L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair Lipidium, Maska regenerująca włosy uwrażliwione

Maska Absolut Repair Lipidium wygładza łuski włosów, odbudowuje i chroni włókna włosów osłabionych, bardzo uszkodzonych i łamliwych. Maska ma działanie regenerujące, a w jej składzie znajdują się ceramidy, lipidy, fito-keratyny oraz kwas mlekowy.

Piątka z plusem!

Zakochalam sie w serii Loreal Inforcer! Mam włosy rozjaśniane, suche, lamliwe, wykruszaja sie za kazdym pociągnięciem szczotki, po wysuszeniu - puch. Juz po pierwszym użyciu maski widac efekty! Włosy lsniace, wygladzone, nawilzone, nie am trudnosci z ich rozczesaniem i ulozeniem i dodatkowo pieknie pachną :) polecam kazdemu, cena dosyc wysoka alejakość warto bo efekty widac od razu

Całkiem niezła

Maska u mnie dobrze sprawdziła się w momencie gdy moje włosy były wyraźnie obciążone, przyklapnięte i brakowało im życia i objętości. Jako że skład ma bardziej proteinowy po jej zastosowaniu włosy były zdecydowanie bardziej usztywnione, jakby pogrubione, ale jednocześnie gładkie. Niestety przy zbyt częstym stosowaniu może dać efekt przesuszonych sianowatych włosów, więc nie stosowałam jej częściej niż raz w tygodniu - wówczas działała najlepiej. Maska ma bardzo gęstą, wręcz zbitą konsystencję przez co nie mam mowy o tym żeby spływała z włosów. Pachnie trochę ekstrawagancko, ale biorąc pod uwagę markę i cenę jak najbardziej pasuje - na włosach zapach utrzymuje się cały dzień. Plus za wygodne opakowanie, dzięki któremu można maskę wykorzystać do samego końca. Ostatecznie spodziewałam się po niej większego efektu WOW na moich włosach, ale w gruncie rzeczy też nieźle sobie poradziła.

Najlepsza kuracja

Maska niesamowicie regeneruje włosy po wszystkich wpadkach czy przesadnych zabiegach- trwała, rozjaśnianie, nadużywanie prostownicy. Wygładza, zamyka łuski, ułatwia rozczesywanie, nadaje blasku, niweluje elektryzowanie. Przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza a po 20 min w ciepłym ręczniku mamy włosy jak nowe. Jest jedno ale- nie jest to produkt do codziennego czy częstego stosowania. Jeśli za często stosujemy włosy staną się płaskie i będą się szybko przetłuszczać. Raz na tydzień jest optymalny w moim przypadku.

Jedyna taka!

To jedyna maska, która w tak pozytywny i zauważalny sposób działa na moje włosy - totalne: WOW!
Kosmetyk ten kocham przede wszystkim za to, że w kilka minut potrafi doprowadzić moje gęste, długie, puszące się i niezdyscyplinowane włosy do porządku.
To po prostu ratunek dla tego, co noszę na głowie - efekt jest tak fenomenalny i zaskakujący, że nawet nie potrafię go dla Was opisać. Coś a'la zmiana o 180° :)

PLUSY:
+ dogłębnie odżywia włosy;
+ wygładza włosy na długości łącznie z ich łuskami;
+ działa dyscyplinująco - po użyciu fryzura jest "leista" i podatna na stylizację;
+ zmiękcza włosy;
+ nabłyszcza;
+ pozytywnie wpływa na końcówki - ten fakt zauważyłam regularnie ją stosując (regularnie, to według mnie: raz w tygodniu);

MINUSY:
- kwestia niewspółmiernej względem wydajności ceny;

Podsumowując, jeśli jesteście posiadaczkami wysokoporowatych włosów, a zależy Wam na ich prezencji... koniecznie zainwestujcie w tę maskę!
Ja nie żałuje, ani jednej złotówki na nią wydanej - zaś w przypadku tego produktu, cena z pewnością nie jest zachęcająca.

Zawsze do niej wracam:)

Ze względu na cenę nie stosuje jej zbyt często,ale zawsze do niej wracam! Jest naprawdę profesjonalna! Włosy są mięciutkie i sypkie,po dłuższym stosowaniu naprawdę są bardzo odżywione i pełne blasku :) Z całego serca polecam do włosów zniszczonych i suchych,po zabiegach rozjaśniających:) Produkt nie należy do najtańszych ale jest wart swojej ceny:)

Warta każdego grosza

Gdyby maseczka miała lepszy skład, była by włosowym ideałem ! Jest świetna w działaniu i spisze się nawet przy bardzo zniszczonych włosach. łatwo się aplikuje, maska jest śliska i szybko rozprowadza się na włosach. Nie potrzeba stosować jej w dużej ilości by dogłębnie odżywić włosy. Efekty widoczna poprawa kondycji włosów, piękny blask - włosy są zdrowsze i tyle :)

Porządny produkt

Moje włosy: do niedawna bardzo długie, kilkukrotnie rozjaśniane (w tym dwukrotne, nieudane ombre), obecnie półdługie, niefarbowane cienkie, wysokoporowate, puszące się, z tendencją do wypadania i łamania. Suche.

Maska stoi na mojej łazienkowej półce od przeszło roku. Ratowała mnie w sytuacjach kryzysowych, gdy na głowie miałam już nie siano, a gniazdo. Moje włosy były w opłakanym stanie. Zniszczone, wysuszone na wiór, sztywne, połamane i poszarpane. A we mnie wciąż tkwiło przekonanie, że dbanie o włosy to nic innego jak tylko porządny szampon. Gdy zaczęłam robić to bardziej świadomie, sięgnęłam po maski i odżywki, które pomogły, ale nie uchroniły mnie przed ścięciem bardzo zaniedbanych włosów.

