V. Laboratories, Vellie, Natural Cacao Energy Liquid Soap (Kremowe mydło w płynie)

Kremowe mydło z odżywczym ekstraktem kakaowym daje wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry. Delkatnie natłuszcza, dzięki specjalnie dobranym składnikom sprawia, że mydło pozostawia na skórze warstwę ochronną, zmiękcza naskórek, D- panthenol intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Delikatny zapach czekolady pobudzazmysły. Mydło Velline Cacao energy dokładnie oczyści i odświeży skórę. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie mam zastrzeżeń.

Mydło w płynie kupiłam za poleceniem koleżanki, która była z niego zadowolona. Dostałam go w sklepie typu \'wszystko za 3 zł\', taka też była jego cena. Dobrze się pieni, na dnie posiada coś jak kakao, nie wysusza skóry, sprawdzi się jako żel pod prysznic.

Konsystencja: gęsta, kremowa, w kolorze kakaowym, na dnie jest mała warstwa ciemnego płynu, który pod koniec użytkowania rzeczywiście przypomina kakao.

Działanie: u mnie to mydło znalazło zastosowanie jako kosmetyk pod prysznic. Jest gęsty, więc nie potrzeba dużej ilości by umyć całe ciało. Bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje. Pozostawia czystą i nawet wygładzoną skórę, nie wyszusza jej, nie miałam reakcji alergicznych. Mydło jest gęste, więc bardzo wydajne.

Zapach: idealny na jesień i zimę. Mocno kakaowy, nie wiem jak z wyczuwalnością na skórze, bo zawsze balsamowałam ciało, ale w łazience aromat pozostaje przez chwilę. Jest cięższy, ale nie zapycha i nie dusi jak to bywa w przypadku kakaowych i czekoladowych zapachów.

Opakowanie: jego pojemność to 500 ml. Butelka jest poręczna, klips otwierający nie popsuł się, łatwy w otwieraniu. Szata graficzna skromna, ale ładna. Plus za przezroczystość opakowania.

Dostępność: może być ciężko dostępne, ja kupiłam w sklepie \'za 3 złote\'.

Plusy:
- dobrze myje
- dobrze się pieni i spłukuje
- wydajny
- bardzo tani
- gęsta, kremowa konsystencja
- kakaowa warstwa na dnie opakowania
- dosyć ładny zapach

Minusy:
- może być ciężko dostępny

Używam tego produktu od: Około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 500 ml.