Avon, Mesmerize Black For Her EDT

Avon, Mesmerize Black For Her EDT

Czarująca kompozycja świeżej mandarynki, zmysłowego jaśminu i ciepłych nut drzewnych, który pozwoli ci poczuć zapach namiętności. Kategoria zapachów kwiatowo - orientalno - drzewnych.

Nuty zapachowe: mandarynka, jaśmin, australijskie drewno sandałowe.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Ładny zapach

Zapach perfum jest dość słodki i mocny troche taki orientalny. Świetnie nadają się na wieczór. Flakon jest poręczny i lekki. Duży minus zapach niestety krótkotrwały.

Delikatny i subtelny

Zmysłowe i delikatne nuty kwiatowo, owocowe. Mnie ten zapach ujął od samego początku. Może ma jeden minus za trwałość, ale to woda toaletowa, czyli alkoholowy roztwór, zawierający zwykle kilka procent (od 5 – 10 %) kompozycji zapachowej. Więc nie ma co się dziwić

I'm MESMERIZED!

Sweet lord YAS!
Ta woda jest po prostu cudowna i ubolewam, że to woda toaletowa a nie perfumowana, choć i tak mam wrażenie, że zapach jest całkiem trwały.
Ma piękny, słodko-orientalny zapach. Nienachalny, a zwracający uwagę. I ta buteleczka! Obok Lady Million najładniejsza na mojej półce.
Oznaczyłabym jako HIT, ale rezerwuję tą opcje dla kosmetyków i pielęgnacji :)

Zmysłowy, z ostrym akcentem- idealny! :)

Zapach dla każdej kobiety- łączy ze sobą delikatne, kwiatowo-owocowe nuty z mocniejszymi akcentami. Muszę tu zaznaczyć, że brakuje mu "avonowego zapachu", charakteryzującego większość katalogowych pozycji :)
Utrzymuje się dosyć długo, jednak pachnie tak pięknie, że po prostu nie mogę powstrzymać się przed kolejnym użyciem :)
Jedyny minus to flakon, który na pierwszy rzut oka wygląda nienagannie, problem pojawia się, gdy chcemy skontrolować zawartość- buteleczka jest całkowicie czarna, nawet pod światło nie jesteśmy w stanie zobaczyć, ile płynu pozostało.
Mimo wszystko, jest to mój numer jeden :)

Trochę oklepany

Na początku stosowania wydawało mi się, że zapach jest bardzo ładny, dość zmysłowy i emanujący drzewnymi aromatami, jednak po około roku stosowania zdążył mi się znudzić i zaczął kojarzyć z niektórymi "babczynymi" zapachami. Na początku mocno wyczuwalny, po godzinie jednak wyraźnie słabnie by w końcu zupełnie zaniknąć. Nietrwały, ale mimo wszystko elegancki. Minusem jest plastikowy flakon z plastikową zatyczką, przez który zupełnie nie widać stanu perfum, nawet pod światło, a ja po cichu czekam na to żeby się już skończyły ;)

Zmysłowe

Trzeba przyznać, że Mesmerize to zapach zmysłowy. Ma w sobie pewną wadę o której wspomnę pewnie między zdaniami.

Najbardziej w całej kompozycji wyczuwam jaśmin i mandarynkę, która dodaje słodkości temu zapachowi. Myślę, że takie połączenie z dodatkiem tego drzewa sandałowego tworzy coś naprawdę oryginalnego i na pewno nie pachnie tym pół ulicy. Jednak spodziewałam się trochę więcej mocy. Brakuje mi takiego dociśnięcia tego zapachu, żeby był mocny, faktycznie rzucał się w tłumie. Kompozycja bardzo udana, ale bez tej wewnętrznej siły i wyrazistości. Myślę, że taki zapach nadaje się na wieczorne wyjścia i idealnie będzie nas otulać. Niestety trwałość pozostawia według mnie wiele do życzenia, ponieważ przez to, że ten zapach nie ma tej siły to i szybko znika - wystarczy kilka godzin i trzeba sięgnąć po flakonik. Traci na tym wydajność, bo jednak trzeba się w takim momencie popsikać znowu i znowu. Flakonik jest bardzo ładny, ale niestety lekko tworzy złudzenie, że jego zawartość będzie mocnym zapachem, który pasuje do takiej czarnej otoczki.. a w środku jest co jest. Można spróbować złapać ten zapach po cenie promocyjnej i samemu przekonać się czy jest wart swojej ceny.

Podsumowując - zapach śliczny, ale brakuje mu mocy. Nie wiem czy kupię ponownie, bo wolę bardziej wyraziste zapachy.

jeden z moich ulubionych zapachów!

zapach jest zwyczajnie ciepły i przytulny. nie duszący i nie czuć alkoholu. idealny na chłodniejszą porę roku, ale sprawdzi się też latem.

Mesmerize Black to według mnie najlepsze perfumy avon. Lubię je też za to, że nie są tak popularne wśród kobiet tak jak perceivie czy incandessence.

Słaby, jak zza szyby!

Dziwne te perfumy, niby pachną, a niby nie pachną nic a nic. Pierwszy raz spotykam się z takim efektem. Czuję coś tylko przez pierwszych kilka sekund, a potem to już tak, jakby ktoś wytarł ze mnie zapach i zostały takie "resztki". Flakon sugeruje zapach mocny, tymczasem są to perfumy intensywne, ale owocowe. Śmiem powiedzieć, że dałabym wyższą ocenę, gdyby tylko ta mandarynka i drzewo sandałowe prosto z Australii, które wybijają się na pierwszy plan zostały ze mną na dłużej.

Minusy:
-krótkotrwały,
-zapach jest stłumiony, nie czuć go w pełni.

Cechy neutralne:
-opakowanie: przyjemne,
-cena oryginalna za wysoka, ale w promocji może być.

Plusy:
-ładny zapach, szkoda tylko, że taki nietrwały.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Czarny jaśmin :)

Zapach dostałam w prezencie i spodobał mi się od pierwszego psiknięcia.
Trwałość mogłaby być lepsza, po 4 godzinach już nic nie czuć. Na początku pachnie cytrusowo, gdy się rozwinie do nosa uderza mieszanka jasminu z nutami drzewnymi. Zapach jest ciepły, otulający, fajny na wieczór. Gwiazdkę odejmuję za trwałość. Ale w końcu to tylko woda toaletowa...

Estetyczna, czarna buteleczka. Korek plastikowy.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Piękny!

Kupiłam te perfumy w ciemno, z katalogu Avon.
Kiedy pierwszy raz je powąchałam, pomyslałam: to jest to!
Naprawde piękny zapach, elegancki, słodki, kobiecy, mocny, ale nie nachalny, powiedziałabym - zmysłowo mocny. Idealny na wieczorne wyjście, a także na codzień. Zakochałam się w tym zapachu i na pewno zagości on u mnei na stałe.

Pół gwiazdki odejmuję za trwałość, mogłaby być lepsza, ale i tak trzyma sie około 5h.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/ 50ml

Nie jest to zapach namiętności, do kapci ok:)

Pierwsze nuty-ostry alkohol i mandarynka, pózniej łagodnieje i robi się przyjemny i lubię go w tej fazie wąchać-jest ciepły, kwiatowy, poprawiający nastrój-miły dla nosa-to jaśmin i akordy drzewne, robi się nieco orientalny-kobieco-ciepło otulajacy, nie jest drażniący dla nosa posiadaczki i otoczenia.Nikt nie będzie narzekał, komplementował też nikt nie będzie..Trwałość pozytywna-kilka godzin, na ubraniach kilka dni.Ładny flakonik, tandetny korek, ale dobrze trzyma się na flakonie- całość ładna i bez emocji.Zapaszek bliskoskórny, ogona nie posiada.Nie ewoluuje, cały czas trwa spokojnie i kobieco i nudnawo na naszej skórze- przyjemny, ale nijaki w odbiorze Kupiłam go za niewielkie pieniądze na Allegro.Oceniam na 3 gwiazdki za zapach, trwałość i flakonik . Na codzień .Polecam jedynie młodym diewczynom- ale absolutnie nie za cenę katalogową, cena na Allegro jest odpowiednia(20 parę złotych).Takie domowe tanie psikadełko, bez emocji, bez pazura, bez czegokolwiek ciekawego.Nudne.Ochów i achów nie ma.Sama jestem zaskoczona, ale gdy już wieczorem zmyję makijaż, wykąpię się i wskoczę w domowe ciuszki lubię się właśnie nim psiknąć(jednak musi mieć coś w sobie-odpreża,ma w sobie spokój i lekkość).Ja polecam.Nie za cenę katalogową-ostro przesadzona.