Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Floslek, Pharma, Emoleum, Olejek myjący 2 w 1 pod prysznic

Floslek, Pharma, Emoleum, Olejek myjący 2 w 1 pod prysznic

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 ml
Cena 33,60 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Emoleum Olejek myjący 2 w 1 przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji wrażliwej i suchej skóry. Łagodnie myje i oczyszcza skórę, nie zaburzając jej naturalnego pH. Pozostawia na skórze delikatny film ochronny, uzupełnia płaszcz lipidowy skóry chroniąc ją przed nadmierną utratą wody. Emoleum łagodzi uczucie napięcia i szorstkości skóry. Emoleum Olejek myjący 2 w 1 doskonale sprawdzi się również w przypadku wymagającej skóry atopowej. Zawiera oleje roślinne (słonecznikowy i morelowy), a także delikatne emolioenty, które optymalnie nawilżają i natłuszczają suchą skórę.
Po umyciu olejkiem Emoleum skóra nie łuszczy się i nie pęka, jest miękka i gładka. Emolienty zapobiegają także występowaniu uczucia pieczenia, napięcia i ściągnięcia skóry.
Emoleum Olejek do kąpieli 2 w 1 to preparat myjący nie zawierający mydła, stąd jego delikatne, ale skuteczne działanie na wrażliwą i suchą skórę. Olejek może być używany przez osoby w każdym wieku. To doskonały środek do codziennej kąpieli. Piękna, gładka skóra bez uczucia szorstkości - to efekt użycia olejku myjącego z emolientami.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  6
  produktów

  29
  recenzji

  274
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  38
  recenzji

  249
  pochwał

  9,71

 3. 3

  19
  produktów

  22
  recenzji

  210
  pochwał

  7,77

Zobacz cały ranking