bc Bonacure, Maska nawilżająca

bc Bonacure, Maska nawilżająca

Pojemność 1 szt

Supernawilżająca kuracja do włosów bardzo suchych i zniszczonych. Dzięki ekstraktom z aloesu przywraca przesuszonym pasmom wilgoć, sprawia, że włosy są mocniejsze, lśniące i dobrze nawilżone.

Pojemność: 6 tubeczek x 20 ml (w niektórych salonach fryzjerskich można kupić 1 tubkę)

BDB

Mam nadzieje, że oceniam tą maskę, którą ja mam.... z opisu wynika, że tak, tylko, że moja jest w pudełeczku (200ml) a nie w tubkach.
Maska ślicznie pachnie, bardzo dobrze nawilża, moje włosy z balejażem są bardziej miękkie i błyszczące :)
Maska jest dosyć wydajna. Naprawdę polecam do suchych i zniszczonych farbowaniem włosów

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Świetna!

Jak zobaczyłam u fryzjera efekty tej maski na swoich włosach to byłam zachwycona! Włoski sa gładkie, błyszczące, miękie w dotyku... Mam mocny balejaż blond i w związku z tym włosy są dość przesuszona, ale po użyciu maseczki wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Ja kupiłam opakowanie 6x20ml za 50 zł. Jedna tubeczka wystarcza na dwukrotne użycie. Za radą fryzjerki trzymałam maseczkę na włosach nie 10, a 20 minut. Radziła mi również, żeby w tym czasie podsuszyć włoski suszarką. Naprawdę polecam! Niech się schowają maseczki i odżywki ze sklepów!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Działa!

Namówiona przez fryzjerkę kupiłam dwie tubeczki (10 zł za tubkę)i nie żałuję. Ta maska jest naprawdę dobra. Nawilża, wygładza, sprawia, że włosy wyglądają o wiele lepiej. Odzyskały połysk. Świetnie się układają, fryzura po raz pierwszy od tygodni nie jest oklapnięta. Efekt widać od pierwszego użycia.
Maseczka ma błękitny, trochę opalizujący kolor, lekką konsystencję i ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Jedna tubka starcza na dwie aplikacje na półdługie włosy, więc nawet nie wychodzi tak drogo.