Tołpa, Botanic, Biały Hibiskus 30+, Rewitalizujący krem uelastyczniający pod oczy

Krem o aksamitnej konsystencji. Wygładza drobne zmarszczki, zwiększa elastyczność i regeneruje skórę wokół oczu. Zwiększa napięcie, nawilża i wzmacnia skórę. Rozjaśnia cienie pod oczami, przywraca witalność spojrzeniu. Zawiera: torf tołpa, ekstrakt z ziaren białego hibiskusa, skwalan, kompleks EyelissTM. Biały hibiskus działa na skórę bardziej jak tropikalne mleczko, pełne witamin, protein i wapnia, niż jak zwykły kwiat. Z kwiatami łaczy go tylko delikatność i zmysłowy zapach. Przywraca napięcie, nawilża, wygładza i uelastycznia skórę. Ewentualne zmiany w wyglądzie produktu wynikają z zastosowanych naturalnych składników aktywnych. 0% alergenów, sztucznych barwników, PEG-ów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu.

Delikatnie napina skore wokol oczu

Napisze recenzje choc stosowalam juz jakis czas temu. Kupilam caly zestaw z tej serii: krem na dzien, krem na noc i krem pod oczy. Dzialajac kompleksowo zauwazylam dzialanie produktow. Skora pod oczami stala sie delikatnie bardziej napieta, odzywiona i ogolnie wygladala dobrze. Produkty posiadaja specyficzny zapach, ktory na dluzsza mete moze okazac sie troche meczacy, ale widzac efekty mimo to chce sie ich uzywac:) caly zestaw zuzylam w ok 1,5-2 miesiace. Duzy plus za aluminiowe opakowania, ktore pozwalaja na dluzsze zachowanie cennych skladnikow produktu. Sa to kosmetyki o lekkiej i przyjemnej konsystencji. Czy kupie ponownie? Nie wiem, mam sporo kremow w zapasie i planow zakupowych.. czasem jednak przegladam strone Tołpy w poszukiwaniu dobrych ofert moze sie skusze jak na taka trafie:)

Nic szczególnego

Niestety krem dla mnie nie zdał egzaminu.

+ nadaje się pod makijaż
+ szybko się wchłania

- brak zapachu
- bardzo niewygodne opakowanie - opakowanie jak te,które mają często maści apteczne - czyli krem cały czas sam wychodzi z opakowania dopóki się go nie zakręci, co bardzo utrudnia nakładanie, bo najpierw trzeba nałożyć krem na palec, potem szybko zamykać opakowanie i uważać przy tym, żeby krem nie spadł z palca
- nie uelastycznia skóry ani nie wygładza zmarszczek
- używam go od miesiąca i nie zauważyłam, żeby miał na mnie jakikolwiek efekt
- cena wysoka a pojemność mała
- mało wydajny

Godny polecenia.

Mój ulubiony krem pod oczy, który zarówno dobrze spisuje się nakładany na dzień jak i na noc.

+ śmietankowa konsystencja
+ genialnie się rozsmarowuje
+ szybko się wchłania ale pozostawia na skórze delikatny film ochronny
+ nie ściąga skóry, tak np. jak to robią produkty pod oczy na bazie żelu
+ nawilża i uelastycznia
+ nie powoduje łzawienia oczu
+ metalowa, higieniczna tuba, z wygodnym dozownikiem
+ wydajny, niewiele go trzeba
+ bezzapachowy

- przy mocno suchych okolicach oczu jest niewystarczający
- niestandardowa pojemność 10ml

Taki sobie...

Krem jak krem - nie ma szału. Nakładam do na dzień, pod makijaż, bo na noc to uważam, że jest za lekki. Szybko się wchłania ale jakiś spektakularnych efektów nie widzę. Muszę zużyć. Ale na plus że nie uczula i nie szczypie. Mega wydajny.

fajny nawilżacz lekki

fajny drogeryjny tani krem nawilżający, lubie Tołpę
dobry krem pod oczy, ładnie nawilżal
dobrze sie wchłania
nie podrażnia
koi
lagodzi

nie kupie ponownie bo znalazłam lepsze nawilżacze ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

wypalacz powiek

W maleńkiej, metalowej tubce znajduje się 10ml kremu w żółtawym kolorze i lekkiej wodnisto-żelowej konsystencji. Na początku pierwszego tygodnia używania byłam kremem zachwycona, lekki szybko wchłaniający się, a jednocześnie pozostawiający delikatne uczucie nawilżenia i zmiękczenia skóry. Niestety to było tylko uczucie, a nie rzeczywista pomoc dla skóry wokół oczu. W drugim tygodniu skóra na powiekach zaczęła mi się przesuszać i pękać, powstały mikro ranki, a nałożenie tego kremu było jak przypalanie żywym ogniem. Po dwóch tygodniach skórę miałam tak suchą i pofałdowaną niczym pustynia. Według zaleceń producenta to produkt hypoalergiczny i dla skóry wrażliwej- niestety absolutnie się z tym nie zgadzam. Ja nie mogę polecić.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 10ml

Mocna czwórka!

