Garnier, NEO, Fruity Flower, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Garnier, NEO, Fruity Flower, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy antyperspirant w suchym kremie od Garniera NEO Fruity Flower dla intensywnej 48 godzinnej ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Idealne połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Zmysłowy, kwiatowy zapach antyperspirantu NEO Fruity Flower ze świeżą nutą owocową. Bez alkoholu.

Najgorszy, jakiego używałam

Ostatnio wycofano mój dezodorant i potrzebowałam czegoś nowego. Koleżanka mówiła mi, że widziała tę nowość w drogerii, i że wydawał się być fajny, postanowiłam więc wypróbować go po skończeniu poprzedniego. Antyperspiranty Garniera ogólnie mi się sprawdzały, więc nie miałam obaw przed wypróbowaniem czegoś nowego. Niestety ten dezodorant to jedna wielka klapa i daję mu 2 pkt tylko dlatego, że szybko się wchłania (praktycznie od razu) i nie brudzi ubrań. Niestety oprócz tego nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Nie mam problemów z nadmierną potliwością, ale ten antyperspirant w ogóle nie działa. Jest strasznie niewygodny w użyciu, po pewnym czasie ciężko jest z niego coś wydobyć ze względu na niewygodne opakowanie. To (i jego brak skuteczności) wpływa na fakt iż nie jest wydajny (wyciskasz coraz więcej w nadziei, że za którymś razem po południu nie poczujesz przykrego zapachu spod pach). Stanowczo NIE polecam.

średni

Zaciekawiła mnie jego forma, dlatego postanowiłam go sprawdzić. Aplikuje się dosłownie tyle, ile jest potrzeba, jednak jest zbyt gęsty, im więcej go zużywałam, tym ciężej było go wycisnąć. Dla mnie jest to bardzo higieniczne, zawsze można aplikator przeczyścić bez problemu. Nie podrażnia, ale też ma wg mnie bardzo słabe dzialanie pod względem ochrony przed potem i zostawia żółte plamy. Zdecydowanie wolę kulki, albo aerozole od Garniera.

Miłe zaskoczenie

Mam wrażliwą skórę pod pachami - jestem mile zaskoczona działaniem kremu antyperspiracyjnego. Pachnie bardzo ładnie, naprawdę wchłania się na sucho, działa długo, nie uczula, nie osypuje się, nie plami ubrać. Rewelka.

niezawodna

Nigdy nie miałam problemów z nadmiernym poceniem się, dlatego też wybrałam antyperspirant od Garniera o delikatnym działaniu. Ma bardzo fajną konsystencję kremu, która szybko się wchłania i świetnie nawilża skórę, nawet podrażnioną goleniem, co więcej - nie klei się. U mnie świetnie sprawdza się nawet na siłownię, dodatkowo naprawdę ładnie pachnie i dobrze komponuje się z perfumami.
Opakowanie jest bardzo praktyczne, podoba mi się sposób dawkowania produktu. Jedyną wadą produktu jest to, że lekko brudzi ubrania (choć łatwo to zetrzeć), zaś po nałożeniu większej jego ilości trochę się kruszy.

Zupełnie nie dla mnie

Gdy weszła na rynek marka Neo od firmy Garnier koniecznie chciałam mieć po jednym z każdego rodzaju. Urzekło mnie kolorowe opakowanie i wygląd antyperspirantu.
Testowanie zaczęłam właśnie od Fruity Flower i zapach bardzo mi się spodobał , taki przyjemny , kwiatowy ...
Niestety aplikacja dezodorantu nie należy do najprzyjemniejszych , co więcej brudzi ubrania i podrażnia okolice pach.
Krem kruszy się po aplikacji i zostaje na ubraniach.
Jeśli chodzi o ochronę przed potem jest nieskuteczny i praktycznie wogle nie chroni.
Ten dezodorant zawiódł mnie na całej linii bo mimo ładnego opakowania i przyciągającej wzrok szaty graficznej nie pielęgnuje i nie chroni.

Ciekawa formuła

Dezodorant w żelu od garniera. Pierwszy raz spotkałam się z takim rodzajem dezodorantu. Ale muszę powiedzieć, że jest wygodny w użyciu. Ładnie pachnie, łatwo się go używa i ma ładne opakowanie. Ma za zadanie chronić przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem przez 48 godzin. Konsystencja jest dość zwarta ale dobrze się rozprowadza, nie czuć "mokrego" po użyciu. Nie zawiera alkoholu dzięki czemu nie szczypie podrażnionych po goleniu pach. Nie zostawia śladów na ubraniu. Jest bardzo fajny, polecam

Było dobrze ale...

Dezodorant ten kupiłam ponieważ lubię tego typu produkty w formie kremu. Są przyjemniejsze w aplikacji. Ten sprawdzał się bardzo dobrze. Zaczęłam go stosować jeszcze w trakcie intensywnych upałów. Poradził sobie ze wzmożonym poceniem bardzo dobrze. Nie brudził ubrań, nie uczulał, byłoby idealnie gdyby... nie nastąpiło połowiczne zużycie opakowania. Tubka ma taką budowę że wyciskanie z niej produktu było męką. Z początku najpierw wyciskałam produkt a potem nakladałam, co potęgowało możliwość brudzenia ubrań bo zazwyczaj aplikuje dezodorant po ubraniu się. Potem nadszedł etap że trzeba było aplikować go dłonią. Stracił tym u mnie bardzo wiele bo stosowanie kosmetyku stało się bardzo nieprzyjemne. Stąd 3 gwazdki.

