Palmolive, Mediterranean Moments, Olive Oil from Spain and Fig (Żel pod prysznic o zapachu hiszpańskiej oliwy z oliwek i fig)

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Mediterranean Moments z olejkiem oliwkowym z Hiszpanii oraz ekstraktem z fig, to porcja pielęgnacji która sprawia, że skóra jest odżywiona i otulona owocowym aromatem.

Gdzie ta figa?

Żel jest bardzo przyjemny. Dobrze się pieni i jest wydajny. Wzięłam go, bo bardzo lubię zapach fig w kosmetykach. Tutaj jednak na próżno szukać jej aromatu.
Nie zmienia o faktu, że mimo wszystko zapach zelu i jego stosowanie jest przyjemne. Kosmetyk nie podrażnia, nie przesusza i nie uczula.
Nie ma się do czego przyczepić.
Cena równiez jak najbardziej zachęcająca i do tego duże opakowanie.
Polecam.

ciekawy żel

Uwielbiam kremowe konsystencje żelu pod prysznic i ten właśnie taki jest. Bardzo ciekawy, przyjemny zapach. Nie był drogi, a bardzo wydajny. Jedyny minus to chyba tylko to, że się nie pienił...

Uwielbiam ten zapach

Żel urzekł mnie swoim zapachem, prysznic to prawdziwa uczta dla zmysłów. Plusy :
- gęsta , kremowa konsystencja,
- śliczny zapach, który pozostaje na skórze,
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
- ładne opakowanie zamykane na "klik"
- nie wysusza skóry i nie uczula,
- wysoka wydajność,
- skóra po nim jest miękka i aksamitna.
Żel dobrze myje, oczyszcza i nie wysusza skóry, do tego ślicznie pachnie. Polecam.

Zapach lata.

Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie do kosmetyków Palmolive. Pewnego dnia mój tata kupił ten żel, twierdząc, że musimy z mamą go wypróbować. Nie bardzo wiedziałam o co mu wtedy chodzi :D

Opakowanie.
Na minus. Producenci stawiają na wygląd na nie na praktyczność, co jest poniekąd zrozumiałe, lecz podczas użytkowania niektóre rzeczy przeszkadzają. Klapa otwarcia jest w dość fantazyjnym kształcie i nie sposób żelu postawić "na głowie", a czekanie aż resztki kosmetyku spłyną ze ścianek jest irytujące, zwłaszcza jeśli zależy nam na czasie podczas porannego prysznica.
Ubytek żelu należy badać na wyczucie, bo opakowanie kolorowe, nieprzezroczyste.

Konsystencja.
Gęsta i kremowa, o oszałamiającym zapachu. Przychodzą mi na myśl wakacje, kiedy go stosuję. Żel jest bardzo wydajny, świetnie się pieni. Zapach pozostaje na ciele przez jakiś czas po wyjściu z kąpieli. Przesuszenia skóry zbytniego nie dostrzegłam, chociaż wiadomo, że zimą skóra w najlepszej kondycji nie jest.

Małe podsumowanie.
:) Przepiękny zapach.
:) Bogata konsystencja.
:) Ekstrakty i wyciągi wysoko w składzie.
:) Niesamowita wydajność.
:( Zawiera SLS, może niektórych przesuszać.
:( Niepraktyczne opakowanie.
:( Palmolive testuje na zwierzętach.
:( Cena regularna jest dość wysoka.

Jak widać Palmolive nie różni się zbytnio od innych firm testujących na zwierzętach. Ładne opakowanie, wysoka cena i reklama w telewizji, a produkt obarczony wysoką ceną i wciąż nie najlepszym składem. Raczej nie kupię ponownie, bo za tą samą cenę mogę mieć naturalne mydło, wyprodukowane w Polsce i nietestowane na zwierzętach ;)

Całkiem przyjemny :)

Żel nie jest drogi, można na promocji znaleźć za jakieś 8 zł za 500 ml.
Całkiem wydajny.
Zapach przyjemny. Utrzymuje się trochę na skórze po myciu. Nie znika od razu.
Mam skórę raczej suchą i nie wysusza jej. Więc plus za skład, że nie ma SLS / SLES.
Ogólnie jestem zadowolona - nie mam nic do zarzucenia. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Spoko

Żel dostałam w zestawie z mydłem z tej serii. Przede wszystkim ma baaardzo ładny i przyjemny zapach, jednak pod koniec opakowania był on dla mnie strasznie męczący, jest intensywny - utrzymuje się na ciele jakiś czas. Konsystencja jest dość gęsta, co sprawia, że żel jest wydajny. Co najważniejsze, żel z Palmolive absolutnie nie wysusza, nie ma konieczności użycia balsamu. Jak dla mnie bardzo fajny balsam, jednak nie wiem czy jeszcze po niego sięgnę ze względu na cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Oda figowa

Cała seria Śródziemnomorska ma bardzo udane zapachy, jednak ten z figą wyróżnia się pozytywnie na tle wszystkich drogeryjnych półek z żelami pod prysznic. No bo figa to trochę niewdzięczny zapach: słodkawy, kwaśny, czasem nawet cielesny... Można lubić lub nie, o czym świadczą chociażby wyznania miłości na równi z załamywaniem rąk nad perfumami Womanity Thierry\'ego Muglera.

Ja wyjątkowo lubię zapach figi. W odsłonie Palmolive figa jest soczysta i słoneczna - zapach przywodzi na myśl wytęsknione wakacje. Do tego kremowa konsystencja i łatwo wytwarzalna piana, porządne mycie i zero podrażnień - czego chcieć więcej od żelu pod prysznic?

Szkoda, że zapach ulatnia się zaraz po zmyciu z siebie kosmetyku.

Wersja figowa jest niestety najsłabiej dostępna w sklepach z całej serii Śródziemnomorskiej, więc jak ktoś znajdzie radzę brać i nie oglądać się za siebie!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

porzadny

Kupuje go na zmiane z Dove- zalezy, ktory jest akurat w promocji. Fajnie pachnie, ale tylko podczas mycia, po splukaniu juz nic nie czuc. gesty i bardzo wydajny. Najwazniejsze ejst to, ze bardzo dobrze myje i nie wysusza skory. jestem zadowlona i kupuje tez inne zapachy w tych zoltych opakowaniach. Dobrze sie zamyka, nie wypada z reki pod prysznicem i nie wylewa sie jak upadnie.