Bruno Banani, Woman EDP

Bruno Banani, Woman EDP

Bruno Banani Women to pierwszy zapach wymyślony przez Bruno Banani, który jest skierowany do kobiet. Został stworzony dla zmysłowej i pewnej siebie damy. Perfumy idealne dla współczesnej femme fatale, która kocha sensualne pokusy i niekończące się flirty. To jej zabawa,która nie ma żadnych reguł ani granic. Bawi się nią zawsze, nie zależnie od tego gdzie się znajduje. Używa różnych środków, żeby osiągnęła swego celu. Perfumy Bruno Banani Bruno Banani Women to jeden z środków. Włóż na siebie ten zapach a zobaczysz, że żaden mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć. Bruno Banani Woman to odświeżająca, lekka woda zadydykowana zabawnym, śmiałym kobietom.
Wypróbuj niezwykle uwodzicielski zapach. Rozum mężczyzny zabierzesz zapachem z bluszczu, lilii wodnej oraz pomarańczy. Serce zyskasz akordami brzoskwini i frezji, resztę wątpliwości odniesie piżmo i wanilia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, lilia wodna, liść bluszczu
nuta serca:frezja, brzoskwinia, konwalia
nuta bazy: piżmo, wanilia

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Tak tak tak!

Dostałam je w prezencie i od razu je polubiłam. Zapach jest mocny, wyrazisty, taki jak lubię. Idealne na każdą pore roku i dzień. Zapach utrzymuje się całkiem długo. Wyczuwam nutę owocowo-kwiatowo-waniliową. Flakon delikatny, przezroczyto-różowy, z pozoru delikatny, a we wnątrz prawdziwa femme fatale. :)

Wyjątkowe perfumy

Perfumy dostałam w prezencie, a później już nie mogłam bez nich funkcjonować. Zapach jest naprawdę obłędny. Bardziej konkretny, dojrzalszy. Uwielbiam je używać, gdy dn stają się chłodniejsze. Ideał na jesień i zimę. Dodaje pewności siebie. Zapach utrzymuje się bardzo długo na ciele oraz ubraniach. Nie jest nachalny i nieprzyjemny, lecz jest dość mocny. Jak dla mnie świetne!

Cudny zapach...

Zapach jest bardzo delikatny, ale intensywny. Jest bardzo kobiecy i radosny. Nie przyprawia o bóle głowy. Nie jest duszący. To ulubiony zapach mojej mamy :)
Wystarczy rozpylić go kilka razy, by po całym domu snuła się piękna woń perfum... Jest bardzo wydajny i długo utrzymuje się na skórze. Polecam

Słodka kwiatowa wanilia

Dostałam 20 ml próbkę i z przyjemnością ją zużyłam :)

Dla mnie jest to zapach jesienno-zimowy, waniliowo słodki i kwiatowo świeży, jednocześnie bardzo kobiecy i powiedziałabym, że nawet nienachalnie elegancki. W pierwszym momencie czuć bardzo frezję i stopniowo uwalnia się słodycz wanilii. Nie dałabym rady używać go wiosną ani latem, mógłby być dla mnie zbyt mocny i słodki w wysokich temperaturach, ale na chłodniejszą porę lub na wieczór jest idealny :)

Co do trwałości, nie mam mu nic do zarzucenia, na mnie utrzymywał się dobrze, choć nie powinno się od niego wymagać trwałości na poziomie perfum za czterokrotnie wyższą kwotę ;)
Na pewno jeszcze u mnie zagości w normalnej pojemności :)

Klasyka

Klasyka gatunku, perfumy z górnej półki, wobec których nie można pozostać obojętnym. Są absolutnie uzależniające, przepiękne! Czuję lilię, konwalię, frezję, ale kompozycja ta nie jest typowa i oczywista, zapach jest naprawdę oryginalny i ciężko go do czegoś przyrównać. Jest kwiatowo, ale zdecydowanie z pazurem. Subtelny, delikatny, ale jednocześnie surowy zapach. Na lata.

Minusy:
-paskudny flakon.

Cechy neutralne:
-bardzo popularne, często mijam kobiety nim pachnące.

Plusy:
-piękny, oryginalny zapach,
-bardzo długotrwałe,
-intensywne,
-dobra cena jak na tę jakość.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie