Delia, Good Hand, High Protection, Krem do rąk i paznokci odżywczo-ochronny

Delia, Good Hand, High Protection, Krem do rąk i paznokci odżywczo-ochronny

Krem przeznaczony do intensywnej pielęgnacji suchej i popękanej skóry dłoni. Składniki pochodzenia naturalnego: olej sojowy, masło shea, lanolina doskonale pielęgnują skórę: głęboko odżywiają, intensywnie regenerują oraz zapewniają ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi tj. mróz, wiatr. Dzięki zawartości D–panthenolu i witaminy E preparat nawilża i zmiękcza. Krem poprawia kondycję skóry rąk i paznokci oraz tworzy na powierzchni ochronny film.

Odżywia i chroni

Krem od Delii kupiłam w akcie rozpaczy podczas nawrotu AZS, kiedy to żaden krem nie był w stanie zniwelować uczucia suchości, a większość z nich dodatkowo mnie uczulała.

Krem ma dość bogatą konsystencję i zostawia film na skórze, a to za sprawą masła shea. W ciągu dnia podczas domowych obowiązków lub w pracy może to stwarzać pewne problemy, ale mi zależało właśnie na konkretnym odżywieniu przy leczeniu sterydami. Muszę przyznać, że krem spisał się znakomicie. Odżywiał i koił spierzchniętą i popękaną skórę. Dłonie były gładkie i nie potrzebowały ponawiania aplikacji. Czy jest to efekt długotrwały, to nie wiem, bo kto cierpi na AZS, ten wie, że nie jest łatwo utrzymać skórę w dobrym stanie.
Myślę, że sprawdzi się także podczas mrozów.
Produkt nie wywoływał pieczenia nawet przy uszkodzonym naskórku.
Skład bogaty w substancje aktywne, aczkolwiek możnaby się przyczepić np. do konserwantów.

Tubka zamykana na zatrzask. Duża pojemność. Niska cena. Zapach słodko-owocowy. Naprawdę godny polecenia kosmetyk.

I tak i nie...

Krem jest przyjemny w stosowaniu, dość treściwy.
Opakowanie w koloerze intensywnej czerwieni, przyjemne dla oka.

Konsystencja - treściwa, biała maź, która doskonale sunie po rękach. niestety zostawia lepką warstwę, także podczas stosowania w ciągu dnia radzę jedynie nanosić na grzbietową stronę dłoni.

Zapach - przejemny - owocowo-słodkawy.

Działanie - krem bardzo ładnie nawilża i wygładza skórę rąk, jednak niestety to działanie jest strasznie krótkotrwałe. Moje ręce są non-stop narażone na środki dezynfekcyjne przez co stają się dłońmi strsznie wymagającymi,

Z całą sympatią dla tego produktu, ale z moimi zniszczonymi rękami sobie nie poradził.

Używam tego produktu od: styczeń 2015