Hourglass, Opaque Rouge Liquid Lipstick (Matowa szminka w płynie)

Hourglass, Opaque Rouge Liquid Lipstick (Matowa szminka w płynie)

Mocno napigmentowana szminka w płynie, dająca jedwabiste, matowe wykończenie i długą trwałość. Na nowoczesną formułę składają się złożone polimery, nawilżające skórę ust emolienty, witamina A, C i E, antyoksydanty z ekstraktu z jagód goji i owoców cili.

Makijażowy majstersztyk!

Kolor szminki Icon firmy Hourglass zwrócił moją uwagę już dawno (głównie w internetach, bo w Polsce Hourglass dostępny nie jest) - jest to absolutnie perfekcyjna bordowa czerwień, krwiste wino. Szminkę w końcu kupiłam, choć cena z shippingiem do niskich nie należy, ale w sumie - warto. Bardzo warto!

Konsystencja jest kremowa, jedwabista. Zasycha do matu, który nie ściąga, nie wysusza, jest dość "elastycznym" na skórze matem. Wydajność jest nieziemska (przy tej pigmentacji - nic dziwnego), a trwałość, odporność na ścieranie, jedzenie, itd - w życiu takiego produktu nie miałam. Trzyma się ust jak szalona, wpija się jak najmocniejszy stain. Do zmycia potrzebny albo dobry płyn micelarny, albo olejek, inaczej jest nie do zdarcia.
Fajny aplikator - elastyczna, giętka gąbeczka. Opakowanie ekskluzywne i eleganckie.

No i kolor - Icon bardzo zwraca uwagę. Jest piękny, wielowymiarowy, głęboki. Naprawdę ideał i "head turner". Bordowa czerwień jest krwista, nie zgaszona, bardzo intensywna. Wampirza ;) ale też nie za ciemna czy gotycka. Ciężko ten odcień opisać. Odcień jest neutralny - ani nie wpada w żółcie/brązy, ani w niebieskości/fiolety. Makijaż tym kolorem daje efekt niesamowicie elegancki, seksowny, ale też nowoczesny i wyjątkowy.

Bardzo żałuję że Hourglass nie jest sprzedawana w polskich Sephorach, bo marzy mi się też odcień Icon w formie pomadki w sztyfcie. Zobaczymy - na razie totalnie oszalałam na punkcie tego absurdalnie trwałego i wariacko seksownego makijażu ust.

Używam tego produktu od: 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op