Absolut Repair Lipidum to niewątpliwie jedna z najlepszych masek jakie stosowałam. Różnicę w jakości włosa widać już po pierwszym użyciu. Oczywiście nie naprawi ich do stanu sprzed farbowania czy rozjaśniania, ale na pewno pomaga je porządnie odżywić, wygładzić i dociążyć. Włosy stają się miękkie, sypkie i bardziej podatne na stylizację.

Teraz gdy pozbyłam się zniszczonych końców a na mojej głowie zostały moje własne, niefarbowane włosy, używam jej z nie mniejszą przyjemnością. Moje włosy są suche z natury. Bardzo szybko oddają wilgoć i w krótkim czasie po myciu sztywnieją i stają się matowe. Typowo nawilżające maski i odżywki u mnie nie sprawdzają się zbyt dobrze. Nawilżają na krótko, żeby utrzymać ten stan włosów musiałabym myć je i nawilżać codziennie. A ponieważ myję je raz czy dwa w tygodniu z pomocą przychodzą mi ciężkie, regenerująco-naprawczo-odżywcze maski. ARL sprawia, że moje włosy są miękkie, sypkie i błyszczące aż do następnego mycia. Maska również genialnie dociąża włosy, co przy wysokoporowatych, puszących się kłaczkach jest nie lada osiągnięciem. Po każdej masce używam olejku jako serum, po ARL używam go znacznie mniej. Nie od połowy długości a na same końce. Nic się nie puszy, nie elektryzuje. Przez wiele dni włosy są miękkie, gładkie i lśniące.

Konsystencja maski jest bardzo bogata. Nie ma obawy, że nam coś pocieknie, ścieknie lub będzie kapać. Zapach niezbyt przyjemny, ale do wytrzymania. Co ciekawe, maska mimo ciężkiego kalibru, nie obciąża włosów. Raz w tygodniu nakładam ją od serca i praktycznie od nasady. Zawijam w folię, podgrzewam ręcznik i owijam nim włosy. Tak zaaplikowaną maskę trzymam minimum 40 minut. Fakt, że maska dobrze się wypłukuje ale zawsze staram się jej troszkę na włosach zostawić, zwłaszcza na końcach. Efekt? Zero przyklepu. Nawet na tak cienkich włosach jak moje. Do przetłuszczających się włosów pewnie nie będzie dobrym pomysłem, ale suche pokochają ją całym sercem.

Wydajność w porządku, cena nie straszy, opakowane przyjemne dla oka i wygodne w użytkowaniu. Myślę, że każda włosomaniaczka powinna mieć tą maskę w swoich kosmetycznych zbiorach.

Cudo

Używałam już wielu maseczek, jednak ta to absolutny hit. Ekspresowo poprawia kondycję włosów, są gladsze, łuski włosów są zamknięte, dobrze się rozczesuja i cóż, po prostu sprawiają wrażenie zdrowszych. Można spotkać na wielu promocjach także cena nie musi szokowac, a maska jest naprawdę wydajna i gesta także nie spływa nam z włosów.

Najlepsza maska na świecie

Maska uratowała moje zniszczone rozjaśnianiem włosy. Działa natychmiastowo. Warto było wydać te pieniądze dla takiego efektu. Polecam wszystkim osobom z bardzo zniszczonymi włosami - nie pożałujecie tego zakupu.

Mój słodki ideał.

Kocham ten zapach i to jak działa na moje włosy. Staram się kłaść na włoski kosmetyki jak najbardziej naturalne, ale są dni, kiedy potrzebują ratunku i właśnie ta maska jest idealna. Konsystencja gęsta, nie wylewa się i wielki plus za opakowanie - estetyczne i wygodne w użytkowaniu.

Jestem na tak

Maska spełnia swoje zadanie i sprawdza się w 100 %. Świetnie działa na mocno zniszczone włosy, mocno nawilża, ułatwia rozczesywanie , zmiękcza włosy . Nie obciąża włosów i pięknie pachnie. Wygładza włosy i sprawia że kosmyki wyglądają zdrowo i pięknie. Cena jest dość wysoka ale warto zapłacić za nią trochę więcej ponieważ jest wydajna i naprawdę działa cuda :)

Mistrz!

Od razu na początku zaznaczę, że nie kupowałam jej w ciemno. Moja wspólokatorka posiadała resztkę tej maski, która pozwoliła mi wypróbować.

Maska podziałała na mnie od pierwszego użycia. Włosy były o 100 proc. miękksze, łatwiej się rozczesywały, po wsuszeniu wyglądały lepie. Mam wrażenie, że domnkęła także łuski włosów. nie b yły takie puszyste. Nie elektryzowały się. kupiłam zatem największa pojemność.

Maska wystarczyła mi na bardzo długo. Ma bardzo bogata konsystencję gęstego masła do ciała. Nie spływa z włosów więc nie marnujemy absolutnie nawet kropli produktu, co przy jego cenie jest naprawdę plusem.

Absolutnie nie żałuje wydanych na nia pieniędzy. Obecnie robie sobie od niej przerwę, bo już pdo koniec opakowania widziałam, że moje włosy się powoli zaczynały do niej przyzwyczajać - nadal działała świetnie, ale czułam po swoich włosach, że potrzebują odpocząć od takiej ciężkiej maski.
Z pewnością powróce do niej, jednak tym razem kupię mniejszą wersję i będę stosować rzadziej, ale posiedzi na moich włosach dłużej.

Wydaje mi się, że na słabsze działanie mógł mieć wpływ fakt, że zakupiłam całą serię L'oreala - szampon, odżywkę i maskę. Moje włosy nie polubiły tak bardzo dwóch pozostałych kosmetyków z tej serii i może przez to się przyzwyczajały.