Algi morskie, Szampon nawilżająco-ochronny z odżywką

Algi morskie, Szampon nawilżająco-ochronny z odżywką

Szampon z odżywką Algi morskie to pielęgnacja i relaks dla włosów. Receptura nowoczesnego szamponu o działaniu nawilżającym i ochronnym oparta jest na łagodnych substancjach myjących. Szampon zawiera prowitaminę B5, NMF - Naturalny Czynnik Nawilżający oraz ekstrakt z alg morskich - bogaty w mikroelementy i minerały. Kompleks tych aktywnych substancji ma wyjątkowe działanie nawilżające i ochronne, a odżywka intensywnie pielęgnuje włosy podczas mycia. Szampon z odżywką doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy, pozostawia włosy prawidłowo nawilżone i odżywione. Zwiększa ich objętość, są znacznie bardziej błyszczące, miękkie i puszyste. Posiada przyjazne dla skóry pH 5,5.

***

Ech, ja tam nie wierzę w instytucje typu szampon z odżywką. Dla mnie to jest zwykły szampon i nawet nie liczyłam na to, że przy jego stosowaniu będę mogła zrezygnować z odżywki. Miałam natomiast nadzieję, że dobrze oczyści i nawilży moje włosy. Pierwszy warunek jest spełniony - szampon delikatnie, ale skutecznie myje. Do tego ma ladny, typowy dla serii Algi morskie zapach. Niestety, niewystarczająco nawilża. Suma sumarum daję trójkę za łagodne oczyszczanie+zapach, ale nie wiem czy jeszcze go kupię. Dla włosów suchych jest niewystarczający.

Używam tego produktu z przerwami, łącznie około miesiąca

taki sobie

Niestety zapach troszkę jak dla mnie zbyt chemiczny (a wcale nie jestem jakoś bardzo przewrażliwiona na tym punkcie). Może zbytnio się nastawiłam, że będzie super świeżo. W każdym razie moje przetłuszczające się włosy nie poprawiły się po jego użytkowaniu - owszem ładnie myje, pieni się i włosy potem są bardzo "puszaste", ale jednak oczekiwałam czegoś więcej - odżywienia, albo chociaż świeżości włosów na dłużej... no nic... firmę bardzo lubię, więc chyba poszukam wśród jej produktów czegoś bardziej dla mnie odpowiedniego.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, i chyba nieprędko kolejne

Świetny!

Ten zapach... jest tak orzeźwiający!! Za to kocham ten szampon! Dobrze myje, pielegnuje. Jeśli nie ma się jakiś wiekszych problemów z włosami to jest ok. Świetny na lato. Niestety jakoś ostatnio nie moge znaleźć w drogeriach :(

Używam tego produktu od: ?

depilacja opóźnianie porostu włosów

Niezły

Całkiem dobry szamponik. Nic złego się po nim nie działo, a to jest chyba dosyć istotne. Fanie pachnie. Rzeczywiście troszkę nawilża. Pewnie stosowany z odżywką daje lepsze efekty. Ogólnie miło go wspominam

ilość zużytych opakowań: 1

średni, ale może być

Taki sredniaczek, co przyjemnie pachnie i bardzo mocno się pieni. Włosy są po nim takie, jakies sianowate trochę, niezauważalne działanie odżywki (MOGA BYC PROBLEMY Z ROZCZESANIEM...)
Czy polecam?? eeeh na własne ryzyko, szkód mi nie narobił :)