Etja, Olej z nasion truskawki

Etja, Olej z nasion truskawki

Tłoczony na zimno olej z pestek truskawek jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (ok. 80%) łącznie z omega-3-6-9 oraz witaminy E i F. Uzupełnia braki niezbędnych kwasów tłuszczowych zapobiegając utratę wody z naskórka. Zapewnia długotrwałe nawilżenie i ujędrnienie, przyspiesza gojenie się niedoskonałości, działa ściągająco oraz szybko się wchłania. Przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej, uszkodzonej oraz dojrzałej.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety!

z pompką
Struktura
lekkie
olejek
50 – 100ml
olejki

• Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Oil

Przyjemny

Co prawda nie pachnie przepięknie truskawkami ale nie ma nieprzyjemnego zapachu jak to często bywa przy naturalnych olejach.
Nadaje się szczególnie dla skóry dojrzałej ale nie tylko. Stosuję go głownie do ulepszania moich kremów i kremów mojej mamy. Wystarczy dosłownie kilka kropli do słoiczka i mamy znacznie bogatszy skład kosmetyku.

Cudo!

Olej znajduje się w szklanej buteleczce pojemności 50ml. Jest bardzo wydajny,za co bardzo go polubiłam. Jego konsystencja jest średnio-gęsta. Zapach przyjemny, intensywny,ale nie narzucający się. Dość często stosuję oleje bezpośrednio do pielęgnacji ciała,więc i w przypadku teog oleju postanowiłam poeksperymentować. I to był strzał w dziesiątkę! Skóra staje się w ekspresowym tempie nawilżona, miękka i gładka jak alabaster. Olej szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Początkowo obawiałam się zastosować go na twarzy,ale już po kilku aplikacjach zauważyłam różnicę, olej naniesiony na niespodzianki ładnie je "usuwa" i powoduje,że skóra tłusta produkuje mniej "świecącej poświaty";) ładnie ściąga skórę i uelastycznia ją. Wypróbowała go także moja mama, chcąc sprawdzić jak poradzi sobie z dojrzałą skórą ze zmarszczkami. I tu kolejna niespodzianka! Skóra na twarzy mojej mamy z dnia na dzień stosowania tego olejku robi się ładniejsza. Zmarszczki powoli się wygładzają, nawet te głębsze na czole powoli tracą swoją objętość. Ostatnim jego zastosowaniem jest kapiel. Dodaję ok.10 kropli do wanny i pozwalam mu "działać". Ciało po takiej kąpieli jest nawilżone,a suche miejsca w okolicach łokci ładnie się goją. Rewelacja!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc