na kosmetyk tej klasy bardzo w porzadku. Jedyny minus to nieprzyjemny, chemiczny zapach.
Używam tego produktu od: wrzesnia 2006
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 500 ml

bleh...

Chyba mam inne wymagania co do masek do włosów niż inne wizażanki. :D ale ta maska kompletnie nie przypadła mi do gustu.
Jest niewydajna, nieładnie pachnie, i nic nie robi.
Naprawdę! Zero jakiegokolwiek efektu, żadnego nawilżenia, regeneracji, nic!
Oprócz tego robi mi z włosów siano, no dodajmy - śliskie siano. I do tego jest jakiś dziwny efekt - jakbym miała włosów o połowę mniej. koszmarrr :mad:
Nie polecam.

Używam tego produktu od: jakieś pół roku temu używałam
Ilość zużytych opakowań:2 użycia i wystarczy

pierwsza depilacja bikini

Rewelacja

Produkt bardzo dobry, używam go od około 3 lat. W tym czasie urodziłam dziecko, włosy po porodzie wogóle się nie osłabiły. Mam włosy rozjaśnione farbowaniem. Po odżywce robią się miękkie, zdrowo wyglądają, pięknie błyszczą. Moja fryzjerka za każdym razem gdy ją odwiedzam stwierdza, że poprawiły mi się włosy. Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Swietny

Nie rozumiem poniższych recenzji. Dla mnie to naprawde świetny produkt. Po pierwszym użyciu nie było może super, ale po kilku razach włosy lsnią, są gładkie i pięknie odżywione. Doskonała odżywka!!!

Używam tego produktu od:1

Nic szczególnego

Maseczka ma gęstą, pomaranczowawą konsystencję, ciekawy zapach i na tym koniec zalet. Po użyciu włosy nie sa ani błyszczące ani wygładzone. Są wręcz przyklapnięte. Maseczka sprawia wrażenie chemicznej.
Juz po pierwszym uzyciu nie mam ochoty na kolejne używanie. Rozczarowanie. Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Wielkie nic :-/

Nijaki taki :-/
Zuzylam sumiennie najwieksza dostepna pojemnosc - jedyny efekt to ubytek w portmonetce. Maseczka sumiennie, starannie, dokladnie robi nic - ani nie dziala sensownie, ani nie pachnie zachecajaco. W zasadzie moglabym sobie rownowartoscia w banknotach (blotem/chomikiem/wydrukiem z banku/listowiem/niepotrzebne skreslic) pomaziac wlosy, efekt bylby taki sam - dokladnie zaden. Na szczescie niczego nie zniszczyla, stad az jedna cala gwiazdka. Odradzam posiadaczkom licznych podniszczonych przesuszonych. Producentowi zycze, zeby mu sie tesciowa do domu wprowadzila-jak mozna wypuscic taki badziew? Prych!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno wielkie, bo bylam strasznie dzielna

dla mnie OK

Moim zdaniem to bardzo dobra maseczka, dzieki niej wlosy dobrze sie rozczesuja, nie rozdwajaja sie, sa blyszczace - nigdy takich nie mialam, dodatkowo sa miekkie w dotyku. Wg mnie jest dosc wydajna. Zapach jest faktycznie taki sobie - dosc chemiczny, ale nie utrzymuje sie na wlosach za dlugo wiec uwazam, ze da sie to przezyc. Wg mnie jest godna polecenia, wlasnie koncze pierwsze opakowanie i zamierzam tymczasowo ja zmienic, by wlosy sie nie przyzwyczaily, ale wroce do niej na pewno:)

Używam tego produktu od:kupilam w lipcu
Ilość zużytych opakowań:koncowka pierwszego opakowania

e tam

Zwlekałam z pisaniem recenzji - jakos wśrod tylu peanów dziwnie mi było pisac o nieskutecznosci ale teraz widze że nie jestem jedyna. Użyłam zaledwie kilka razy i pomna niezbyt ciekawych doświadczeń z innym produktami Alfaparfu jak np. niszczenie włosów postanowiłam sobie ją odpuscić. Nie uważam aby ten kosmetyk cokolwiek robił z włosami - nie nawilżał ani nie pomagał rozplątywac loków, na glowie siano. Może powinnam dłuzej stosować to może byłby efekt.. ale za dużo tych "może" a są lepsze produkty do włosów niż te z Alfaparfu - szkoda mi czasu na zabawy z tą maseczką, wole produkty po których widać efekty niemalże od razu. Nie wiem co musiałoby się stać abym na cokolwiek sie jeszcze skusiła z tej firmy ! ! !
Może sa to kosmetyki dobre do włosów grubych i zniszczonych np. farbowaniem ale na moich włosach praktycznie żaden produkt Alfaparfu się nie sprawdził!

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

zawiedziona

Aż nie mogę uwierzyć, że używałam tej właśnie maski, która ma tutaj tak dobre opinie:( Sprawdzałam kilka razy opakowanie i skład czy to na pewno to. Zresztą właśnie sugerując się tymi opiniami wydałam ponad 60 zł na pół litra tego "cuda". I co? Chciałabym napisać, że nic, ale to bym jeszcze przeżyła. Włosy po niej nie błyszczą się, nie są miękkie ani sprężyste. Ostatnio mam dość zniszczone kędziorki przez rozjaśnianie i myślałam, że ta maska mnie poratuje, ale nic z tego. W dodatku moje kręcone włosy po niej nie dają się rozczesać, są wręcz skołtunione. Bez zastosowania dodatkowo serum bez spłukiwania nie ma mowy o bezbolesnym rozczesaniu :(
I ten okropny, chemiczny zapach.
Używam jej już ponad miesiąc, nie wiem ile jeszcze mam czekać na pozytywne rezultaty.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

kiła i mogiła!!

nie wiem skad takie pochwaly tego produktu...:/ nie mam sumienia wystawic podobnej oceny jak poprzedniczki!
zalety:
* DELIKATNY efekt rozswietlenia po pierwszym uzyciu
*ma sie poczucie ze slusznie wydalo sie pieniadze - dobra marka, wysoka cena, profesjonalny salon, przyjemne okolicznosci zakupu - no musi dzialac, czyz nie?:)

okazuje sie, ze wcale, a ostatnia z dwoch zalet znika rownie szybko jak odzwyka z tubki.
*ta "maska" jest KOSZMARNIE niewydajna!!
*nie rozplatuje wlosow
*nie wygladza ich
*nie ulatwia rozczesywania
*nie sprawia ze sa "gladkie, sypkie, blyszczace" (ani jednej z tych rzeczy)

praktycznie wlosy sa takie, jak i bez niej tylko troche bardziej przyklapniete. W dodatku odzywka zajezdza takim spirytusem ze az sie dziwie?? Rozjasnia wlosy (siemie lniane)co w przypadku moich ciemnych blond sprawia ze nabieraja niefajnego zoltawego odcienia. Uwazajcie brunetki!!
Juz lepsze efekty daje balsam glis kura za 10 zl ktory starcza mi na 2-3x dluzej.
Odzywienia brak, moze nada sie dla wlosow zdrowych jako przydrogi bajer i mily element codziennej pielegnacji (choc podobny efekt rozswietlenia daje u mnie wywar z naturalnego siemienia lnianego:/)
pic na wode i wyrzucone pieniadze. Serdecznie niepolecam.

KWC

Rewelacja! Włosy są po niej miękkie, błyszczące i sypkie. Polubiły ją nawet moje lekko przetłuszczające się włosy!! Bardzo dobrze się układają, zarówno suszarką jak i prostownicą. W połączeniu z szamponem i serum z tej serii efekty powalają na kolana!! Z czystym sumieniem polecam :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3x 250ml; 1x500ml