Kamill, Krem do rąk i paznokci

Kamill, Krem do rąk i paznokci

Mój ulubiony krem do rąk. Świetnie nawilża, wygładza i regeneruje dłonie. Ślicznie pachnie. Uwielbiam go!!!

p>

słaby

Słaby krem, nie jestem z niego zadowolona.

+ tani
+ wydajny
+ ładny zapach

- chwilowe uczucie nawilżenia, po jakimś czasie mam wrażenie jakby jeszcze bardziej wysuszał skórę dłoni

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

słaby

Słaby krem, nie jestem z niego zadowolona.

+ tani
+ wydajny
+ ładny zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

a braku laku...

Hmm... jest to dobry krem, ale nie mój faworyt z kilku względów. Po pierwsze niewygodne opakowanie - zawsze po nałożeniu kremu mam problem czy najpierw zakręcić opakowanie i próbować by krem mi nie zjechał z dłoni czy najpierw wsmarować, a później zakręcić co powoduję, że cały słoik się klei. Po drugie jest dość tłusty przez co nadaje się tylko do stosowania na noc, a ja szukam jednak czegoś uniwersalnego. Posiadanie dwóch kremów do rąk mnie nie bawi. Po trzecie mało przyjemny zapach. Jeśli jednak chodzi o same właściwości kremu to naprawdę jest w porządku, dobrze nawilża i regeneruje skórę dłoni. Biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy niestety szukam dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opanowanie

Well 01

Moj ulubiony

Z tym kremem jestem zwiazana od wielu lat. Mam go zawsze w domu i w pracy, choc czesto stosuje tez inne kremy, innych firm.

Ale to taki moj KWC!

+ladnie pachnie
+dobrze wchlania
+nie klei sie
+swietnie nawilza dlonie
+opakowanie (pojemnosc duza, co lubie...i mozna wykonczyc do naprawde ostatniej kropli)

POLECAM

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo, nawet juz nie licze

zdecydowanie najlepszy

uzywam tego kremu juz od dobrych kilku lat i naprawde jestem z niego zadowolona!

Plusy:
+ wydajny ; ma gesta konsystencje
+ pozostawia delikatny film na dloniach
+ nie uczula
+ cudowny zapach
+ dobrze nawilza; rece po uzyciu sa miekkie

minusow nie zauwazylam. lubie probowac rozne kremy do rak ale zawsze wracam do Kamilla bo jest najlepszy;)Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

całkiem,całkiem

Ogólnie bardzo lubię ten krem.

Z pewnością jest bardzo wydajny poprzez swoją bogatą konsystencję,a jednocześnie szybko się wchłania.
Daje szybkie efekty - po miesiącu stosowania skóra na moich dłoniach stała się bardziej miękka,gładka i dodatkowo paznokcie przestały tak się rozdwajać i łamać.
Dodatkowo nie zostawia lepkiej warstwy (która później zostaje na kartkach).

Jedyne co mnie w tym kremie odrzucało to był zapach. Być może trafił mi się pojedynczy nieciekawy egzemplarz (data ważności była ok),ale krem zalatywał -dosłownie pastą do butów i gdyby nie to dałabym 5 gwiazdek.Jednak z czystej ciekawości kupię jeszcze ten produkt ze względu na jego działanie i w celu przekonania się czy zapach będzie inny.

Produkt z uwagi na działanie i wydajność godny polecenia.

Używam tego produktu od: zima 2009

Fajny klasyk :-)

Lubię go, dobrze pielęgnuje dłonie, bardzo ładnie pachnie. Używam go często na wieczór, daję grubszą warstwę do wchłonięcia. Rano dłonie są nawilżone, gładkie, miękkie. Jest bardzo wydajny. Mam do niego sentyment i często kupuję :-)
Polecam dziewczyny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

super

Jeden z lepszych kremów do rąk,jakich używałam.Ma całkiem ładny zapach,dość szybko się wchłania i pielęgnuje na długo(nie trzeba smarować dłoni po każdym myciu,działanie kremu jest długotrwałe).Dobrze nawilża dłonie i skórki wokół paznokci.W dodatku nie jest drogi:)

Używam tego produktu od:marzec 2010
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wspaniały!

Używam tego kremu właściwie od roku i jestem maksymalnie usatysfakcjonowana :)
Jest to naprawdę doskonały specyfik, o jakim marzyłam przez wiele lat. Moim największym problemem (prócz suchej skóry dłoni) były rozdwajające się paznokcie (od kilku lat). Używałam różnych specyfików i odżywek, ale niewiele one pomagały. Byłam w wielkim szoku, gdy po ok. miesiącu czasu odkąd zaczęłam stosować krem Kamill wreszcie moje paznokcie dochodziły do siebie. Od tego momentu jestem wierna temu kremowi. Moje pazurki są mocne, zdrowe i niełamliwe :) Polecam!

Używam tego produktu od: około 1 roku

bardzo dobry

Świetnie nadaje się do przesuszonej skóry dłoni, wygładza, nawilża, łagodzi podrażnienia...wsmarowuję go również w skórki wokół paznokci, i na nie również ma zbawienny wpływ.
Kremik szybko się wchłania, oraz jest bardzo wydajny.
Zapach-delikatny, nie przeszkadza mi.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4-5 (kupuję go w tubkach)

mój kwc do rąk

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam.
Lekka nietłusta konstystencja, świetnie nawilżająca, przepiękny zapach,multi wydajny.

Nie ma minusów, choć po nałożeniu należy odczekać aż się wchłonie.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona:)

bdb

Bardzo wydajny krem. Wystarczy niewielka ilość, aby przynieść ulgę wysuszonej skórze rąk. Nie jest tłusty, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Naprawdę dobry krem za niewielką kasę. Jedyne co mi nie podchodzi to zapach. Mimo to i tak polecam ten krem na każdą porę roku!