Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Color, Ekspresowa odżywka regenerująca

Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Color, Ekspresowa odżywka regenerująca

Odżywka ekspresowa dla włosów farbowanych i z pasemkami. Serum regenerujące i filtr UV zapewniają zamknięcie koloru na długo we wnętrzu włosa. Zapewnia ochronę koloru do 10 tygodniu przy regularnym stosowaniu z pozostałymi produktami z linii. Kompleks z płynną keratyną naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu.

w sprayu
100 – 250ml
Odcienie
ciemne
hipoalergiczna
Skóra głowy
normalna

Kiepska

Nie zauważyłam żadnego działania tej odżywki. Żadnej regeneracji ani odżywienia nie było widać. Raczej nie polecam, lepiej zainwestować w inna odżywkę

Nietrafiony zakup

Niestety tym razem Schwarzkopf mnie rozczarował. To najgorsza odżywka w tej formie, z jaką miałam do czynienia. Pomijając to, że efekt, który opisuje producent ma się nijak do rzeczywistości, to nawet nie ułatwia rozczesywania włosów. A to robią nawet te najtańsze odpowiedniki. Miałam wrażenie, że po użyciu włosy zrobiły się jakby sztywniejsze. Dla mnie kompletnie na nie.

Uwielbiam zapach :)

Ta odżywka ma taki fajny, wiśniowy zapach, że ja po prostu uwielbiam. :) Nie zauważyłam aby pomógł mi z utrzymaniem koloru na włosach. Raczej przy moim kolorze, intensywność szybko znika, więc nie mam porównania. Ale ogólnie włosy są okiełznane i dobrze się dogadujemy odkąd stosuję te odżywkę. Włosy nie są oblepione, obciążone ani nic z tych rzeczy. Polecam serdecznie.
Jednak przyznaje, że tych odżywek trzeba się sporo napsikać. Ja mam włosy średnio długie no i tak z 10 razy musze minimum psiknąć.

Ochrona koloru

Producent zapewnia nas o ochronie koloru włosów do 12 tygodni oraz ułatwieniu w rozczesywaniu. O ile spray naprawdę pomaga przedłużyć żywotność koloru i jest w tej kategorii naprawdę wart polecenia, to nie powiedziałabym, że NATYCHMIAST (jak zostało to ujęte na ulotce) ułatwia rozczesywanie włosów. Mimo wszystko produkt wart polecenia!

Uwielbiam te odżywki, zawsze mam zapas

Tych odżywek w sprayu Gliss kur używam od lat, niepoliczalna jest ilość zużytych opakowań. Zawsze mam jakąś w zapasie, jak nie fioletową to czerwoną, jak nie czerwoną to złotą... Czy są skuteczniejsze odżywki? pewnie tak, czy są bardziej naturalne? pewnie tak, czy są z bogatszym składem? pewnie tak, czy Gliss Kur są idealne? nie ,nie są. Nie zregenerują zniszczonych włosów już po kilku użyciach, jak to robią niektóre zabiegi, ale w mojej łazience to - Must Have. Służą mi głównie do ułatwienia rozczesywania, oprócz tego każda jeszcze coś tam robi, po jednej włosy są gładsze, po innej bardziej nawilżone, nie będę szczegółowo wymieniać zalet i wad, po prostu Must Have ;) Nie daję 5 gwiazdek bo 5 gwiazdek bo ta ocena zarezerwowana jest dla idealnego kosmetyki a ja takowego jeszcze nie znalazłam ;)

Nie polubiłyśmy się niestety

Kupiłam ją na promocji w Rossmannie, miałam inne odżywki z tej firmy, postanowiłam wypróbować i tę. No i przyszło rozczarowanie, odżywka obciążała mi włosy już przy naprawdę niewielkiej ilości, dodam że używałam jej wyłącznie na mokre, świeżo umyte włosy. Raz użyłam jej na suche włosy, po trzech godzinach wyglądały jakbym ich w ogóle nie umyła. Dwie rzeczy mi się w niej podobały: zapach i to, że ułatwiała rozczesywanie. Szkoda, bo lubię odżywki GlissKur. I nie zauważyłam żeby jakoś chroniła kolor.

FAWORYT

Najlepsza odżywka do włosów w spreju! Rozczesywania sobie włosów bez niej nie wyobrażam. Bardzo wydajna, piękny zapach. Różnicy między stanem włosów ogromnej nie widać, ale zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Zresztą jestem zdania, że zniszczonych włosów nic nie da rady zmienić, może oprócz silnie regenerujących masek. Ja zdecydowanie polecam każdą odżywkę z tej serii!

Dobra

Kupiłam ją do kompletu z szamponem ziołowym-aby nie obciążać włosów silikonami ze zwykłych masek pod prysznic, zaś skład ma świetny,nie wierzyłam że odżywka bez spłukiwania pozwoli mi na rozczesanie włosów,ale mile sie zaskoczyłam.Co do ochrony koloru nie byłabym taka pewna,ale zapach i ułatwienie rozczesania-jak najbardziej,Kolejna (czarna) już czeka na wypróbowanie. Bardzo wydajna, natomiast kosztuje w propomocji od 9-13 zł.

Używam tego produktu od: kilku m-cy