Avon, Ultra Sexy Pink EDT

Avon, Ultra Sexy Pink EDT

Odkryj swoją słodką i seksowną naturę dzięki wyjatkowemu polaczeniu olejku malinowego, rozkwitającej peonii i szyfonowych akordów piżma.

Kategoria: owocowo-kwiatowo-piżmowa.
Nuty zapachowe: olejek malinowy, peonia, pizmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

piekny flakon

miałam już wiele perfum z avonu, uwielbiam za jakość w stosunku do ceny
Właśnie kończę te.
słodka różowa kokardka ułatwiała transport, bo dzięki niej nie dało się psikać
Nuty zapachowe? Olejek malinowy, peonia, piżmo, czyli dla mnie idealna
Naprawdę Super się trzyma jak na wodę toaletową, a ja uwielbiam takie słodkie zapachy

Kolejny do kolekcji letnich sezonówek

Dla wielu ten zapach jest banałem, kolejnym ulepkiem, sezonówką itd. i to jest prawda - zapach z serii tych już sprawdzonych, oklepanych i przerabianych co roku. Kojarzy mi się z sezonowymi wersjami Adidasa lub Pumy, które wychodzą co roku. Mi to nie przeszkadza, wręcz świadomie kupowałam ten zapach, domyślając się po nutach zapachowych, że będzie to kolejna słodka, owocowo-kwiatowa sezonówa. I don\\\'t care - lubię takie zapachy latem i wiosną i wisi mi to, że nie pachnę jakimś totalnie innowacyjnym majstersztykiem. Tajemnicze ekstrawagancje zostawiam sobie na jesień, zimę i wieczorne wyjścia. W gorące południa chcę pachnieć owocami, słodkościami i poczuć niezobowiązujący luz.

Ultra Sexy Pink tym razem totalnie bez ściemy - jest olejek malinowy, jest peonia, jest szyfonowe piżmo. Wszystko doskonale wyczuwam, wszystko ładnie się ze sobą łączy tworząc słodki, dziewczęcy mix. Idealne na codzień, pięknie się rozwijają na rozgrzanej skórze (aż żałuję, że za wcześnie je zaczęłam i dopiero końcówkę zużyłam w naprawdę ciepłe dni). Popieram przedmówczynię, że raczej dla nastolatek i młodych kobiet. Takie z przymrużeniem oka, może nie są z tych uwodzicielskich i nawet nie są jakieś szczególnie sexy (pierwowzór zdecydowanie bardziej seksowny), ale są w swojej infantylności i słodyczy świetne.

Flakonik uroczy, kokarda o dziwo świetnie się trzyma (założyłam sobie, że pewnie odpadnie mi po tygodniu, a tu proszę).

Cena - ja kupiłam w demo za jakieś 25 zł, ale myślę, że ceny regularnej też są warte, chociaż trwałość nie powala na kolana.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Ulepek w za wysokiej cenie.

Perfum jest bardzo, ale to bardzo słodki. Momentami mdlący. Bardziej pasuje mi do nastolatki niż do dojrzałej kobiety. Raczej letni niż zimowy.
Opakowanie wydaje się równie ładne i poręczne. I tak jak w klasycznym Ultra Sexy kokardka zapewne odpadnie równie szybko co koronka. Nie do końca przemyślane zamknięcie.
Zapach nie powala i nie porywa. Jest przeciętny - gdzieś to już kiedyś czułam. Do plusów zaliczam fakt, ze utrzymuje się na skórze dłużej niż klasyczny Ultra Sexy.
Na pewno największym minusem jest cena regularna - stanowczo za wysoka w stosunku do jakości.
Ja fanem nie zostałam i nie zostanę, ale na pewno ten zapach znajdzie swoje amatorki :)

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

malinowy banał

Jestem wielką fanką pierwowzoru. Gdy zobaczyłam nową odsłonę ze słodziutką różową kokardką zamówiłam w ciemno.Byłam przekonana że będzie to jeden ze słodzików z pazurkiem-takie bardzo lubię. No niestety ale zapach nie wart zachodu. Pachnie jak malinowy krem z nutą peoni jednak przebija się cały czas ta wtórna oklepana nuta po której poznajemy że to zapach z avonu. Nuta ta sama co w Percive, Pur Blanka czy też Little White Dress...To już było jest banalnie, wtórnie i bez zaskoczenia. Polecam standardowe Ultra Sexy...A nadzieje miałam wielkie