Ingrid Cosmetics, Podróżna szczotka do włosów

Ingrid Cosmetics, Podróżna szczotka do włosów

Pojemność 1 szt

Szczotki do włosów Ingrid Podróżne w kilku pięknych kolorach, wybierz swój ulubiony. Jest odpowiednio wyprofilowana, delikatna do włosów, zapobiega plątaniu- to innowacyjny typ szczotki, który stał się uwielbiany przez wiele kobiet. Szczotka do włosów polecana przez profesjonalistów. Wszystko dzięki temu, że szczotka łagodnie obchodzi się z włosami, dobrze je rozczesuje nie szarpiąc ich. Utrzymuje włosy w dobrej kondycji. Zapobiega też plątaniu się włosów. Możesz nią rozczesywać włosy zarówno suche jak i mokre czy wilgotne.
Ponadto szczotka jest bardzo praktyczna i miła dla oka. Zawdzięcza to swojemu kształtowi, który jest odpowiednio wyprofilowany, przez co szczotkę wygodnie się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Jest kompaktowa, składana dzięki czemu jest idealna w podróży.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra

Kupiłam ją w drogerii Jasmin za 9,99 zł
Jako że mam też Tangle Teezer elite będę ją porównywać do niej.

+Bardzo porządne wykonanie (za 10 zł ? ekstra)
+Wersja kompaktowa, nie muszę się już męczyć w podróży z TT zwykłą
+Są różne kolory
+Dobrze rozszesuje włosy, minimalnie gorzej od TT ale może to przyzwyczajenie

- Ząbki wydają się miększe niż w TT ale na skórze głowy czuję że są właśnie twardsze, dziwne.

Nie wiem jak się będzie sprawdzać na dłuższy czas ale mam nadzieję że nic złego z moimi włosami nie zrobi :) Jakby co to zedytuję opinię.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: mam 1 szczotkę