Philips, Golarka S9031/12

Philips, Golarka S9031/12

Cena 1 059,00 zł

Golarka Philips serii 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu.
75 lat doświadczenia w opracowywaniu nowych technologii, które całkowicie zmieniły podejście mężczyzn do golenia, pozwoliło marce Philips na stworzenie serii 9000 – jak dotąd najbardziej zaawansowanych golarek elektrycznych na świecie. Oto przyszłość golenia.
Właściwości:
- golarka Philips serii 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski,
- za jednym dotknięciem przycisku unikalny system SmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę Philips serii 9000, dzięki czemu produkt działa za każdym razem tak samo, jak przy pierwszym użyciu,
- dzięki personalizacji ustawień, mężczyźni mogą dostosować golarkę do typu skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi,
- dzięki ContourDetect - autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips serii 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Dzięki tej innowacji golarka usuwa do 20% więcej włosków w każdym ruchu.

golarki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Kosmiczna przyjemność o każdej porze dnia

Co za CUDO ! Naprawdę jestem podekscytowany za każdym razem, gdy mam się ogolić. Zbierałem na tę golarkę kilka miesięcy i wreszcie ją mam. Co za przyjemność i wygoda golenia. Włączam rano muzyczkę i odlot, zupełnie jak na filmach...Jest ergonomiczna, łatwa w użyciu, ostrza idealnie pracują dostosowując się do kształtu twarzy i wyłapują wszystkie włoski. Jeden przycisk i golarka jest oczyszczona. Naprawdę jestem ogromnie zadowolony z tego zakupu. Dzięki niej szybko, skutecznie i z ogromną przyjemnością jestem gotowy do akcji w każdej chwili.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Po prostu super!

Wygrałam tę golarkę dla mojego męża w konkursie. Początkowo nie wierzyłam, że w ogóle można wygrać, ale los się do mnie uśmiechnął i uśmiechnął się również do mojego męża.

Mąż bardzo sobie chwali golarkę, mówi, że jest przyjemniejsza w goleniu od jego poprzedniej, że schodzi mu się szybciej z goleniem oraz z tego co ja zauważyłam nie ma podrażnień po goleniu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno