Philips, VisaCare (Urządzenie do domowej mikrodermabrazji)

Philips, VisaCare (Urządzenie do domowej mikrodermabrazji)

Cena 1 139,00 zł

Philips VisaCare to nowe, innowacyjne urządzenie do pielęgnacji skóry, dzięki któremu kobiety w domowym zaciszu mogą już dziś podjąć walkę z pierwszymi oznakami starzenia. VisaCare w procesie nieinwazyjnej mikrodermabrazji złuszcza naskórek i masuje skórę, usuwając obumarłe komórki naskórka stymulując tym samym naturalny proces odnowy skóry. Nowe urządzenie do pielęgnacji urody o eleganckim wzornictwie oferuje kobietom możliwość przywrócenia skórze młodzieńczego blasku i promiennego wyglądu oraz widocznej poprawy jędrności w zaledwie cztery do sześciu tygodni.
Unikalna końcówka urządzenia VisaCare posiada pierścień złuszczający, którego specjalna konstrukcja pozwala na optymalną regulację intensywności złuszczania i znacznie zwiększa jego skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi peelingami. Na końcówce urządzenia znajduje się ponad 100 000 drobinek polerujących, co gwarantuje efektywność i możliwość regulowania siły złuszczania, dając efekt idealnie gładkiej skóry. Jednocześnie złuszczanie naskórka pobudza naturalny proces odnowy komórkowej w głębiej położonych warstwach skóry. W efekcie w ciągu zaledwie czterech do sześciu tygodni skóra staje się widocznie gładsza i ujędrniona. Zastosowany w urządzeniu Philips VisaCare system liftingujący Air Lift za sprawą wytwarzanego podciśnienia delikatnie zasysa skórę, lekko ją napinając i unosząc. Taka technika masażu przez odpowiednie napinanie i gładzenie skóry pozwala skutecznie oddziaływać również na jej głębsze warstwy. Optymalny poziom napięcia skóry stymuluje mikrokrążenie i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co przywraca skórze zdrowy wygląd, witalność i blask.

Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

NAJ

Testowałam przez 3 tyg od koleżanki wspaniałe urządzenie, moja twarz skłonna do niedoskonałości stała się bardziej elastyczna i brzydkie skazy zmniejszyły się o połowę. Bardzo łatwa obsługa. Jednak cena odstrasza ktoś ze średnimi zarobkami nigdy sobie nie kupi takiego urządzenia.

Niespodziewanie dobra

Urządzenia używam od około 2,5 miesiąca, mam cerę mieszaną/tłustą, zanieczyszczoną. Od około 3 lat walczę z niedoskonałościami jakie zgotowała mi woda kranowa ;)
Zabieg wykonuję średnio 2x w tygodniu i "jeżdżę" w jednym miejscu dwukrotnie, przestrzegam przed tym, aby nie przesadzić, bo skóra potrafi się wtedy nieźle łuszczyć, a nie o to chodzi. Przez pierwszy 2-3 tyg używałam końcówki sensitive, od tej pory normal i chyba troszkę za szybko to zrobiłam, bo ta normal jest dosyć mocna.
Po tym czasie mogę stwierdzić, że to urządzenie zrobiło u mnie CUDA :) Oczywiście w połączeniu z kosmetykami.
Moja skóra jest jakieś 200% gładsza, a zaskórniki pojawiają się co raz rzadziej!!
Niestety o zmarszczkach się nie wypowiem, bo mam bardzo nieliczne i w sumie na nich się nie skupiałam. Zaczęłam też od około miesiąca stosować zabieg na szyję, bo tam mam linie/zagięcia, które mam nadzieję, że się spłycą :)
Z szyją należy być bardzo delikatnym, bo raz zrobiłam sobie przez przypadek 'malinkę', a wcale długo nie trzymałam :)
Jeśli macie zaskórniki otwarte czy jakieś ranki to radzę je omijać, aby nie roznosić bakterii po skórze.

Apeluję do firmy, aby skonstruowali mini końcówkę do oczyszczania nosa!!

POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRYCH NA NIĄ STAĆ!

rewelacja

Miałam okazję testować Philips VisaCare Urządzenie do domowej mikrodermabrazji. Urządzenie jest lekkie i poręczne, wygodnie się trzyma. Zabieg trwa dosłownie chwilkę, przez ten czas skóra się dogłębnie oczyszcza i masuje. Po złuszczeniu naskórka skóra jest odświeżona, sprężysta i bardziej ukrwiona. Czuć i widać różnicę. Niestety nie mogłam zatrzymać urządzenia ale i tak polecam bardzo!

świetna rzecz

Cena trochę odstraszająca , ale z drugiej strony urządzenie jest wykonane bardzo dobrze, prezentuje się bez zarzutu, szybko ładuje i wystarcza na wiele użyć. Obsługa nie stwarza większych problemów. Zaczęłam od końcówki do cery wrażliwej i na razie przez 6 m-cy nie zastosowałam jeszcze końcówki do cery normalnej. Moja cera zmieniła się na plus, jest gładka w dotyku, zniknęły drobne zmarszczki, te głębsze są mniej widoczne. Nie stosuję już peelingów do twarzy, wystarczy mi użycie VisaCare raz w tygodniu. Przy oczyszczaniu czoła końcówka czasami odchodzi od powierzchni skóry. Niestety nosa nie jestem w stanie prawidłowo oczyścić, gdyż końcówka się do niego nie przysysa. Jedynie skrzydełka nosa mogę trochę oczyścić, a szkoda bo na nosie mam najwięcej zaskórników.

Urządzenie idealne!

Urządzenie urzekło mnie już od pierwszego spojrzenia. Najpierw zobaczyłam ładne, eleganckie opakowanie, a w nim znalazłam jeszcze ładniejszy produkt. :) Urządzenie VisaCare wygląda stylowo i kobieco. Delikatne akcenty kolorystyczne sprawiają, że urządzenie staje się nie tylko pomocnym sprzętem dla kobiety, ale także świetną ozdobą łazienki. Philips VisaCare testowałam przez 4 tygodnie. Po tym czasie mogę stwierdzić, że zdecydowanie było warto. Moja cera bardzo się dzięki niemu zmieniła. Zacznę od użytkowania. Po przeczytaniu instrukcji, byłam zaskoczona, że jest to tak proste. I faktycznie, pierwsze użycie produktu było dla mnie samą przyjemnością i nie zajęło mi dłużej niż było to zaznaczone w instrukcji. Aby użyć produktu wystarczy nacisnąć tylko jeden guzik! Po bardzo przyjemnym zabiegu, podczas którego czujemy jedynie lekkie zasysanie skóry skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak efekt ten szybko zniknął, kiedy zastosowałam krem nawilżający. Warto dodać, że produkt posiada dwie zamienne końcówki - sensitive do skóry delikatnej oraz normal do normalnej. Ja swoje testy zaczęłam od końcówki delikatnej, po 2 tygodniach decydując się na zmianę ją na normalną. Dzięki temu moja skóra przyzwyczaiła się do zabiegu i nie była podrażniona przy takiej zmianie. Jakie zmiany zauważyłam po użyciu produktu? Pierwszym efektem było wygładzenie i ujędrnienie twarzy. Niedługo potem zauważyłam również lekkie wygładzenie zmarszczek. Efekty były dużo lepsze niż zakładałam. Moja skóra wygląda teraz młodziej i przede wszystkim zdrowiej! Philips VisaCare daje możliwość przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu we własnym domowym zaciszu. Na pewno polecę to genialne urządzenie koleżankom! :)

Domowa mikrodermabrazja

Produkt bardzo mnie zadowala, chociaż jego działanie jest delikatne to efekty bardzo szybko widoczne. Już przy drugim użyciu produktu zastosowałam nakładkę "normal " , która pozwala osiągnąć jeszcze lepsze efekty, jednak nie polecała bym do skóry delikatnej - dla niej zaprojektowano końcówkę "sensitive". Produkt świetny chociaż nie na moją kieszeń, po przetestowaniu gorąco Polecam :)

Super!

Już po otwarciu pudełka byłam zachwycona, urządzenie jest po prostu piękne! Smukłe kształty, elegancki zestaw kolorów, lekkość i poręczność to atuty, które można zauważyć od razu. Dodatkowo firma Philips bardzo się postarała i wyposażyła użytkownika w niezwykle dokładną i pomocną instrukcję obsługi. Szczegółowo przedstawiono w niej jak używać urządzenia i dodano przydatne podpowiedzi i triki.
Jesli chodzi o samą funkcjonalność - tutaj także się nie zawiodłam - faktycznie już po pierwszym użyciu widać różnicę - skóra jest gladsza, przyjemniejsza w dotyku, a kosmetyki lepiej się na niej rozprowadzają i wchłaniają. Samo oczyszczanie za pomocą Philips VisaCare SC6240/01 zajmuje tyle samo czasu co zwykły peeling, a jest dużo przyjemniejsze i pozwala na uzyskanie lepszych efektów. Spokojnie może zastąpić wizyty u kosmetyczki, gdyż rezultat jest rowie dobry, co profesjonalny zabieg mikrodermabrazji. Zdecydowanie polecam!

dobry produkt

bardzo fajny produkt! efekty widzialam juz po 1 zastosowaniu, polecam dla osob, ktore maja szorstka skore, latwo sie obsluguje ten produkt i jest wydajny

