Colourfull Eyeliner (tusz do powiek z pędzelkiem)

Colourfull Eyeliner (tusz do powiek z pędzelkiem)

Wodoodporny eyeliner. Kształt aplikatora pozwala na obrysowanie oka zarówno cienką jak i grubszą kreską.
Posiada delikatną formułę o silnym kryciu. Kreska błyskawicznie wysycha zaraz po narysowaniu. Bardzo dobrze przylega i zapewnia trwały efekt.
Hypoalergiczny, nie powoduje podrażnień. Wystarcza średnio na 1500 aplikacji.
Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Cena: 49 zł / 4 ml

Uważam, że jest to jeden z lepszych eyelinerów.

Zalety:
Utrzymuje się długo, pomimo skóra wokół moich oczu cały czas pracuje. Nie rozmazuje się, ponieważ jest elastyczny, tworzy plastyczną warstwę.
Ma intensywny błyszczący odcień, nie jest matowy.
Dzięki temu, że ma aplikator w postaci stożka z gąbeczki łatwo się go aplikuje. Nadaje się więc idealnie dla osób zaczynających swoją przygodę z eyelinerami.

Wady:
Jednak w ciągu dnia się kruszy w kącikach oczu. Dodatkowo, podczas demakijażu odchodzi takimi jakby płatkami, cząstkami warstwy.
Polecam zmywać go płynem micelarnym do makijaży wodoodpornego Bourjois.

Jak się zachowuje w trudnych warunkach?
U mnie na twarzy po 12h idealnie nie wyglądał, ale nie było źle.
Z pewnością wytrzyma łzy, gorzej z ich ocieraniem. Tarcie ręką czy chusteczką spowoduje, że się troszkę skruszy.
To samo dzieje się w kontakcie z wodą i parą (np przy gotowaniu w kuchni), ależ owszem jest wodoodporny, nie rozmazuje się, ale pod wpływem dotykania kruszy się, (można by stwierdzić, że odpryskuje jak lakier do paznokci).

Dla podsumowania
Pomimo drobnych niedogodności, szczerze jest to eyeliner godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: około 4 opakowania (dokładnie nie pamiętam)

Ideał

Zdecydowanie najlepszy eyeliner jaki dotąd miałam. Do tej pory używałam eveline 200 procent, również dobry ale ten jest na prawdę moim hitem.

Zalety:
+ idealny aplikator - ani za gruby ani za cienki, dla wprawionych nie powinno być problemu ze zrobieniem kreski grubej i cienkiej
+ szybko schnie
+ piękny głęboki i intensywny odcień czerni, nie wymaga "drugiej warstwy"
+ wydajność!!! (mam go dobrze ponad rok, przy użytkowaniu co drugi dzień!!!)
+ łatwo się zmywa nawet zwykłą wodą - bardzo pomocne; kiedy coś nam się nie uda wystarczy patyczek kosmetyczny zwilżony wodą ;)

Wady/Zalety
-/+ trwałość w kontakcie z wodą, czyli fajnie kiedy możemy poprawić krzywą kreskę, ale to niedobrze gdy pada deszcz lub płaczemy - kreski od razu się zmywają

Wady:
- jedyną wadą jest cena ale...

... warto wydać te 50 zł, absolutnie polecam miłośniczkom eyelinerów, jest to produkt, który starczy na co najmniej rok codziennych aplikacji!

Używam tego produktu od: rok

zadowolona

To bardzo porządny eyeliner. Otrzymałam w prezencie i od razu zdobył moją sympatię. Na pewno kupię kolejny. Jest bardzo wydajny, maluję się nim już około 10 miesięcy a mam wrażenie, że niewiele ubyło.
Bardzo ładna, wyrazista czerń. Dobra konsystencja tuszu, ułatwia to aplikację i narysowanie zamierzonej kreski.
Aplikator również dobry. Wg mnie jeden z lepszych eyelinerów jakich używałam. Bardzo trwały, utrzymuje się bez zarzutów przez cały dzień.
Moje mleczko do demakijażu bez problemu daje sobie z nim radę.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op

O botoksie mity

ideał

To jest zdecydowanie najlepszy eyeliner jaki w życiu miałam. A przerobiłam dziesiątki różnych produktów.

Po pierwsze - pędzelek. A właściwie jego brak - zamiast pędzelka końcówką jest mikrogąbeczka. Tysiące razy lepsza od jakiegokolwiek pędzelka. Kreski robi się tym idealnie. Z jednym małym wyjątkiem, będącym chyba jedyną wadą - ja jestem fanką grubych, wyraźnych kresek. Tzw. jaskółki po prostu do mnie nie pasują. I z moim typem makijażu ten produkt sprawdza się wyśmienicie. Natomiast, jak od czasu do czasu nabrałam ochoty na jakieś ostre zakończenie kreski, to ta gąbeczka sprawiała pewne problemy. Mam dużą wprawę w eyelinerach, więc jakoś sobie radziłam, do pomocy miałam pędzelek po innym linerze (tam akurat pędzel był ultra cienki, więc przezornie do sobie zostawiłam). Dla jasności - da się nim zrobić cienkie kreski. Problemem może być wyraźne, ostre zakończenie. Nie jest to niemożliwe. Jest to po prostu trudne.

Wracając do zachwytów - czerń jest idealna, ciemna, wyraźna. Trwałość - jest to pierwszy eyeliner , który przetrwał całą noc (mówię tu o spaniu - tak, czasem zdarza mi się zasnąć w makijażu) BEZ ZMIAN.
Budzę się rano, spoglądam w lustro - tusz obsypany na całej twarzy, wyglądam jak żul po imprezie. Tylko że żul z idealnymi kreskami, które wyglądają, jakby były narysowane przed chwilą. Ten liner jest rewelacyjny - nie obsypuje się, nie kruszy, nie rozmazuje, nie zostawia śladów na powiece. Permanentny makijaż!

Wydajność - pogodziłam się z myślą, że się nie skończy. Codziennie robię kreski. Linery starczają mi na max. 2 miesiące. Niestety, rok później musieliśmy się pożegnać. ROK. Rok codziennego makijażu, a on nadal się nie kończył. Na dodatek - w pojemniczku jest kuleczka, która sprawia, że przez cały ten rok liner zachowywał się jak zupełnie nowy. Żadnych zmian w konsystencji. Nie psuł się, nie zasychał, nie gęstniał.

Ideał.

Solidny produkt

Ponieważ mam słabość do efektownego i wyrazistego makijażu oka, więc wybór odpowiedniego eyelinera jest w moim przypadku sprawą niebagatelną.
Podstawowym kryterium, jakie obieram przy wyborze tego typu kosmetyku, jest forma jego aplikatora i ten, w jaki zaopatrzony jest omawiany produkt bardzo mi odpowiada. Jest to dobrze wyprofilowana, dość gruba, zwężająca się ku końcowi gąbeczka - na tyle miękka, by z łatwością można było poprowadzić nią zarówno cienką, jak i grubszą linię, a z drugiej strony nie tak miękka, żeby wyginała się we wszystkie strony świata przy najdrobniejszym drgnięciu ręki;)
Eyeliner ma konsystencję atramentu, a namalowana nim kreska już po pierwszej aplikacji jest wyrazista, intensywna i nie wymaga nanoszenia poprawek.
Jeśli jednak jakaś korekta jest konieczna, bo np. przez nieuwagę namalowało się kreskę nieprecyzyjnie, wszelkie uchybienia łatwo można usunąć za pomocą patyczka kosmetycznego zwilżonego choćby wodą.
Produkt wraz z upływem godzin nie blaknie, ani się nie kruszy, co w przypadku niektórych eyelinerów doprowadzało mnie do nerowowych dygotów;P
Dodatkowym jego atutem jest wydajność. Używam go regularnie od roku z okładem i końca nie widzę, a produkt w żadnym stopniu nie stracił na jakości, nie zaczął wysychać, po prostu nic go nie rusza:)
Jedyne, do czego można się przyczepić to jego cena - jednorazowo jest to dość spory wydatek. Ale patrząc na jakość, trwałość i wydajność tego produktu, można ten mankament usprawiedliwić.
Polecam.

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle w użyciu

Fajny produkt

Bardzo łatwy w nakładaniu, ja by najmniej nie mam z tym problemu, nie podrażnia oczu, bardzo trwały , nie rozmazuje się, ładny głęboki kolor, bardzo wydajny aczkolwieg mółby być trochę tańszy...

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Najlepszy

Zacznijmy od tego, że jako jeden z niewielu linerow w płynie ma odcień brązowy.
Miałam chwilowy romans z żelowymi, ale do IsaDory wróciłam z pokorą.
Bardzo wygodnie robi się kreski. Pędzelek to gabeczka, raczej z tych grubszych, ale pozwala na precyzyjną aplikację. Jest też trwały. Opis opakowanie też jest trwałe i na pewno nie odkreci się w nieodpowiednim momencie.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Dziwny

Dostałam go w prezencie. Na początku nie byłam nim zachwycona, był jak dla mnie zbyt mokry. Potem polubiłam go, zaczęłam robić sobie na codzień kreski i... No właśnie. Po dłuższym czasie mogłam zauważyć, jak on naprawdę działa.
Po pierwsze: ekspedientka zapewniała mnie, że kolor będzie mocno czarny, a na powiece zmienia się w czarno-grafitowy.
Po drugie: trwałość. Rozmazywał się w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka, chociaż w ogóle się do oczu nie dotykałam.
Po trzecie: "pędzelek", który tak naprawdę jest gąbeczką, mało poręczny.
Po czwarte: ja mam wersję wodoodporną, co jest nieprawdą (patrz punkt 2).

To były minusy, co do plusów, to może w skrócie:
- szybko zasycha,
- przy dobrze wykonanej kresce optycznie powiększa oko i nadaje głębi.

Ostrzeżeniem dla takich gap, jak ja będzie to, że jak eyeliner zacznie robić się przeźroczysty i wodnisty, trzeba nim potrząchnąć, ponieważ działa podobnie jak korektor do poprawek na papierze.

Używam tego produktu od: Grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego.

idealny

Killer w swoim przedziale cenowym, w dauglasie ok 50 pln. Swietnie sie aplikuje, dzieki precyzyjnej gabeczce, choc polecalabym raczej osobom robiacym wyrazista kreske, przy delkatnej i cienkiej potrzebne jest nieco wiecej precyzji. Makijaz utrzymuje sie caly dzien, czy to deszcz, czy snieg. Czern nie jest blyszczaca, a o naturalnym wykonczeniu, dzieki czemu nie "lamie sie" . Dobrze wspolgra z plynami mincelarnymi, czytaj nie trzeba trzec i trzec, aby sie jej pozbyc ;) Eyeliner ma w srodku kuleczke, dzieki czemu dlugo zachowuje swierzosc i jest dosc ekonomiczny. Polecam!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1cale

polecam

to juz moje drugie opakowanie tego eyelinera, chodz cena moze wydawac sie duza bo jest to 54zł to mysle jest ona warta swego zakupu, dodatkowo starcza on na bardzo dlugo. jakis czas temu kupilam tez wodoodporna kredke heleny rubinsthian(100zl) ktora juz po 10min zrobila xero na mojej powiece i zupelnie sie rozmazała, tak wiec eyeliner ten jest zdecydowanie najlepszym wyborem

Naprawdę fajny

Dostałam go w prezencie. Sama pewnie bym go nie kupiła ze względu na cenę. Mam kolor czarny.

Początkowo, gdy zaczęłam go używać zamierzałam napisać negatywną opinię. Nie umiałąm malować cienkich kresek. Wychodziły mi grube albo bardzo grube. Jak wyszła mi kreska na jednym oku, to na drugim ręka mi się zachwiała i wyszła grubsza, więc musiałam domalowywać tą pierwszą i tak stawały się coraz grubsze. Nawet moim pierwszym eyelinerem z Avonu, który był kiedyś w sprzedaży potrafiłam namalować ładną kreskę, bez męczenia się i to już za pierwszym razem! A tym malowałam grube.

Ale jakoś nie miałam czasu, żeby coś napisać i tak zeszło do dziś. Nauczyłam się malować ładne, cienkie kreski - po prostu trzeba malować bliżej rzęs, ja dodatkowo naciągam sobie powiekę (jeśli ktoś tego nie zna to kładziemy palec przy kąciku oka i ciągniemy leciutko na zewnątrz twarzy), w ten sposób wychodzi ładna kreska. Czasem ją poprawiam, ale to dlatego, że wychodzę z kreską za powiekę i nie zawsze oboje oczu wychodzi tak samo, ale patyczkiem higienicznym łątwo usuwa się takie niedoskonałości.

Eyeliner ładnie podkreśla kolor oczu. Każdych oczu. Ja mam ciężki do określenia, a on i tak nadaje im sens.

Co do obietnic producenta:
+ tak jak pisałm - można zrobić cieńszą i grubszą kreskę, jak się nauczymy ( końcówka eyelinera ma kształt pisaka, nie beznadziejnego pędzelka, więc to duży +)
- eyeliner nie jest wodoodporny, zmazuje się pod wpływem łez (mnie czasami łzawią oczy), gdy się potrze ręką też trzeba uważać, ja umiem nosić makijaż, więc nie jest to problem, ale radzę nie mieć do niego zbyt wiekkiego zaufania
- cd. wodoodporności - czasami pod koniec długiego dnia kseruje się lub troszkę rozmazuje, nie można nałożyć go rano, a potem iść do pracy i na noc na imprezę, nie wytrzyma
+rzeczywiście silnie kryje, koloru nie trzeba poprawiać
+ szybko wysycha
+ rzeczywiście nie podrażnia, a noszę soczewki kontaktowe
...hmm, ma starczyć na 1500 aplikacji... to prawie 5 lat, ale jestem ciekawa i zaczęłam liczyć, ciekawe czy starczy na choć połowę, czy zaschnie w trakcie...:)

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo jak już mi się skończy to zobaczę jakie będę mieć preferencję co do makijażu, a poza tym lubię nowości:)

Daję mu 4 gwiazdki za tą nietrwałość po długim noszeniu.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, po parę razy, ale zaczęłam prawie codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1, ok. 30 użyć:)

Dobry eyeliner

Szczerze? To jedyny eyeliner którym potrafię precyzyjnie namalować kreskę na powiece.

Plusy:
+bardzo trwała kreska, nie obkrusza się ani nie rozmazuje
+KAŻDY potrafi się nim posługiwać; nawet ja, bez zbytniej wprawy z eyelinerem (zawsze kredka) już za pierwszym razem dałam radę
+świetna, głeboka, lśniąca czerń
+nie ma pędzelka, aplikator jest sztywny i precyzyjny
+wydajny. używałam go już z 200 razy (codziennie od marca) i nie widać by coś ubyło

Minusy:
-ciężko zrobić nim NAPRAWDĘ cienką kreskę. Ale możliwe że to kwestia wprawy. ;)

Nigdy nie lubiłam produktów IsaDora ale ten eyeliner jest dla mnie najlepszy na świecie i niezastąpiony. Polecam, zwłaszcza początkującym.

Używam tego produktu od: Marca
Ilość zużytych opakowań: 1 (jest bardzo wydajny)