L'biotica, Hydrożelowa maska perłowa

L'biotica, Hydrożelowa maska perłowa

Luksusowa hydrożelowa maska perłowa na tkaninie to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu.
Hydrożelowa maseczka do twarzy z dodatkiem ekstraktu perłowego, kolagenu oraz kwasu hialuronowego o działaniu odmładzającym, nawilżającym i rozjaśniającym.
Efekt:
- wzmacnia strukturę skóry, zmniejsza zmarszczki i poprawia napięcie,
- intensywnie nawilża i reguluje gospodarkę wodną,
- rozjaśnia, eliminuje przebarwienia i przywraca skórze jednolity koloryt.
Zawarty w masce ekstrakt z pereł wyjątkowo skutecznie zapobiega procesom starzenia, przyśpiesza odnowę komórek skóry, dodając jej wyjątkowego blasku.
Podwyższona zawartość kolagenu bezpośrednio wpływa na zwiększenie elastyczności skóry, poprawia jędrność i pigmentację, a także spowalnia procesy powstawania zmarszczek.
Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i odżywia skórę, allantoina działa łagodząco oraz silnie regenerująco.
Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Maska hydrożelowa spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.
Efekt widoczny już po pierwszym użyciu - skóra po zabiegu jest rozjaśniona, dogłębnie zmiękczona i wygładzona.
Hydrożelowa maska polecana jest do całorocznej pielęgnacji każdego typu skóry potrzebującej natychmiastowego rozświetlenia, nawilżenia i odmłodzenia.
Sposób użycia:
1. Dokładnie umyj i osusz twarz.
2. Wyjmij maskę z opakowania i delikatnie rozłóż obie części. Zdejmij folie ochronne.
3. Nałóż na twarz zaczynając od górnej partii, gładką stroną, na której była folia przezroczysta. Pozostaw na 15-20minut
4. Po upływie wskazanego czasu delikatnie zdejmij maskę z twarzy, wmasowując pozostałość esencji.

nawilżające, regenerujące
w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Godna polecenia !

Pierwsza maska z l'biotica , ktora mnie doslownie zachwycila. Troche zabawy z nalozeniem bylo, troszke jakby szczypalo - ale to znak, ze dziala w glab skory, po 20 min zdjelam i juz nie przemywalam twarzy ani nic i efekt powala. Tak dopieszczona skora jak nigdy po zadnej masce, bardzo nawilzona, widze to "odmlodzenie"! Nawet rano jak wstalam to jakos ladnie twarz wyglada. Bardzo sie ciesze i kupie ta maseczke jeszcze nie raz ! Polecam !

Nie polubiłyśmy się

O ile uwielbiam maski na tkaninie, o tyle ta maska hydrożelowa to nie moja bajka. Dużo trudniej nałożyć ją równomiernie na twarz, cały czas miałam wrażenie, że się zsuwa. To, że jest w dwóch częściach utrudnia tylko jej nakładanie -każda z części pracuje oddzielnie. Część górna zupełnie niedopasowana do kształtu mojej twarzy.
Zapach - dla mnie zbyt chemiczny.
Plusy:
- dobrze się wchłania,
- pozostawia miłe uczucie ściągnięcia i ochłodzenia cery.
Nie zauważyłam by rozjaśniła cerę czy choćby lekko stonowała przebarwienia (a producent obiecuje ten efekt już po pierwszym użyciu ...).
Nie polecam - są lepsze maski.

Rewelacyjne maski

Uwielbiam maski na tkaninie L\'biotica, dają poczucie maksymalnego relaksu i komfortu. Maska perłowa to zastrzyk energii dla zmęczonej skóry, ładnie wygładza skórę , dodaje energii, ujędrnia. Kupuję te maski zawsze jak tylko jestem w Super Pharma, mają tam duży wybór, warto bo widać od razu różnicę:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka