Wella Professionals, High Hair, Flat Iron Spray (Lotion w spray`u do prostowania włosów)

Dwufazowy lotion do prostowania włosów przy pomocy prasowalni fryzjerskiej. Faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnym wpływem wysokiej temperatury oraz zapewnia wyjątkowy połysk. Faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów.

Formuła Multi Protect z prowitaminą B5 i filtrem UV zapewnia dodatkową ochronę włosów.

Preparat mocno wstrząsnąć w celu zmieszania obu faz płynu. Spryskiwać pasma włosów i prostować je przy pomocy prasowalnicy fryzjerskiej.

Wart przetestowania

Chyba już go nie ma na rynku, a ja dopiero skończyłam swoje pierwsze opakowanie ;-)

Bardzo przyzwoity kosmetyk do prostowania włosów.
:) + wspomaga prostowanie włosów
:) + długo utrzymuje efekty prosotwania
:) + nie przetłuszcza włosów
:) + nie obciąża zbytnio włosów
:) + baaaardzo wydajmy
:) + wygodne opakowanie z antypoślizgową, gumową nakładką
:) + warstwy róznowmiernie się zużywały, nie było problemów z ich aplikacją
:) + nienachalny, ciekawy zapach

:( - skleja włosy
:( - powoduje, że są szorstkie w dotyku
:( - strumień sprayu bardzo skupiony, zamiast spryskiwać "mgiełką" pryskał strumieniem w jeden punkt
:( - trochę wysusza włosy
:( - nie nadaje połysku a matowi włosy
:( - był dość drogi

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dobre!

Miałam przyjemność pracować na produktach welli (i przy okazji z nich korzystać: ) więc wiele razy miałam ten lotion w ręce. Niektóre kobiety - posiadaczki gęstych i mocnych włosów, miały problem z prostowaniem. Również się do nich zaliczałam bo mam naprawdę dużo włosów. Żeby efektownie je wyprostować, potrzebowałam często prostownicy która dochodziła do temperatury 230 stopni. Długotrwałe używanie prostownicy z taką temperaturą w koncu wydało swoje plony - końcówki nie dały rady, najpierw wiecznie rozdwojone, zaczęły w końcu się kruszyć.
Lotion welli ma świetne właściwości, można doprowadzić fryzurę do ładu w temp 170 stopni. Dobrze chroni włosy i jednocześnie daje fajne wspomaganie prostowania. Po użyciu wystarczy przejechać pasmo włosów dwa razy, a włosy są idealne proste, miękkie i sypkie.
Należy używać go oszczędnie, bo obficie nałożony będzie przetłuszczał włosy. A efekty daje nawet użyty na mokre włosy, suszone potem suszarką. Dobry produkt, wydajny, jak na taką cenę. Polecam.

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dobrych 5, na sobie, jak i na klientkach

Sama nie wiem

Nie rozumiem dlaczego niektóre recenzje, rzetelne i po dlugim stosowaniu kosmetyku zostają usunięte... ale nic opiszę swoje spostrzeżenia co do Welli jeszcze raz :)

+jest to kosmetyk nawet wydajny, nie stosowałam go codziennie ale mam go prawie rok i jeszcze coś tam zostało.
+nie zauważyłam by zbytnio obciążał włosy, być może nadaje lekkiego połysku
+wierzę na słowo w jego ochronne właściwości

+/- kosmetyk ogólnie dobry, wlosy są sypkie i dobrze sie prostują, być może na dłużej pozostają proste jednak nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji włosów a wręcz chyba były bardziej suche
+/- wlosy po wyprostowaniu są jakby sztywniejsze, ale sama nie wiem czy to dobrze

- dwie warstwy to średni pomysł, produkt szybko się rozwarstwia i trzeba się namachać przy aplikacji

Mam mieszane uczucia co do tego produktu; skłaniam się raczej podzielać negatywne opinie dziewczyn.

