Syoss, Supreme Selection, Revive Color Seal, Hair Bath Shampoo (Kąpiel do włosów farbowanych lub z pasemkami)

Syoss szampon do włosów Revive Color Seal zawiera formułę z odbudowującym kompleksem Cellular Hair Restore. Cellular Hair Restore to wyjątkowa kombinacja najskuteczniejszych składników odbudowujących włosy.Technologia oparta jest o mikronizowaną keratynę,skoncetrowane proteiny i eliksir lipidowy, aby włosy były odbudowane jak nigdy dotąd.* Kąpiel do włosów Color Seal.Włosy farbowane lub z pasemkami.

Szampon, który mnie nie zaskoczył

Szampon ten otrzymałam w prezencie jako gratis do dużych zakupów jakie poczyniłam w Rossmanie. Ucieszyłam się widząc, że jest do włosów farbowanych i miałam wielkie oczekiwania co do niego. Jednakże wydaje mi się, że kolor szybciej się spłukiwał niż zawsze. Bardzo ładnie pachniał i miał ciekawą konsystencję i kolor szamponu był też zaskakujący- był taki różowy i holograficzny.
Ale niestety u mnie się nie sprawdził bo przez niego bardzo włosy zaczęły mi wypadać i pojawił się łupież.

Kołtun

Ten szampon to najgorsze co spotkało moje włosy w ostatnim czasie!
Po umyci miałam na głowie dosłownie kołtun- włosy były szorstkie, matowe, totalnie poplątane, a mam krótkie włosy i ciężko je poplątać. Skład szampony wyglądał bardzo zachęcająco, ale działanie absolutnie nie odpowiada obietnicom producenta. Opisywanie zapachu, wydajności czy konsystencji w tym wypadku wydaje mi się zbędne. Radzę trzymać się od niego z daleka.

masakra!

Szampon jest paskudny,mycie nim włosów to niemal udręka.
Podczas mycia splątuje włosy i tworzy jakby skorupę,żeby to trochę zminimalizować trzeba do niego dodać odrobinę odżywki.
Dodam,że mam włosy krótkie,i skoro mi robi takie sensacje,mogę sobie tylko wyobrażać jak masakruje włosy półdługie czy długie!

Nie zuważyłam żeby cokolwiek dobrego zrobił dla moich włosów,kolor wcale mniej nie bleknie,a nawet uważam że moje włosy wyglądają gorzej.

Wyrzucam do śmieci,nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu