Garnier, NEO, Fresh Blossom, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Garnier, NEO, Fresh Blossom, Dezodorant antyperspiracyjny w suchym kremie

Sprawdź ceny produktu

Pierwszy antyperspirant od Garniera NEO Fresh Blossom o formule suchego kremu zawierający 80% składników pielęgnacyjnych, by chronić delikatną skórę pod pachami. Komfortowy, relaksujący zapach antyperspirantu NEO z nutą świeżych kwiatów. Nie zawiera alkoholu.

Zawiodłam się

Dezodorant kupiłam ze względu na piękny zapach, wygodne opakowanie i zachęcona byłam jego inną wersją w sprayu. Niestety, nie sprawdził się. Jest bardzo cięzko go wycisnąć na końcu, przez to dużo produktu się marnuje. Dodatkowo, zapach utrzymuje się tylko ok 2 godzin, potem muszę go ponownie użyć. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną , niestety kolejny fail- nie nadaje się do ochrony w sytuacji, gdy ktoś uprawia sport. Bubel.

Polubiliśmy się

Dezodorant Granier Neo kupiłam z myślą o zbliżającej się szkole. Wybrałam go ze względu na wygodne opakowanie (małe prawdopodobieństwo że coś się wyleje). Wyciśnięcie odpowiedniej ilości produktu może być ciężkie, jednak po pewnym czasie da się przyzwyczaić. Niestety zapach (choć piękny) utrzymuje się dość krótko (2-3 godziny).

Neo cienias.

Zachwycona byłam gadżeciarskim opakowaniem i nowym sposobem aplikacji
antyperspirantu ,ale niestety mój zachwyt szybko zniknął.
No i tak! Opakowanie bardzo fajne,poręczne ,nieduże w sam raz do torebki.
Antyperspirant ma formę gęstego kremu ,który bardzo precyzyjnie można
rozsmarować. Niestety tubka jest twarda i pod koniec ciężko jest wycisnąć
krem. Bardzo ładnie pachnie ,szybko się wchłania.Jest strasznie wydajny .
I tu koniec przyjemności. Mimo iż nie należę do osób bardzo się pocących
już po paru godzinach zaczynałam się pocić ,a pot wymieszany z neo
tworzył nieprzyjemny zapach.
Więc niestety nie spełnia obietnic producenta.

Bardzo dobry

Pomysł na suchy krem jest świetny. Nie brudzi ubrań, zostawia gładką skórę. nie podrażnia nawet ogolonej skóry. Jedyną wadą jest opakowanie, które pod koniec jest kiepskie do wyciskania, dużo kremu zostaje w środku. Krem świetnie sprawdza się też na stopy chroniąc przed obtarciami.

Garnier NEO Fresh Blossom

Nie działa!! Okropna gęsta, śliska, lepiąca konsystencja, którą bardzo trudno wydostać z tubki, szczególnie po zużyciu połowy opakowania, brzydki mdły zapach, niewydajny, nie widzę żadnych plusów.

NIe wart zachodu.

Nie zachwycił mnie. Kupiłam go bo zaciekawiła mnie nowa forma - dezodorant w tubce.

Działanie - średnie. Nie czułam jakiegoś wielkiego dyskomfortu, ale nie czułam żeby w jakiś specjalny sposób mnie chronił. Przykrego zapachu nie było, ale "Fresh Blossom" też się nie czułam.

Konsystencja kremu z jednej strony ok - szybko wysychał, ale spodziewałam się, że jako "krem" będzie miał działanie choć odrobinę nawilżające, jednak nic z tego.

Nie zauważyłam, żeby brudził mi ubrania, więc pod tym względem mi nie zaszkodził.

Świetny

I tu znowu zaskoczenie,
dla mnie jest świetny, niestety nie mogę używać go 'ciągiem' jeden po drugim, bo moja skóra się przyzwyczaja.
Używam zawsze na umyte i wysuszone pachy, nakładam palcami i czekam do wyschnięcia, dopiero się ubieram,
ładnie pachnie, po jakimś czasie zwłaszcza przy dużych upałach, czułam wilgoć pod pachami i zapach dezodorantu- nie potu.
Bardzo fajnie nawilża pachy i nie podrażnia.

Minus opakowanie- które rozcinam mniej więcej w 1/4 opakowania.
cały czas nakładam go palcami więc nie jest to dla mnie uciążliwe.

piękny zapach i nic poza tym

To, co najbardziej wkurzyło mnie w tym dezodorancie, to jego opakowanie, które okazało się koszmarne w użytkowaniu. Sposób aplikacji sprawia, że w połowie opakowania produktu praktycznie nie da się wycisnąć (jak można formułę kremu dać do opornej tuby?) Po rozcięciu aplikowałam go dłonią - ale wiadomo, co się sprawdza w przypadku resztek balsamu do ciała, tutaj było wyłącznie upierdliwe - ręka w klejącym dezodorancie, trudno było to wsmarować, a jak pisałam, wszystko to w połowie opakowania! Gdyby komuś nie chciało się bawić, 1/2 produktu idzie do kosza.
No i cóż, efekt działania też słaby. Tylko przy tym antyperspirancie czułam się momentami, jakbym go nie użyła - obowiązkowe poprawki w pracy. A nie pracuję w kopalni i byle antyperspirant zwykle dawał radę... ;)

Kto wpadł na pomysł takiego kosmetycznego koszmarku... brrr. Nie.
Nie.

Ilość zużytych opakowań: jedno. Od polowy wygarniane palcem.

Duże rozczarowanie

Pokładałam w tym antyperspirancie wielkie nadzieje. Produkt okazałam się koszmarny. Nie chroni, ładnie pachnie tylko przy aplikacji, ciężko się go aplikuje. Zasycha w opakowaniu i bardzo nieestetycznie to wygląda - sypie się. Nie jesteśmy w stanie wycisnąć do końca produkt z opakowania.
Nigdy więcej.

Masakra

Kupiłam go razem z mamą - niestety ani ja ani ona nie jesteśmy zadowolone. To mój pierwszy dezodorant w kremie, i po raz pierwszy od bardzo dawna zdradziłam swoją Nivee. Nie pocę się intensywnie, ale mam wrażenie, że ten dezodorant zwiększył moją potliwość - nie chroni w ogóle, codziennie pod koniec dnia mam plamy potu pod pachami. Reasumując

- zapach wyczuwalny tylko podczas aplikacji - poźniej śmierdzimy własnym potem :)
- ciężko go wycisnąć z tubki
- nie chroni - plamy pod pachami to standard pod koniec dnia
- zwiększa potliwość (przynajmniej moją)
- brudzi ubrania

Najgorszy ze wszystkich dezodorantów z jakimi miałam styczność.

bubel

Lubię kosmetyki garniera ale jeśli chodzi o antyprespirant w kremie tej firmy to nigdy więcej. Nie byłam w stanie nawet dokończyć jednego opakowania. Na plus mogę tylko napisać, że opakowanie jest ładne i nic poza tym. Nie robi kompletnie nic, nie chroni przed potem, brudzi ubrania, delikatny zapach jest wyczuwalny tylko podczas aplikacji a później wszystko znika jakbym w ogóle nie użyła niczego.

Pierwszy i ostatni raz

Kupiłam go, ponieważ miałam kiedyś inny dezodorant też w kremie i tmten był super. Ten niestety się nie sprawdził...

Nie spodobał mi się:
-zapach
-troszke brudził ubrania
-najgorsze jednak jest to opakowanie! Ranyyy, ile się trzeba siłować z tą tubką żeby coś wycisnąć!
-nie ma szans żeby zużyć do końca, chyba że rozetniemy opakowanie ale chyba nie o to chodzi...
-nie wydajny

+dostępność spoko
+działanie antyperspiracyjne też nie najgorsze

Ogólnie formuła antyperspirantu w kremie mi bardzo odpowiada lecz żebym go kupiła ponownie muszą z,ienić opakowanie, sugeruję coś wykręcanego ;)