Używam tego produktu od: prawie roku

W ekspresowym tempie niszczy włosy :/

Włosy po użyciu sprayu są faktycznie idealnie proste, ale:
- skleja,
- wysusza,
- końcówki włosów mi się po nim wykruszyły! Za kilkoma pierwszymi użyciami znajdywałam różne wymówki, aby "obronić" Flat Iron Spray. Jednak kiedy ostatnio użyłam go znowu (po długiej przerwie), sytuacja się powtórzyła. W między czasie prostowałam włosy stosując inne preparaty i nie miałam tego problemu.

Jestem po prostu zła, że znowu sięgnęłam po preparat :/

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy i poszedł do kosza, żeby mnie nie podkusiło go znów użyć
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

super

Kiedy prostowalam włosy byl to moj ulubiony produkt. Przetestowalam wiele produktów do prostowania i ten byl zdecydowanie najlepszy. Włosy sa gładkie, idealnie proste, ładnie pachną.Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

kiepski

Kiepski produkt. Skleja włosy, na następny dzień po wyprostowaniu w zasadzie nadają się do mycia. Włosy nie wyglądają naturalnie. Dość drogi produkt.
Jedyny plus taki, że włosy są wyprostowane jak druty, choć z drugiej strony po nocy "deformują się".

Używam tego produktu od: od 1,5 roku posiadam jedną butelkę
Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Nie!

Uważam, że stracone pieniądze. Już po chwili brak efektu prostych, gładziutkich włosów;/ Do tego ten zapach strasznie mnie drażni i włosy są jakby posklejane, a nie naturalne nie i jeszcze raz nie.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Nie dla mnie.

Jestem zdecydowanie na nie! Kupiłam ten spray na allegro, bo dużo osób go kupowało. Pomyślałam, że wypróbuję. Niestety, zamiast naturalnego efektu wyprostowanych włosów, otrzymałam sklejone, usztywnione i przesuszone włosy. Cieszę się tylko, że kupiłam go po niższej cenie, bo naprawdę szkoda pieniędzy.

dobry, ale drogi

Bardzo dawno temu kupiłam ten produkt. Wydaje mi się, że wtedy był nowością, ponieważ płaciłam za nim 65zł. To był mój pierwszy spray do zabezpieczania włosów przed wysoką temperaturą.
+ włosy nie przetłuszczają się
+ włosy są gładkie
+ wydajny
+ filtr UV
+ dobre opakowanie

+/- nie chroni do końca włosów, ale nie są spalone

- drogi

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

w porządku

Jest to kosmetyk zdecydowanie dobry, do bardzo dobrego dużo mu brakuje. Dobry - ponieważ ułatwia prostowanie, ma ładny zapach, jest dość wydajny, po zastosowaniu produktu i wyprostowaniu włosów są gładkie i lśniące. Natomiast wielkim minus- tak jak pisały poprzedniczki, ,jest to efekt krótkotrwały, gdyż pod koniec dnia/ na drugi dzień włosy są suche. Jestem uczulona na punkcie krótkotrwałego efektu kosmetyków, dlatego więc uznaje produkt tylko jako dobry.

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: jedno [ wciąż używam ]

Bardzo dobry produkt.

Bardzo mi się podoba ten produkt. Idealny do moich włosów. Że mam długie włosy używam trochę więcej i są proste i się nie spalają.
Uważam że Wella powinna wyprodukować szampon, odżywkę i balsam - żeby włosy się nie niszczyły i nabierały więcej połysku. Ogólnie radzi sobie z moimi włosami.
Polecam.

koszmarny

Stosowałam już masę różnych heat-defenserów, ten jest najgorszy.
zlepia i wysusza włosy, sprawia że są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. matowi.
ma straszny chemiczno-alkoholowy zapach.

jedyne plusy: niska cena i wygodny, niezatykający się spray.

zamiast tego lepiej kupić GHD, john Frieda czy Tresseme- włosy będą odżywione, ślniące i chronione przed wysoką temperaturą