Krem bardzo dobrze nawilża skórę. Ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, ale jednocześnie jest na tyle treściwy, żeby dobrze pielęgnować okolice oczu. Korektor pod oczy trzyma się na nim idealnie, nie tworzy się pod koniec dnia skorupka. Szkoda, że otrzymujemy tylko 10 ml produktu, ale z drugiej strony zużyłam go w prawie 3 miesiące - czyli tyle, ile zaleca producent. Minus za niedotrzymania obietnicy rozjaśniania cieni pod oczami. Wprawdzie mam je minimalne i nie zależy mi na tej funkcji w kremach pod oczy, ale jednak obietnica niespełniona.

Aktualny numer 1.

Moja skóra wokół oczu jest bardzo problemowa. Zmarszczki mimiczne, lekkie zasinienia, brak elastyczności - nie jest łatwo.

Po wersję z białym hibiskusem sięgnęłam spontanicznie. Kierowało mną zaufanie do marki.

Mała zgrabna tubka kryje 15ml kosmetyku. Produkt ma formułę lekkiej białej emulsji. Przyznaję, spodziewałam się czegoś bardziej treściwego.

Działanie zauważyłam po kilku tygodniach codziennego stosowania - zarówno rano jak i wieczorem. Spojrzenie było bardziej promienne, zasinienia stały się bledsze. Żaden wcześniej stosowany krem nie dawał mi takiego efektu.
Skóra była też dobrze nawilżona, a tym samym zmarszki nie były aż tak widoczne.
Przyznaję, byłam pod wrażeniem.

Dodam do tego jeszcze brak jakiegokolwiek podrażnienia i szybkie wchłanianie się.

Ta mała tubeczka wystarczyła mi na trzy miesiące regularnego stosowania.

Krem zachwycił mnie na tyle mocno, że jeszcze dwa razy potórzyłam zakup. Aktualnie nie mogę znaleźć go na półkach sklepowych. Żałuję.

Dodam jeszcze, że minusem może być opakowanie. Ze względu na lekką, lejącą formułę, kosmetyk początkowo wylewa się z otworu. Zalecam ostrożność.

Używam tego produktu od: dziewięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam trzy tubki

DOBRY NAWILŻACZ

Jeżeli chodzi o nawilżanie to krem idealny dla skóry w każdym wieku. Konsystencja delikatna i dobrze wnikająca w skórę. Pozostałych właściwości o których zapewnia producent przy mojej dojrzałej i wypielęgnowanej skórze 40 nie zauważyłam. Doskonale współgra z kosmetykami do makijażu.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Wystarczająco doby

Spełnia wszystkie moje oczekiwania w kwestii pielęgnacji, ochrony i prewencji. Mieści się w niewielkiej metalowej tubce, posiada delikatny beżowy odcień (zapewne przez dodatek torfu), nie pachnie niczym konkretnym i daje widoczne efekty. Konsystencja kremu jest taka, jak lubię, a więc wystarczająco treściwa, by przywrócić komfort, jednocześnie na tyle aksamitna, by nie sprawiać problemów przy aplikacji. Odpowiedni poślizg umożliwia równomierne rozprowadzenie kremu, bez nieprzyjemnych odczuć dla cienkiej, delikatnej skóry. Szybko wsiąka i nie utrudnia późniejszego wykonania makijażu.
Efekt nawilżenia i wygładzenia jest natychmiastowy, na pozostałe rezultaty trzeba trochę poczekać. W miarę stosowania faktycznie wzmacnia i lekko napina skórę. Z sińcami, obrzękami nigdy nie miałam problemu, więc pod tym względem go nie ocenię.
Łagodny, nie wyrządza żadnej krzywdy wrażliwym oczom.
Jedynie opakowanie, wspomniana metalowa tubka, sprawia drobne problemy. Po pierwsze nie można jej postawić "na głowie" (wąska zakrętka), po drugie sama "wypycha" krem, przez co zwykle nakładam go więcej niż to konieczne. Ponadto zamiast zwyczajowych 15 ml otrzymujemy jedynie 10.
Za całokształt 4*, bo w kwestii działania nie mam uwag. Przyjemny, łagodzący kompres.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry Ale

Produkt bardzo dobry, kupiłam po raz pierwszy i jestem w połowie opakowania - nawilża mocno dzięki czemu zmarszki są mniej widoczne jednak przy moich zmarszczach które nie sa głębokie oczekiwałam niemalże całkowitego ich wygładzenia i że tak się nie stało gwiazdka mniej ;)

Używam tego produktu od: 4tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego opakowania