Soraya, Clinic Clean, Ultra oczyszczający płyn micelarny-cera normalna.

Soraya, Clinic Clean, Ultra oczyszczający płyn micelarny-cera normalna.

Bardzo efektywnie zmywa makijaż, także makijaż mineralny. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Doskonale odświeża cerę. a jednocześnie pozostawia ją nawilżoną, bez uczucia ściągnięcia czy dyskomfortu. Jego łagodna formuła nie powoduje zaczerwienienia ani szczypania skóry i oczu. Nie pozostawia uczucia lepkości, doskonale przygotowuje cerę do dalszej pielęgnacji.
Formuła PhysioClean :
Hydrolipidowe micele - umożliwiają skuteczny i łagodny demakijaż oraz chronią płaszcz hydrolipidowy.Fizjologiczne pH łez.Ekstrakt z fiołka – poprawia nawilżenie i kondycję cery.
Hipoalergiczna kompozycja zapachowa.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.

plusy i minusy

No widzę, że nie tylko z moim tuszem sobie nie radzi :). Wybrałam go, bo miał być do mocnego makijażu i w takowym się sprawdził, ale tylko połowicznie. Podkład zmywa idealnie, jednak tuszu czy kredki za nic nie ruszy. Dwa razy robiłam podejście do zmywania oczu nim i o jeden za dużo było. Oczy po nim pieką, a nie mam ich wrażliwych. Tak więc zmywam twarz na dwa podejścia :), ale chyba tego nie zmienię, bo mimo tej ewidentnej wady, jest naprawdę OK, jeśli pominąć oczy :D . Nie lepi się na mojej mieszanej skórze.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Nie najgorszy, ale to nie to

Ten micel nie do końca przypadł mi do gustu. Skierowany jest on do mocnego makijażu, a nie poradził sobie z tuszem do rzęs nałożonym w sposób dający naturalny efekt. Teatralnego makijażu pewnie wcale by nie zmył.. musiałam trzeć oko i rzęsy, a to się mija z celem jeśli chodzi o płyn micelarny. Demakijaż ma być szybki i skuteczny. Z podkładem radził sobie dobrze, ale z kolei pozostawiał lepką skórę, dawał ogólnie nieprzyjemne uczucie. Opakowanie trochę tandetne, płyn wylewał się w dużej ilości na płatek mimo kontrolowania. Jest też niewydajny-opakowanie starczyło mi na niecałe 1,5 miesiąca. Wolę płyn Bourjois lub Garnier, ten od nich bardzo odstaje.

Dobry

Płyn sprawdza sie, zmywa mocny makijaż a to najważniejsze. Nie rozmazuje tuszu czy eyelinera tylko rzeczywiście go zmywa. Skóra twarzy jest oczyszczona jednak wbrew zaleceniom producenta nie pozostaje nawilżona. Nie odpowiada mi też butelka- czesto wylewałam za duzo na płatek kosmetyczny. Ogólnie dobry produkt

Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki

Średniak

Wśród drogeryjnych płynów ten radzi sobie dość kiepsko,kupiłam żeby przetestować ale już wiem po zużyciu całego opakowania że nie kupię ponownie,nie noszę ciężkiego makijażu więc z samym tuszem i szminką powinnien łatwo sobie poradzić a jednak nie,z tuszem sobie fatalnie radził zamiast 30 sekund musiałam z 2 minuty trzymać płatek na oku i tak mam wrażenie że nie zmywał wszystkiego,zostawiał uczucie lepkości na twarzy,jeżeli akurat chodzi o usta to się spisywał dobrze.
Krzywdy nie wyrządził nie podrażniał oczu nie wypadały po nim rzęsy jednak ja stawiam na szybki demakijaż. Na jego korzyść idze jeszcze zapach i cena,po używaniu go 2 razy dziennie starczył mi na 1,5 miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Dobrze zmywa

Szukałam płynu micelarnego, który będzie dobrze zmywał mój mocny makijaż. Napis na butelce brzmiał obiecująco, więc wylądował w koszyku i nie żałuję.
+ Rzeczywiście dobrze radzi sobie z mocnym makijażem, nie szczypie.
Niestety są pewne "ale" :)
- Nie odpowiada mi zapach produktu - śmierdzi. Ciężko mi określić czym, bo w butelce zapach jest ok, ale po demakijażu czuję jak moja twarz niezbyt ładnie pachnie.
- Lepi się.
- Opakowanie kiepskie - mam wrażenie, że zamknięcie zaraz się urwie. W dodatku źle się nalewa produkt na płatek.

Mimo tych minusów dałam dość wysoką ocenę - najważniejsze dla mnie jest dobre zmywanie makijażu i na pewno kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół butelki