Dlaczego czasem warto zaryzykować

Przyznaję, byłam do niego specyficznie nastawiona. I na początek muszę zaznaczyć: antyperspirant to dla mnie mega ważna sprawa. Musi być dobry, ale naprawdę DOBRY.
Robiąc zakupy w jednym z większych sklepów (wiecie, takich w których to można kupić dosłownie wszystko i zamiast godzinę, jesteś tam jakieś trzy), zatrzymałam się przy półce z antyperspirantami. Chciałam sięgnąć po ten, z którym nie rozstaję się od kilku miesięcy, a tu nagle w mojej głowie pojawia się pytanie "Magda, a może by tak spróbować czegoś nowego?". I tak oto kupiłam rzekomą nowość od garniera...

... i nie żałuję.

Już od jakiegoś czasu chciałam przerzucić się na dezodoranty w kulce, są wydajniejsze, "nie krztusisz się przy rozpylaniu", no i lepsze dla naszego środowiska. Ale moje podejścia ciągle były niewypałami... A to robił plamy na ubraniu, nie usuwał nieprzyjemnego zapachu, a najbardziej denerwowało mnie to uczucie dziwnej lepkości... bleh.
Tym razem wszystko zniknęło! Nawet na czarnych ubraniach nie pozostawia śladów. Zapach jest delikatny, subtelnie wyczuwana nuta kwiatowa. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę - producent pisze na opokowaniu: "Użyłaś odpowiednią ilość produktu, jeżeli krem natychmiast wchłonął się do sucha". I to prawda. Trzeba po prostu wyczuć, ile produktu trzeba nałożyć, żeby się sprawdził. Kwestia kilku użyć.

Tak więc póki co Garnier zostaje ze mną. Na jak długo? Zobaczymy, może znów jakiś głos w mojej głowie powie, żebym spróbowała czegoś nowego...

Kiepsko. Jedyny plus za zapach

W zasadzie moja recenzja jest podobna jak w przypadku wersji zapachu Fresh Blossom - używałam obu (co mnie podkusiło, żeby kupić dwa od razu...) i oba są podobnie SŁABE. Po porażce z pierwszym, skończywszy wydłubywać od połowy palcem z rozciętego opakowania, bo inaczej się nie dało, zabrałam się za drugi i - znowu porażka.

Najbardziej irytujące: opakowanie. Tragiczna funkcjonalność. Od połowy opakowania zawartości nie da się wycisnąć (tuba jest totalnie nie współpracująca). Miałam wrażenie, że wyciskam beton przez dziurkę od igły. Jak przy wcześniejszym opakowaniu, rozcięłam i wyjmowałam go dłonią - co było tym bardziej wkurzające. Nie pod koniec opakowania, w połowie używania!

Działanie: beznadziejne. Nie działa. Tak jak przy Fresh Blossom, tu też czułam się, jakbym nie użyła dezodorantu - wilgoć pod pachami, uczucie spocenia, konieczne poprawki... A nie mam problemu z nadpotliwością. Też w chłodne i spokojne, bezstresowe dni, bez różnicy - czy upał, czy zimno, nie dawał poczucia komfortu, zawsze bałam się, że przy jakimś wysiłku zrobią się plamy. Nie, nie, nie.

Nie.

beznadziejny

Nie wiem po co kupiłam drugi raz. Jedynym plusem jest ładny zapach. Forma kremu wydaje się ciekawa. Nie działa jak antyperspirant, zupełnie nie zapewnia uczucia świeżości. Strasznie brudzi ubrania, roluje się, kruszy, nawet po aplikacji niewielkiej ilości pachy wyglądają na obsypane czymś białym. Nie podrażnia, ale też jakoś specjalnie nie pielęgnuje skóry. Zupełnie niepotrzebny zakup.

beznadziejny

1) cena za wysoka - jakość beznadziejna
2) nie działa!!!
3) aplikacja to jakiś horror
4) ciężko się wchłania

Nie polecam! Nie wiem, kto wymyślił taki antyperspirant i komu on miał życie ułatwić?

coś jest z nim nie tak..

Jakoś nie jestem przekonana do tego produktu.. skuszona dobrą ceną w drogerii i tym, ze suchy krem to dla mnie nowość kupiłam i.. trochę się rozczarowałam:
- mam wrażenie, że po 2h przestaje mnie chronić (a nie mam problemów z nadpotliwością)
- brudzi ubrania
- kruszy się i roluje
- od połowy wykorzystania produktu ciężej się go wyciska
ma tez plusy
+ ze względu na to, że jest suchym kremem nie czuć go po aplikacji
+ ma ładny zapach
+ wygodnie się go dozuje (ale tylko jak jest pełny)
+ brak alkoholu w składzie
Nie sądzę jednak, abym do niego powróciła.. wolę niebieską kulkę z Sanexa, jest w podobnej cenie i wprawdzie muszę poczekać aż wyschnie, ale przynajmniej nie brudzi mi ubrań i czuję się komfortowo.