Cleanic, Kindii Dzidziuś Chusteczki `Baby Sensitive`

Cleanic, Kindii Dzidziuś Chusteczki `Baby Sensitive`

Pojemność 60 szt

Chusteczki Kindii Baby Sensitive zostały stworzone do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej i atopowej. Balsam z pantenolem. Bez parabenów. Bez PEG-ów. Bez alkoholu. Hipoalergiczne

takie nic

No tak, no cóż, zużyłam i jestem z tego powodu zadowolona. Chusteczki nie zachwyciły mnie, ani nie rozczarowały. Właściwie to były nijakie. Szczebelek gorsze od wersji fioletowej. Były średnio/mało wilgotne. Przyjemnie pachniały, dobrze się wyciągały z opakowania. Nic specjalnego.

bardzo dobre

Mimo, że nie mam jeszcze dzieci, to bardzo lubię wilgotne chusteczki i zawsze jestem w nie zaopatrzona.

Opakowanie jest dobrze zaklejane, więc chusteczki nie wysychają.
Chusteczki mają fakutrę w wytłoczony wzorek. Nie są najmiększymi chusteczkami z jakimi miałam doczynienia, ale nie są też drapiace, nieprzyjemne dla skóry. Nie za suche, nie za mokre.
Mają delikatny zapach.
Dobrze sprawdzają się do wytarcia rąk np. z podkładu czy do higieny intymnej, bo nie podrażniają.

Używam tego produktu od: mies.

to nie do końca jest to czego szukam

Może zacznę od tego, że chusteczki te są wg mnie najgorsze z całej serii tj. od chusteczek New Baby Care i Skin Balance. Może to dlatego, że są najbardziej nawilżone przez co bardzo trudno ogrzać je w dłoni.
Wygląd chusteczek jest taki sam jak reszty od Kindii, czyli faktura z misiami. Zapach jest bardzo delikatny.
Niestety, ale wg mnie chusteczki te są za szorstkie dla skóry niemowlaka. Przyznaję, przez bardzo długo mi pasowały jednak odkryłam chusteczki pampers sensitive, które wg mnie są o niebo lepsze.
Te mimo wszystko polecam wypróbować, być może komuś przypadną one do gustu.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 6