Ingrid Cosmetics, HD, Puder rozświetlający w kamieniu

Ingrid Cosmetics, HD, Puder rozświetlający w kamieniu

Sprawdź ceny produktu

Puder rozświetlający w kamieniu HD Beauty Innovation to rewolucyjna formuła oparta na drogocennych właściwościach olejku arganowego. Dzięki perłowym drobinkom doskonale rozświetla cerę, optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje oznaki zmęczenia. Puder dodaje cerze blasku i sprawia, że wygląda zdrowo i promiennie prze wiele godzin. Idealny do modelowania konturu twarzy.

Efekt tafli

Rozświetlacz jest świetny i jeden z moich ulubionych. Nie ma drobinek brokatu, co jest dużym plusem, bo przy dziennym utlenianiu się produktu zazwyczaj tylko one zostają na twarzy i nie wygląda to dobrze. Tutaj efekt rozświetlenia jest "zwarty" - tworzy ładną taflę i poświatę.

Niezły

Specyficzny produkt o oryginalnym wytłoczeniu w kształcie różyczki oraz wyjątkowo dużej pojemności. Jeśli się nie pokruszy starczy na bardzo długo. Bardzo dobry stosunek ceny do gramatury produktu. Daje delikatne rozświetlenie. Ciężko pracuje się z nim pędzlem, lepiej sprawdza się nakładany palcem. Niestety nie daje takiego efektu, jaki oczekuję od rozświetlacza.

ładnie rozświetla

Puder ma fajne wytłoczenie w kształcie róży, bardzo fajnie wygląda aż szkoda używać. Sam rozświetlacz aplikuje się bardzo łatwo, nadaje ładnego blasku. Opakowanie jest duże, czasami ciężko je schować do kosmetyczki, ale do używania w domu jak najbardziej. Dobry produkt w dobrej cenie.

Dla mnie okej dla mamy super

Osobiscie mam cere sporo jaśniejsza od mamy więc korzystając z jednego tego produktu razem z mama - ja używałam go do konturowania a mama nakładała na całą buzię w oby przypadkach sprawdził się pod względem jakości i trwałości. Jeden wiele do życzenia pozostawia opakowanie. Niestety dosc szybko nam się rozleciało.

Bardzo dobry puder w beznadziejnym opakowaniu

Pudełeczko przyciąga uwagę pięknym wytłoczeniem w kształcie róży, ma także lusterko i jakiś tam puszek. Pierwsze wrażenie - jak na puder to intensywnie pachnie, troszkę w stylu maminych kosmetyków z lat 90tych. Mnie to zupełnie nie przeszkadza, nawet to lubię. Puder jest bardzo drobno zmielony i ma dość twardy kamień - na pędzel nabiera się w małych ilościach, co sobie chwalę. Bardzo ładnie wygładza cerę. Nie podkreśla (za bardzo...) rozszerzonych porów, na twarzy jest niewidoczny praktycznie, ale daje piękny efekt wykończenia. Rozświetlenie jest bardzo delikatnie, na szczęście nie brokatowe czy opalizujące - puder na palcu czy na policzku wydaje się być kompletnie matowy, dopiero po przyjrzeniu się widać drobinki odbijające światło. Plus też za to, że znalazłam świetnie jasną wersję, dla jasnych cer. Trwałość bez zarzutu, świetnie współpracuje z różnymi podkładami.
I teraz wielka wada - beznadziejne opakowanie, uchwyty na plastiku ułamały mi się chyba w pierwszym tygodniu używania, kosmetyk kompletnie nie nadaje się do kosmetyczki. Niestety lekko ukruszony w podstawce zaczął się ukruszać bardziej i odchodzić od dna - jak się przyjrzeć, to okazuje się że on w ogóle w swoją foremkę nie jest dobrze przylegający. Producent mocno zawalił z pakowaniem tego produktu. A wielka szkoda, bo sam puder jest świetny!
Cena też bardzo przystępna. Prosimy o lepszą wersję opakowań i będę wielbić kolorówkę Ingrid.