Soraya, Clinic Clean, Odświeżający płyn micelarny

Soraya, Clinic Clean, Odświeżający płyn micelarny

Sprawdź ceny produktu

Skutecznie usuwa sebum i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Efektywnie zmywa makijaż, a jednocześnie jest łagodny dla skóry i oczu, nie powodując szczypania i zaczerwienienia. Płyn pozostawia skórę odświeżoną i matową. Jest komfortowy w stosowaniu, nie pozostawia uczucia lepkości, doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji.
Formuła PhysioClean:
-Hydrolipidowe micele-umożliwiają skuteczny i łagodny demakijażu oraz chroni płaszcz hydrolipidowy.
-Fizjologiczne pH łez.
-Ekstrakt z kwiatu pomarańczy, który działa odświeżający i kojąco.
Nie zawiera kompozycji zapachowej, parabenów,alkaholu i barwników.

Lipa

Niestety, ale ten płyn nie nadaje się do zmywania makijażu. Kompletnie nie radzi sobie ze zmywaniem zwykłego tuszu do rzęs. Jest bardzo łagodny, nie szczypie w oczy i to jest jego jedyny plus.

Bardzo dobry

Nie mam zastrzeżeń do tego płynu. Dobrze radzi sobie z demakijażem i świetnie odświeża skórę. Jest też dość wydajny. Nie jest lepki i można od razu nakładać krem.

Jakaś pomyłka...

Nie rozumiem pozytywnych opinii na jego temat...

Plusem jest to, że jest dość łagodny, nie podrażnia, nie szczypią po nim w zasadzie oczy. Jeśli chodzi o zmywanie podkładu itp. to na plus.

Oczy? Kompletnie nie radzi sobie z najzwyklejszym tuszem, który NIE jest WODOODPORNY. Przyciskam płatek do rzęs i ściąga makijaż na tyle na ile może, a włoski u nasady nadal są poklejone od maskary, więc coś chyba jest nie tak... nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie umiem sie z nim rozstać :)

Kupiłam go przypadkowo i nie potrafie go zastąpić. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Nie mam uczucia, że muszę TO zmyć z twarzy. Wykonuję nim cały demakijaż, po wyschnięciu nakładam krem i gotowe :) Nie rozmazuje tuszu i eyelinera po całej twarzy, za co brawa :D

Minusy:
-mało wydajny
-po użyciu większej ilości powoduje szczypanie oczu

Używam tego produktu od: okolo 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Delikatny i skuteczny

Kupiłam go w promocji w Rossmanie, bez promocji cena jest zbyt wysoka jak dla mnie za taką małą pojemność. Kupię go ponownie po jakiejś obniżce cen :)
Płyn jest fajny, delikatny dla skóry i oczu. Nie wysusza, z łatwościa domywa to, czego nie zmył płyn dwufazowy z oczu. Dobry produkt, który warto kupić.

PLUSY:
- dobrze oczyszcza z makijażu,
- jest delikatny dla oczu i całej skóry twarzy,
- używałam go też do kapieli pędzla Hakuro H50, którego nie mogłam domyć ani szamponem, ani mydłem - ten micel dał radę rozpuścić podkład w najdalszych zakamarkach włosia :)
- po użyciu nie ma nieprzyjemnego wrażenia, ze coś jest na twarzy i trzeba to zmyć.

MINUSY:
- dozowanie produktu na płatek nie należy do najłatwiejszych, ponieważ otwór jest tak duży, że bez problemu wylejemy za dużo płynu,
- nie jest zbyt wydajny przez to :(

Używam tego produktu od: już nie używam

całkiem przyjemny

Pierwszy micel, jaki używałam po paroletniej przerwie. Dobre zmywa tusz, puder i zanieczyszczenia, jednak nie powiedziałabym, że szczególnie odświeża czy matowi skórę, która po oczyszczeniu pozostaje lekko lepka. Rzeczywiście jest łagodny, nie podrażnia skóry, ani oczu.

Smukła butelka fajnie wygląda, zamknięcie dobrze się zaklikuje, niestety otwór jest trochę za duży, przez co płyn lubi się wylewać w nadmiarze. W zasadzie to jedyny minus jaki ma ten płyn.

Będę wracać.

Używałam tego produktu: parę miesięcy

Ma swoje plusy i minusy

Kupiłam go w promocji w drogerii Rossmann. Przez chwilę pozostawia uczucie lepkości na twarzy, ale to przez ok. 2 min. Później uczucie to znika. Zmywa zanieczyszczenia w miarę dobrze. Nie robi tego jakoś super, ale czego się spodziewać za takie pieniądze (dałam za niego max 7 zł, nie pamiętam dokładnie). Ogółem płyn jest delikatny. Na minus jest to, że wylewa się. Bardzi słabo zmywa tusz do rzęs. Mimo to, mogę go ponownie kupić, ale do zmywania jedynie podkładu.

zawiodłam się :(

kupiłam, bo był w promocji, ale zawiodłam się
skóra po zastosowaniu jest lepka jak miód! okropność - strasznie się klei! wbrew temu co producent wypisuje na etykiecie, nie czuję, żeby skóra była odświeżona i matowa
na plus chyba jedynie cena i że zmywa jako tako zanieczyszczenia z twarzy
strasznie opornie mi idzie używanie tego płynu - mam buteleczkę 200 ml już z pół roku i jeszcze pół mi zostało, ale będę musiała ją wyrzucić, bo po otwarciu kosmetyku można używać 6 m
generalnie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 0,5

strzał w 10 :-)

najdelikatniejszy płyn micelarny, jakiego używałam i do tego dostosowany do mojej cery! :-)

będę kupować :-) mam nadzieję, ze nie zniknie, jak mój niegdysiejszy nr 1 od Lirene.

Super płyn miceralny

Produkt świetnie zmywa makijaż. Radzi sobie znakomicie z ciężkimi podkładami oraz z tuszem wodoodpornym. Nie podrażnia moich oczu, nie sprawia,że skóra staje się zaczerwieniona.
Jest bardzo wydajny
Dodatkowo ten płyn przeznaczony jest dla osób z cerą mieszaną i tłustą (czyli dla mnie). Usuwa z powierzchni skóry resztki makijażu a także sebum i zanieczyszczenia. Po aplikacji płynu moja skóra staje się matowa, odświeżona, ponadto nie jest lepka.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte opakowanie