Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Philips, Golarka S9031/12

Philips, Golarka S9031/12

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 0 ml
Cena 1 059,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Golarka Philips serii 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu.
75 lat doświadczenia w opracowywaniu nowych technologii, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło marce Philips na stworzenie serii 9000 – jak dotąd najbardziej zaawansowanych golarek elektrycznych na świecie. Oto przyszłość golenia.
Właściwości:
- golarka Philips serii 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski,
- za jednym dotknięciem przycisku unikalny system SmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę Philips serii 9000, dzięki czemu produkt działa za każdym razem tak samo, jak przy pierwszym użyciu,
- dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi,
- dzięki ContourDetect - autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips serii 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu.

Cechy produktu

Rodzaj
golarki
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kosmiczna przyjemność o każdej porze dnia

Co za CUDO ! Naprawdę jestem podekscytowany za każdym razem, gdy mam się ogolić. Zbierałem na tę golarkę kilka miesięcy i wreszcie ją mam. Co za przyjemność i wygoda golenia. Włączam rano muzyczkę i odlot, zupełnie jak na filmach...Jest ergonomiczna, łatwa w użyciu, ostrza idealnie pracują dostosowując się do kształtu twarzy i wyłapują wszystkie włoski. Jeden przycisk i golarka jest oczyszczona. Naprawdę jestem ogromnie zadowolony z tego zakupu. Dzięki niej szybko, skutecznie i z ogromną przyjemnością jestem gotowy do akcji w każdej chwili.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Po prostu super!

Wygrałam tę golarkę dla mojego męża w konkursie. Początkowo nie wierzyłam, że w ogóle można wygrać, ale los się do mnie uśmiechnął i uśmiechnął się również do mojego męża.

Mąż bardzo sobie chwali golarkę, mówi, że jest przyjemniejsza w goleniu od jego poprzedniej, że schodzi mu się szybciej z goleniem oraz z tego co ja zauważyłam nie ma podrażnień po goleniu.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  6
  produktów

  29
  recenzji

  289
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  261
  pochwał

  9,66

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  225
  pochwał

  7,96

Zobacz cały ranking