Phyto, Phytobaume, Hydratation (Ekspresowa odżywka nawilżająca włosy normalne i suche)

Balsam Phytobaume Hydration, stosowany po każdym myciu, natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów normalnych i suchych, jednocześnie nie powodując ich zbędnego obciążenia. Włosy łatwo się układają, są mocniejsze, bardziej sprężyste i jedwabiste. Formuła bez silikonu.

OK

Odżywkę kupiłam w promocji w jednej z aptek. Szukałam czegoś co mocno nawilży i odżywi moje włosy po naprawdę intensywnym rozjaśnianiu (za jednym zamachem z średniego brązu przeszłam do jasnego blondu).
Włosy mi nie wypadły, a wręcz były w lepszej kondycji niż przed rozjaśnianiem xD więc efekt chyba był zadowalający.
Nie jestem jednak pewna czy to była zasługa głównie tej odżywki czy innego kosmetyku. Jednocześnie używałam wszystkiego co się tylko da - szapmonów, masek, odżywek, olejków, itp. Naprawdę panikowałam, że moje zazwyczaj słabe włosy nie wytrzymają takiego rozjaśniania :P

Mimo to jestem w stanie stwierdzić, że byłam zadowolona z tej odżywki i gdybym ponownie znalazła się w takiej sytuacji znowu bym ją kupiła.

Mimo dużej ceny (warto szukać promocji) i niekoniecznie dobrej wydajności (chociaż przyznaję, że używałam jej dużo i często - może nawet za często ^^).

***
Obecnie już jej nie potrzebuję ponieważ moje włosy wróciły do stanu naturalnego i bynajmniej nie są suche jak po rozjaśnianiu.

Używam tego produktu od: 2014