Astor, Nail Tonic Whitener (Wybielajaca odżywka do paznokci)

Astor, Nail Tonic Whitener (Wybielajaca odżywka do paznokci)

Odżywka rozjaśnia i wygładza płytkę pazokcia.Redukuje niedoskonałości oraz wygładza powierzchnię. Oprócz tego chroni paznokcie , a także nadaje im połysk. Można ją stosować zarówno samodzielnie jak i bazę pod lakier.

Najlepszy!

Na początek musicie wybaczyć mi to zdjęcie ale praca na tel daje ograniczone możliwości.

Lakier ten,bo ja nie nazwałabym go odżywką odkryłam mieszkając w hiszpanii dobrze ponad 10 lat temu i od tej pory mam go zawsze (tam płaciłam ok 10euro ale i zarobki inne)
Przetestowałam go w rożnych sytuacjach i pracach i sprawdził się pod względem trwałosci nawet jak byłam kelnerką-barmanką.Stojąc za barem mialam ręce wiecznie w wodzie myjąc cos i przecierając a na paznokciach ani jednego odprysku,po jakimś dopiero tyg zmywałam ze względu na odrost,trzyma się świetnie aż nie do uwierzenia,żaden lakier tyle nie wytrzymuje.
Kolor-bardzo mleczna biel,niezwykle elegancki i uniwersalny,końcówka paznokcia robi się biała jak po frenchu nawet na moich paznokciach,które im dłuzsze tym dziwniejsze i czasami nawet końcówka albo boki robią się przezroczyste,też tak macie? po lakierze super efekt.
Plusem jest także szybkie schnięcie,ja zwykle aplikuje 2 warstwy na czyste paznokcie,nie używam jako bazy,szkoda mi
Na poczatku buteleczki lakier jest dość żadki i po paru pomalowaniach troszkę gestnieje ale tak delikatnie dzieki czemu jest bardziej mleczny i lepiej bieli koncowke,nie wpływa to na schnięcie czy trwałość w noszeniu,słowo

Cena jak na takie cudo ok,jak wspomniałam płaciłam więcej i jest wart,naprawdę.Szkoda że tak mało popularny w Polsce i dostępny tylko w necie mimo szafaczek astora w wielu drogeriach.

Super produkt i niedoceniony,ja jak wspomniałam nie rozstaje się z nim od tyyyylu już lat

Dodam zdjecie pomalowanych paznokci jak znajde czas na zeskrobanie resztek bazy hybrydowej z paznokci.

Używam tego produktu od: ponad 10 lat!
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze