Makeup Revolution, The One Fluid Blush (Róż do policzków w płynie)

Makeup Revolution, The One Fluid Blush (Róż do policzków w płynie)

Pojemność 14,4 ml

Doskonały róż do policzków w płynie. Wyjątkowo mocno napigmentowany. Podkreśla i modeluje kości policzkowe. Zawiera błyszczące drobinki rozświetlające twarz.

Nie

Bardzo rzadki, lejący się produkt. Pigmentacja jest znikoma. Przy naprawdę dużej ilości dopiero widać lekki kolor na policzkach i... drobinki. Jeśli ktoś lubi bardzo delikatny efekt +rozświetlenie drobinkami to może będzie zadowolony. Ja na pewno do tej grupy osób nie należę. Za tą cenę mogłabym kupić 2/3 róże pudrowe z MUR i byłabym 100x bardziej zadowolona.
Zapachu nie zauwazyłam
Wydajność słaba przez słabą pigmentację
Przez konsytencje produktu sztuką jest zachowac czyste opakowanie.

mogło by być lepiej

Posiadam odcień Pink Dew - w buteleczce jest to odcień jasnego różu, nałożony na policzki jest praktycznie nie widoczny, daje delikatne, lekko błyszczące wykończenie. W przypadku mojego koloru trzeba nałożyć kilka \'warstw\' aby było widać kolor, co niestety mi nie odpowiada - słaba pigmentacja. Sam kosmetyk jest bardzo płynny, ciężko się dozuje i nie jest wydajny. Jako zalety mogę wymienić trwałość i odporność na ścieranie. Z pewnością też jest bardzo lekki, nie zapycha, nie brudzi ubrań. Mam zamiar wypróbować jeszcze inne kolory, mam nadzieję, że z nimi pójdzie mi lepiej.

Ilość zużytych opakowań: pół