Celia, Lashes on Top Mascara (Tusz z efektem sztucznych rzęs)

Celia, Lashes on Top Mascara (Tusz z efektem sztucznych rzęs)

Mascara w opakowaniu w kolorze morskim daje Efekt sztucznych rzęs i zapewnia 100% ich pogrubienia. Wygodną aplikację zapewnia specjalnie dostosowana do tego celu szczoteczka z włosiem.

Taki podstawowy produkt.

Nie mogę przekreślić tego kosmetyku, ponieważ spełniał swoje podstawowe role- nie sklejał, dobrze rozdzielał, rzęsy miały wyrazisty kolor i były dobrze podkreślone, zaciemnione.

Konsystencja: tusz szybko mi zgęstniał, więc nie miałam problemu z jego aplikacją, nie odbijał się na skórze.

Działanie: wystarczyły mi dwie warstwy do pełnego pomalowania rzęs. Podobało mi się to, że nie musiałam dodatkowo rozdzielać włosków czy zbierać nadmiaru. Po wyschnięciu nie osypywał się i nie tworzył pandy pod oczami. Nie podrażnił oczu i powiek, nie osłabił rzęs. Myślę, że do codziennego użytku, do dziennych makijaży będzie w sam raz. Dobrze się zmywał i nie rozmazywał po całej twarzy. I nie pozostawiał tych okropnych nitek na linii wodnej!

Zapach: taki jak w innych tanich tuszach.

Opakowanie: poręczne, szczoteczka bez zbędnych wygibasów o klasycznym włosiu, nie robiłam sobie nią krzywdy.

Dostępność: nie wiem gdzie jest dostępna, bo dostałam ją do gazety.

Plusy:
- nie skleja rzęs
- łatwy w demakijażu
- szczoteczka
- do dziennych makijaży w sam raz

Minusy: nie mam konkretnych

Używam tego produktu od: Około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 10 ml.

Biednie

Efekt sztucznych rzęs? - zdecydowanie nie!

Maskara była dodatkiem do gazety - wybrałam tą wersję, ponieważ zależało mi na mocnym efekcie. Niestety się zawiodłam. Efekt maskary prawie nie widoczny. Trzeba nałożyć dużo wartstw, żeby mieć namiastkę efektu sztucznych rzęs no i sklejone rzęsy.... Ostatecznie użyłam jako bazę do innej maskary (którą trudno się zmywa), dzięki czemu zmywanie tej "lepszej" było łatwiejsze.

Zalety:
*typowa "stara" niesilikonowa szczoteczka
*łatwo się zmywa
*teoretycznie długa data ważności

Wady:
*brak efektu sztucznych rzęs, maskara jest delikatna
*po otwarciu opakowania bardzo szybko się wysuszyła, przez co po szybko nadaje się do kosza....
*Opakowanie na zdjęciu jest miętowe, w rzeczywistości ma kolor morski :(

Na pewno nie wybiorę tego produktu ponownie...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 10ml

100% pogrubienia ?

Producent obiecuje nam efekt sztucznych rzęs i pogrubienie. Pogrubienia nie zauważyłam nawet w minimalnym stopniu, rzęsy są cienkie tak jak przed pomalowaniem, jedynie lekko wydłużone. Cena ok 12 zł. Nie wiem czy bym kupiła ponownie, ponieważ za niecałe 10zł mam z Wibo pogrubienie i wydłużenie gwarantowane.

Używam tego produktu od: kilka dni