Soraya, Care & Control, Żel oczyszczający, peeling i maseczka 3 w 1

Soraya, Care & Control, Żel oczyszczający, peeling i maseczka 3 w 1

Wysoka skuteczność po 7 dniach kuracji: zauważalna poprawa wyglądu skóry wg 95%, redukcja ilości zmian trądzikowych wg 95%, zmniejszenie ilości zaskórniaków wg 90%. Aktywna formuła: Kwas salicylowy działa antybakteryjnie, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu zaskórniaków i wyprysków. Kwasy owocowe usuwają martwe komórki naskórka, głęboko oczyszczają i odblokowują pory. Regularnie stosowane wygładzają cerę i rozjaśniają jej koloryt. Aktywna szara glinka działa oczyszczająco i ściągająco, pochłania sebum i zapewnia efekt matowej cery. Graviola - superfruit ten kwaśny owoc jest źródłem składników odżywczych, witamin B1, B2 oraz C. *wyniki badań satysfakcji po 3 tyg. stosowania.

bez niej ani rusz

Nie pamiętam już z jakiego powodu ją kupiłam. Mam cerę tłustą w porywach do mieszanej,a nawet trądzikowej. Poprawił mi kondycje skóry. Stosuje jako żel do codziennego mycia i maseczkę, jako peeling to raczej nie koniecznie. Cena nie jest wygórowana tylko dostępność jest kiepska, zamawiam ją w drogeriach internetowych.

cera trądzikowa/tłusta/mieszana

zalety:
- spełnia obietnice producenta, matuje, poprawia wygląd skóry...
- możliwość stosowania jako żel lub maseczka
- wydajny
- cena
wady:
- dostępność
- jako peeling to raczej nie

Mazidło...

Niestety totalnie się u mnie nie sprawdził. Po jego użyciu odczucie niedomycia, tak jakby produkt nie chciał się do końca zmyć, maział się na tearzy. Nie podrażnił mojej cery, nie uczulił i jest wydajny - to jedyne plusy, mało znaczące dla mnie plusy, bo przecież przede wszystkim miał głęboko oczyszczać...

Nawilża, nie oczyszcza.

Plusy:
ma bardzo świeży , lekki zapach
nawilża
wydajny
wygładza cerę, przez to jest gładka
na twarzy zachowuje się dobrze , nie podrażnia

Minusy:
nie oczyszcza skory
bardziej przypomina krem niż żel oczyszczajacy

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Dobry 3 w 1

Kupiłam go jako maseczkę, ale sprawdza się we wszystkich 3 rolach. Jeśli pozostawi się go trochę dłużej na twarzy to ją na krótko rozjaśni. Najlepszy 3 w 1 jaki miałam.
Zalety:
+dobrze oczyszcza
+zapobiega powstawaniu zaskórników
+wygładza
+lekko rozjaśnia po dłuższym stosowaniu
+usuwa zanieczyszczenia
Wady:
-nie polecam używać codziennie,bo trochę wysusza

Oczyszcza, ale wysusza

Szukałam żelu do twarzy, który byłby w stanie oczyścić moją cerę z niedoskonałości. Wybrałam żel Soraya z racji na przecenę na 9,99 zł.

Czy jestem zadowolona? Nie do końca.

Plusy:
+ naprawdę oczyszcza cerę z zaskórników
+ wygładza
+ nadaje uczucie świeżości
+ wystarczy na długo
+ cena
+ dostępność
+ opcja 3w1 - sprawdza się zarówno jako maska, jak i peeling czy żel

Minus jest jeden - strasznie wysusza skórę! Jeśli po umyciu twarzy natychmiast nie użyłabym kremu nawilżającego, moja twarz byłaby w dotyku jak po długotrwałym opalaniu.

Pomimo tej niedoskonałości sięgnę po żel Soraya w przyszłości. To jedyny żel prawdziwie oczyszczający skórę z zaskórników w zakresie cenowym 10-20 zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, 150 ml

Ujdzie

Teoretycznie zadanie spełnia,jednak nie na dłuższą metę. Owszem,wygładza i oczyszcza cerę,jednak efekt nie utrzymywal się u dłużej niż 30 minut.
Nie podrażnił skóry,ani nie spowodował żadnych nieporządanych działań.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Świetny!

Produkt idealny! Żel świetnie oczyszcza, peeling złuszcza jak należy a maseczka odżywia i wygładza. Bardzo wydajny, starcza naprawdę na długo no i cena jest atrakcyjna; parenaście złoty za takie cudeńko. Pielęgnacja tym kosmetykiem jest szybka i przyjemna, zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ideał

Mój problem z trądzikiem zaczął się rok temu . Na twarzy pojawiły mi się ogromne wypryski ,na żuchwie, policzkach, brodzie ... koszmar ;/ po kilku mies walki znalazłam światełko w tunelu , zaczęłam stosować pharmaceris KREM Z 5% KWASEM MIGDAŁOWYM na noc I stopień złuszczania SEBO-ALMOND PEEL 5% cera została wyciszona,rozjaśniona jednak pozostały mi przebarwienia po trądziku i od czasu do czasu pojawiały się niespodzianki dlatego zdecydowałam sie na ten żel 3w1 . używam go przez cały tydz :D pon,śr,sob nakładam na cała twarz i trzymam do wyschnięcia, a w pozostałe dni tylko na niespodzianki . Moje życie dzięki tym 2 produktom odmieniło się o 180* . dodam jeszcze ,że codziennie rano stosuje Iwostin, Purritin, Aktywny krem redukujący niedoskonałości . Naprawdę polecam :)
+ wydajność, jedno opakowanie stosuję już 4 miesiąc, a nadal jest dużo
+cena
+dostępność
+rozjaśnia cere
+likwiduje niedoskonałości
+uczucie głębokiego oczyszczenia
+ zapobiega powstawaniu nowych wyprysków

-wysusza skóre
-po aplikacji lekko pieką mnie oczy ;/

Mega, ale...

Żel jest świetny, ale pół gwiazdki odejmuję za brak dokładnego mycia - nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu (puder,podkład)
Ogólnie jego działanie jest takie jak obiecał producent:

+ Wygładza
+ Odświeża i oczyszcza z sebum
+ Rozjaśnia przebarwienia
+ Ładnie pachnie
+ Ma świetną konsystencję

minusem jest to, że zostawia jasną białawą powłoczkę na twarzy i jak na początku - nie zmywa podkładu i pudru.
Ale mimo wszystko polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Najlepszy produkt tego typu!

Kupiłam ten produkt bez czytania recenzji. Spojrzałam na skład i postanowiłam go mieć. Nie używam go jako żelu do mycia twarzy, tylko co 2/3 dni nakładam go na buzię i trzymam około 5 minut, następnie zwilżam dłonie i masuję twarz. Co zauważyłam?

Plusy:
+ poprawa kolorytu cery
+ zmniejszenie ilości zaskórników
+ zmniejszenie ilości nieprzyjaciół
+ wygładzenie skóry
+ lekkie rozjaśnienie skóry tuż po myciu
+ zmniejszenie przebarwień
+ uczucie odświeżenia
+ piękny owocowy zapach, bardzo świeży
+ konsystencja gęstej glinki (ma ją w składzie już na 2 miejscu)
+ skład (nawet wysoko w składzie wyciąg z owocu Graviola)
+ dostępność
+ wydajność

- ciut przesusza, ale po zmyciu maseczki i osuszeniu nakładam krem nawilżający i problem znika
- cena 17zł to ciut dużo, ale produkt jest bardzo wydajny, teraz jest w promocji w Rossmanie

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: prawie 1, już się kończy