DiorKiss (Błyszczyk do ust)

DiorKiss (Błyszczyk do ust)

iorek

Przejrzysty. Soczysty. Zmysłowy. Apetyczny i pełen blasku. Taki jest DiorKiss - najnowszy błyszczyk Diora w tubce. Kolory są nasycone, zdecydowane, przykuwające wzrok. Błyszczyk wygładza usta, a niesamowicie iskrzące drobinki nadają im pełniejszy wygląd.

Dobry ale bez rewelacji

Posiadam błyszczyk w kolorze nude. Na początku użytkowania byłam bardzo zadowolona, jednak po kilku dniach zaczęłam zauważać pewne minusy. Po pierwsze jak dla mnie błyszczyk jest zbyt lepki, cały czas czuje go na ustach, jest dla mnie za "ciężki".

Wolę aplikować go pędzelkiem, ponieważ przez swoją konsystencję łatwo o efekt niedbale wykonanego makijażu.
Na plus - trwałość. Trzyma się o wiele dłużej niż przeciętne błyszczyki.

bardzo trwały

Oto zalety tego błyszczyka:

- pięknie wygląda na ustach, efekt naprawdę cudowny
- jest bardzo trwały, wytrzymuje wiele
- jego wydajność to kolejna ogromna zaleta
- nie wylewa się na wszystkie strony z dozownika
- wygodna aplikacja
- nie odkłada się w kącikach !! bardzo ważne

Mnie osobiście nie przeszkadza to że czuje się go na ustach, drobinki również, ale to właśnie przez to jest tak trwały i tak pięknie wygląda, tworzy taflę na ustach. Co prawda jest drogi, ale przynajmniej jeden z tych błyszczyków uważam za niezbędny w kosmetyczce (a przynajmniej bardzo potrzebny jeśli chcemy się poczuć pięknie po niby zwykłym nałożeniu błyszczyka)

dobry

Hmm, mieszane uczucia mam co do tego błyszczyku. Zacznę może od minusów, bo tych wydaje mi się mniej ;-)
1) Opakowanie - mi nie odpowiada absolutnie. Nienawidzę tubek i nie cierpię tego wstrętnego, zimnego i plastikowego aplikatora na swoich ustach. Jednak co pędzelek to pędzelek. No i napisy - raz włożysz do torebki i masz ir kss. Nienawidzę czegoś takiego. Wygląda to ohydnie.
2) Konsystencja - odrobinę za gęsta. Dodatkowo przy nakładaniu takim plastikowym aplikatorem jest to mega ciężko rozprowadzić. Usta się lepią jak diabli przez dłuuugi dłuugi czas.
No alee....
Jest też maxymalnie wydajny. Mam swój już naprawdę nie pamiętam od kiedy i jeszcze jest obecny w tubce ;-)) Jest też trwały. Wytrzymuje na ustach bardzo długo nawet przy próbach picia, jedzenia czy palenia.
Nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek, schodzi z ust równomiernie.
Generalnie jest to bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: nie pamiętam ;-))
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Anna Małecka masaż twarzy

Taki sobie

Dostałam do w prezencie, więc darowanemu koniowi...

Myślałam, że będzie trochę lepszy, ale w sumie...

+baaaardzo długo utrzymuje się na ustach nawet przy jedzeniu i piciu
+nie wysusza ust
+chroni przed zimnem i wiatrem
+nadaje ładny kolor

-strasznie się lepi ;/
-czego nie dotkną moje usta tam zostaje zawsze trochę drobinek

Jak kto lubi ale jakoś mnie specjalnie nie przekonał

ee taam..

Absolutnie nie jest to mój typ błyszczyków..

- opakowanie - dość bazarowe, tubka - zdecydowanie wolę wersje pacynkowe
- mało intensywny kolor
- straszliwy klejuch !
- fakt- na początku aplikacji pięknie lśni na ustach ale
generalnie jest bardzo nietrwały

Cóż, pozostaje świadomość że jest to DIOR ..
Ale za taką cenę wymagam czegoś więcej.

na pewno nie za ta cene!!

Blyszczyk w sam sobie jest dosyc sredni,ale to w zaleznosci na ile go potrzebujemy,jaki lubimy efekt itp.

+forma tubki- jest najwygodniejsza-nie trzeba sie bawic w lusterka,aplikacja zajmuje kilka sekund
+trwalosc(nawet ponad godzine- u mnie to bardzo duzo!)
+zapach

-bardzo sie klei(
-konsystencja kleju(jest naprawde bardzo gesty,az niemily)
-cena
-po 30-50 minutach na ustach nie zostaje juz tafla blyszczyka,jedynie brokat(tutaj jest dosyc duzy,jezeli mamy go z blyszczykiem efekt jest ladny,gdy blyszczyk schodzi nie wyglada to fajnie)
+jest bardzo wydajny,nie potrzeba go duzo na ustach

Tafla na ustach

Błyszczyk dla wielbicielek mocnego błysku, szklistego efektu. Miałam odcień Sorbet Meringue, w opakowaniu śnieżnobiały z milionem mikroskopijnych drobinek. Na ustach jest półtransparentny, nie wygląda tandetnie.

Błyszczyk jest gęsty (przez to nieco lepki), długo utrzymuje się na ustach (2h to minimum), nie znika podczas jedzenia czy picia. Ma mocny, słodki, chemiczny zapach - mocno uciążliwe przy częstym używaniu.

Tubka wygodna, odpowiednio miękka, więc aplikacja nie sprawia kłopotu.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka

bardzo porządny

Dzisiaj ocenię bardzo krótko i rzeczowo błyszczyk Diora.

Plusy za:

+ bezapelacyjną trwałość (to bezpośrednio wiąże się z tym, ze mocno się klei) i długo utrzymujący się świetlisty efekt
+ dostępne kolorki
+ dobre nawilżenie
+ piękne, maleńkie, migoczące drobinki
+ wydajność

Minusy za:

- cenę
- zbyt intensywny zapach, który za bardzo mi doskwiera, aby ponownie go zakupić

najlepszy na świecie

To najlepszy błyszczyk, jakiego kiedykolwiek używałam. Bourjois czy mac się do niego nie umywają.
Mam po raz koleiny Diorkissa o zapachu guawy.
Kolor na ustach jest piękny, a błyszczyk ślicznie się mieni, ma malusieńkie (praktycznie niewidoczne) brokatowe drobinki, spektakularny efekt przy świetle słonecznym. Błyszczyk trzyma się niesamowicie długo (w porównaniu do innych błyszczyków), w czym prawdopodobnie pomaga jego ohydny smak (nie radzę próbować). Za to zapach jest wspaniały!
Gorąco polecam, świetnie się prezentuje na plaży, gdzie służy mi jako jedyny kosmetyk (poza kremami oczywiście).
Zdecydowanie wart swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

świetny

bardzo lubię ten błyszczyk, choć wiem, że nie wszystkim będzie pasować jego gęsta i lekko lepka konsystencja ;-)) mnie to nie przeszkadza, absolutnie. błyszczyk cudnie pachnie, utrzymuje się na ustach wiele, wiele godzin i daje przepiękny kolor i połysk, naprawdę - wart swojej ceny

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości ;-))

Przyjemny, ale zbyt gęsty

Lubiłam ten błyszczyk, ale nie zachwycił mnie. Ma piękny zapach, na ustach daje efekt połysku bez tandetnych drobinek. Nie jest trwały, ale to w końcu błyszczyk, nie szminka.

Używam tego produktu od: zużyłam jedną tubkę

Nie ma co ... wybrzydzać

Jestem w trakcie drugiej piątki ( w takich zestawach ) kupuje na bezcłówce :)
W tym momencie odnalazłam 3 z nich nr 778 Red Currant -nasycona czerwienią pożeczka :) zapach mmm ,smak ble fuj fuj ale on nie jest do jedzenia ( pozostałe 2 - nr. 118 cotton candy -uhmm wata cukrowa w kolorze i woni oraz 008 sorbet bezowy ,białawe pachnace smakowite usteczka :)

Kolorki są zawsze żywe i nasycone ( bardzo za to lubie te błyszczyki ,za konkretny kolor z połyskiem ,to jak połączenie szminki i lustrzanego błyszczyku )

Gęste ,nie roluja sie ,nie osiadają w kącikach

Gumisie dla duzych dziewczynek