L'biotica, Aloesowa maska

L'biotica, Aloesowa maska

Aloesowa maseczka do twarzy, w postaci nasączonej tkaniny, ze 100% sokiem z aloesu to wyjątkowy produkt oczyszczający.
Efekt na skórze:
- głębokie oczyszczenie,
- nawilżenie,
- uczucie gładkości (regeneracja skóry),
- młody, promienny wygląd.
Unikalna formuła, będąca połączeniem naturalnych składników, pozwala na głębokie i dokładne oczyszczenie skóry twarzy wraz z jednoczesnym jej nawilżeniem.
Naturalny sok z aloesu, dzięki działaniu bakteriobójczemu, wnika głęboko w pory skóry i skutecznie oczyszcza je na długi czas. Jednocześnie doskonale regeneruje skórę, nadając jej jedwabistą gładkość.
Zawarta w maseczce alantoina doskonale łagodzi i zmiękcza skórę twarzy. Nadaje jej piękny, świeży wygląd. Odpowiednio dobrany kompleks witamin sprawi, że skóra będzie wyglądać młodo i promiennie.

Sprawdza się

Maseczek w płachcie używam od dawna i trafiałam zarówno na gorsze jak i lepsze. Ta zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Wykonana z dobrej jakości tkaniny, która nie rwie się przy nakładaniu i jest bardzo dobrze nasączona. Bez problemowo przylega do twarzy, nie ześlizguje się z niej a także nie kapie nadmiernie. Posiada przyjemny aloesowy zapach, który nie należy do gryzących. Po upływie 15 minut twarz jest odczuwalnie nawilżona i ujędrniona, wygładzona i odświeżona, czyli działa zgodnie z zamysłem producenta. Mam cerę z tendencją do zapychania się porów tak więc mogłam ocenić ją również pod kątem oczyszczania, i z tym radzi sobie całkiem nieźle. Efekt nie powala ale jeżeli potrzeba nam szybkiego oczyszczenia, które nie koniecznie musi być bardzo dogłębne, to na pewno ta maseczka będzie strzałem w dziesiątkę. Jak po każdej maseczce tego typu po wklepaniu serum w twarz pozostaje na niej cienki film. Można go pozostawić np. na noc bądź też sprawnie się go pozbyć. Efekt utrzymuje się około dnia co według mnie jest bardzo dobrym wynikiem.

Robi robotę

Moja ulubiona materiałowa. Sam materiał jest na tyle mocny, że nie rozrywa się przy rozkładaniu i zdejmowaniu. Producent zaleca trzymanie jej niby tylko 15 minut, ale ona nadal jest wilgotna, więc ja trzymam ciut dłużej. Pieknie pachnie. Po zdjęciu jej na skórze zostaje lepki filtr, ale jak sie go wklepie to po chwili jest już gładka buzia. Jak dla mnie działa wspaniale, nawilża, wyrównuje koloryt, orzeźwia i odświeża. Można w niej chodzić, dobrze trzyma się na buzi i nie odkleja się. Myślę, że jak na domowe mini spa cena też jest ok, bo naprawdę robi robotę.

Używa produktu od: próbka

przyjemna, ale czy oczyszcza- nie wiem

nie mam problemu z zablokowanymi porami, więc na temat oczyszczających właściwości tej maseczki się nie wypowiem. na pewno jest nawilżająca oraz odświeżająca cerę. czy regeneruje też się nie wypowiem, bo nie miała co u mnie regenerować. jest na prawdę tania jak na maseczkę w płachcie. minusem jest jej wykrój, który średnio pasował do mojej twarzy, ale no cóż ma pasować dla wszystkich nie tylko dla mnie :) reasumując dla cery normalnej lub suchej polecam ze względu na jej nawilżające właściwości.

Przyjemna

Dzięki L\'biotice przekonałam się w końcu do maseczek w płacie. Z pewnością wrócę do wersji aloesowej lub wypróbuję hialuronową. Przede wszystkim tkanina jest odpowiednio skrojona, nacięta na brzegach, dzięki czemu dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Miękka i przyjemna w dotyku, jednocześnie na tyle mocna, że nie rwie się w trakcie rozwijania czy ściągania. Dobrze przylega, praktycznie nie marszczy się i nie odstaje. Dostatecznie nasączona, jednak nie na tyle mokra, by ściekać po brodzie czy zalewać oczy. Nie trzeba z nią leżeć w bezruchu, można swobodnie spacerować, wykonywać drobne czynności domowe, ponieważ dość ściśle przylega i z pewnością się nie zsunie. Nie zauważyłam, by podsychała w trakcie noszenia. Po zalecanych 15 minutach nadal jest dostatecznie wilgotna.
Przede wszystkim cudownie orzeźwia i odświeża skórę. Chłodna, kojąca, momentalnie "studzi" i uspokaja skórę. Nawilża i zmiękcza. Po zdjęciu maski na twarzy pozostaje śliski i nieco lepki film, ale to w zasadzie jedyny mankament.
Dnia następnego nadal czuć jej działanie - koloryt jest wyrównany a powierzchnia skóry wygładzona, dzięki czemu lepiej trzyma podkład.
Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach towarzyszący nam przez cały pobyt maseczki na twarzy. Godna polecenia, choć dość droga jak na jednorazową przyjemność...

Używam tego produktu od: 1 szt.
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Warto spróbować...

Maska ma postać białej tkaniny z wyciętymi otworami na oczy i usta. Dość dobrze przylega do twarzy, jest odpowiednio nasączona. Pachnie świeżo, aczkolwiek delikatnie. Po nałożeniu czuć, że działa. W miarę upływu czasu maska staje się coraz bardziej sucha (wnioskuję, że na skutek przenikania substancji w głąb skóry). Po zdjęciu, twarz jest przyjemnie miękka i gładka, odczuwalnie nawilżona. Ponadto wydaje się oczyszczona i rozjaśniona, a nawet zmatowiona. Maska uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Pozostawia po sobie lepiącą się warstewkę, aczkolwiek łatwą do usunięcia tonikiem lub płynem do demakijażu. Nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Super odświeżenie

Maska aloesowa na tkaninie dobrze nawilża skórę, daje ukojenie i poczucie relaksu. Bardzo lubię jej delikatny, naturalny zapach i odprężający chłodek na twarzy. Jednak jak chcę bardziej wzmocnić skórę, to sięgam po maskę perłową lub ze złotem tej samej firmy bo mam wrażenie ze silniej działają, nie mniej to cudowny kosmetyk relaksujący i nawilżający:)

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka