Oriflame, Discover Bali Paradise, Żel pod prysznic

Oriflame, Discover Bali Paradise, Żel pod prysznic

Discover Bali Paradise otula wonią morskich akordów, egzotycznych białych kwiatów i zmysłowego kwiatu lotosu. Energetyzujący zapach wpływa pozytywnie na nastrój oraz samopoczucie.
Żel delikatnie oczyszcza, nawilża skórę i nadaje jej piękny, trwały zapach kwiatu lotosu.

Taki sobie

Niestety, żel mnie uczulił. Nie jestem alergikiem, ale gdy go stosowałam, wyskakiwały mi pryszcze na dekolcie - gdy go skończyłam to ten problem również zniknął. Sam żel bardzo ładnie pachnie, ale niestety wysusza skórę i ni jest zbyt wydajny. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zdecydowanie nie.

Niezbyt udana próba producenta przeniesienia nas podczas kąpieli w egzotyczne miejsce nad Ocean Indyjski.
Primo- jak dla mnie zapach w zasadzie nie wart zbyt długich rozważań- nijaki (ani to woń obiecanych kwiatów, ani owoców- ale przynajmniej dość przyjemny), nie zapada w pamięć (miałam żele, które po megaekspresowej kąpieli pachniały w łazience długimi godzinami, ten nawet nie zatrzymuje się na skórze).
Secundo- STRASZNIE wysusza (!) skórę, podkreślam to bardzo mocno, gdyż nigdy nie zużyłam tyle balsamu na odratowanie skóry, mimo że producent zapewnia właściwości nawilżające.
Tertio- słabe pienienie przekłada się na większe zużycie kosmetyku, co u mnie objawiło się wykorzystaniem 250ml w 3 tygodnie. Nie oszukujmy się, jest to niekoniecznie pozytywne dla portfela, a w tej cenie można kupić zdecydowanie lepszy żel innej marki.
Quarto- konsystencja kiślu, ładne i funkcjonalne opakowanie oraz łatwe otwieranie nie uratuje tego produktu.
Oriflame zaczyna kręcić szajs, ot.
Ocena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe