Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Odżywka do włosów cienkich i słabych

Pantene, Pro-V, Gęste i Mocne, Odżywka do włosów cienkich i słabych

Nasza kolekcja Pantene Thick & Strong Gęste i Mocne przynosi zdrowo wyglądającą gęstość i siłę* pozbawionym życia, obciążonym włosom. Włosy stają się lśniące i piękne od nasady po same końce.
* Przy użyciu wraz z szamponem i odżywką do włosów. Gęstość w porównaniu z oczyszczonymi, niestylizowanymi włosami. Włosy wzmocnione przeciwko uszkodzeniom podczas stylizacji w porównaniu z szamponem bez właściwości odżywczych
instrukcja: Zaaplikuj na końcach włosów i wmasowuj w kierunku nasady. Dokładnie spłucz. Dla najlepszych rezultatów stosuj w połączeniu z szamponem, maską i serum Gęste i Mocne włosy.

ok

Używałam już chyba wszystkich szamponów z linii PANTENE.
Ten też przeszedł przez moje ręce razem z odżywką.
Stosowałam tylko przez miesiąc, może dlatego efekty nie były oszałamiające..
Włosy są inne w dotyku, fakt.. ale czy są grubsze ? Są bardziej sztywne, przynajmniej w moim wypadku.

Świetna.

Zawsze, kiedy mijałąm moją koleżankę w pracy zastanawiałam się czym pachnie. Któregoś dnia w końcu o to zapytałam. Odpowiedziała, że Pantene Pro-V. :D
Genialny kobiecy, świeży zapach!
Pobiegłam do sklepu po szampon i odżywkę i od tej pory pachnę tak i ja. :) Ja wiem; od tego sa perfumy, ale ja zwyczajnie uwielbiam ten zapach!
Ale nie o zapachu powinna być tu mowa. Oprócz niego odżywka ma świetne działanie. Nawilża i skleja na końcach moje długie włosy. Są z natury cienkie, a ona ich nie obciąża. Nie zauważyłam żadnego pogrubienia, ale ja go nawet nie oczekiwałam. Chciała odżywienia i mam. Kosmetyk spełnia swoją rolę.
Dodatkowo jest wydajna i łatwo się spłukuje. :)
Dla mnie super.
Polecam.

obciąża włosy

Odżywka sama w sobie jak to przeciętna odżywka.

na +
-ładnie pachnie
-ułatwia rozczesywanie

no i ten jeden wielki minus!
-trzeba uważać przy aplikacji, bo wystarczy odrobina za dużo i bardzo obciąży włosy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Sama nie wiem...

Używałam jej jako drugie O w metodzie OMO (odżywka-mycie-odżywka). Na moje wysuszone włosy działa naprawdę dobrze - nawilża, pozostawiając je miłe i miękkie w dotyku. I tyle z zalet w działaniu... Niestety nie zauważyłam, żeby moje włosy były dzięki niej jakieś mocniejsze czy bardziej gęste. Konsystencja odżywki jest kremowa, aczkolwiek mogłaby być bardziej zwartka i gęściejsza. Pięknie pachnie! Plus za opakowanie "do góry nogami", co umożliwia zużycie kosmetyku do samego końca. Kosmetyk raczej słabo wydajny.

Znakomita!

Szczerze polecam tą odżywkę. Działa bardzo dobrze na moje suche włosy. Idealnie nawilża, włosy są miłe w dotyku i mocniejsze. Zapach również przypadł mi do gustu. Jak dla mnie nie ma żadnych minusów. :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Niewydajna nawilżająca odżywka

Kupiłam tą odżywkę szukając czegoś wzmacniającego dla moich cienkich i zniszczonych włosów. Nie jestem z niej zadowolona.

Opis moich włosów:
Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana makabrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią. Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem.

Plus dla producenta za opakowanie "do góry nogami". Dzięki temu odżywkę da się zużyć do samego końca.

Konsystencja odżywki jest kremowa. Nie ścieka z włosów, a wydostanie jej z opakowania nie jest trudne.

Odżywka głównie nawilża. Nie czuję ani zwiekszenia objętości, ani zmniejszenia wypadania. Zdecydowanie lepsze efekty odczuwam po sprayu dla mężczyzn z Interfragrances. Odżywka nawilża - dlatego jej cena nie jest uzsadaniona. Trzeba jej sporo użyć by poczuć efekt jej użycia. Przez co odżywka jest niewydajna i wystarcza (sic!) na 3 tygodnie użycia co drugi dzień - podejrzewam, że przy codziennym użyciu wystarczyła by raptem na 2 tyg użycia (sic!)

Odżywka jest nieźle dostępna. Jednak jest za droga, działania nie odczuwam i jest niewydajna - 3 tyg. Nie polecam jej i dostaje od mnie 1 gwiazdkę. Wystrzegajcie się tego produktu, bo wydacie kasę w błoto

Używam tego produktu od: 3 tyg - nie wydajna
Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka (odżywka jest b. niewydajna)