Philips VisaCare istna rewelacja

Testowałam Philips VisaCare przez jakiś czas i muszę przyznać, ze spisał się znakomicie. Wystarczyło jedno ładowanie i działał bez zarzutu przez cały okres testowania. Urządzenie jest po prostu piękne, lekkie, poręczne, łatwe w obsłudze. Korzystanie z niego nie wymagało specjalistycznej wiedzy. Użytkowanie go to czysta przyjemność, zabieg trwa tylko 5 minut więc można go wpasować w wieczorną toaletę, jest bardzo przyjemny to delikatny masaż i jednoczesne złuszczanie naskórka bez podrażnień. Chwile po zabiegu widać, że skóra jest lepiej ukrwiona, po jakiś czasie "stygnie". Philips VisaCare delikatnie złuszcza skórę nie powodując przy tym podrażnień. Kilka zabiegów spowodowało, ze moja skóra jest bardziej sprężysta i lepiej wchłania krem. Zdecydowanie polecam.

Idealny produkt do domowej mikrodermabrazji

Naprawdę świetny produkt. Oszczędzamy czas i pieniądze na wizytach w salonach kosmetycznych. Super prezent dla mężczyzn. Po kilku użyciach twarz jest jędrna, elastyczna i bardziej młoda. POOOlecam!

Jestem zachwycona!

Na samym początku byłam nastawiona nieco sceptycznie do urządzenia Philips VisaCare. Ale już po pierwszym użyciu - pokochałam je całym sercem!
Zaczęłam od zaleconej nakładki sensitive - do delikatnej skóry.
Urządzenie zaciąga naszą skórę, delikatnie ją unosząc - masuje oraz usuwa martwy naskórek, oczyszcza a w dodatku przygotowuje skórę na przyjęcie kremu odżywczego oraz wszelakich jego bogactw :) VisaCare pobudza naturalne procesy odnowy komórkowej w naszej skórze, w jej głębszych partiach. Skóra staje się bardziej promienna, fantastycznie gładka oraz delikatna, poprawia się mikrokrążenie, a co za tym idzie pobudzone zostają ibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny. Nakładka zawiera 100 000 drobinek polerujących - dzięki czemu mamy możliwość regulowania siły złuszczania oraz osiągamy o niebo lepszy efekt peelingu skóry niż przy użyciu metod tradycyjnych.
Zabiegi możemy wykonywać, we własnej łazience - a więc mamy SPA w domu :) Zaleca się, aby wykonywać dwa zabiegi w ciągu tygodnia.

Od kiedy używam VisaCare - pożegnałam problemy z niedoskonałościami skóry, przebarwienia są jakby mniej widoczne - a skóra promienna, gładka i delikatna :) A ja czuję się.. piękniejsza :)

Jest jeszcze jednen aspekt którego nie mogę pominąć! Po usunięciu zęba ósemki zostały naruszone nerwy w mojej twarzy. Przez dwa miesiące nie czułam brody ani połowy dolnej wargi. Po użyciu VisaCare - jestem prze szczęśliwa, gdyż zaczęłam wreszcie coś czuć ;) :) :) Urządzenie poprawiło krążenie oraz ukrwienie tego miejsca :) Jestem bardzo zadowolona!

Domowa mikrodermabrazja

Od jakiegoś czasu borykam się z problemami cery co wywołuje u mnie złe samopoczucie, dlatego zdecydowałam się na przetestowanie urządzenia VisaCare aby przekonać się o jego skuteczności. Przy ogromie obowiązków mam coraz mniej czasu na odwiedzanie salonów kosmetycznych aby zadbać o siebie i wygląd swojej skóry a domowe sposoby nie przynosiły zadawalających efektów.
Po otworzeniu pudełka w środku znalazłam głowicę urządzenia, dwie końcówki do wykonywania zabiegów: „normalna” do zwykłych zabiegów i „delikatna” do łagodnych zabiegów, podstawkę do urządzenia, która pełni również funkcję ładowarki, szczoteczkę do czyszczenia końcówek po zakończeniu użytkowania, woreczek umożliwiający przechowywanie urządzenia oraz instrukcję w języku polskim bardzo czytelną, która pozwoliła mi na szybkie zapoznanie się z wszystkimi elementami i funkcjami urządzenia.
Urządzanie VisaCare zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie już podczas pierwszego użytkowania. Zgodnie z zaleceniami używam w pierwszej kolejności końcówki do łagodnych zabiegów. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i myślę, że żadna kobieta nie będzie miała z nią problemów. Zabieg trwa jedyne pięć minut i wykonuje się go dwa razy w tygodniu dzięki czemu nie musimy martwić się o brak czasu na wykonanie zabiegu mikrodermabrazji. Dzięki urządzeniu VisaCare moja skóra jest delikatna w dotyku, złuszczona, promienna i idealnie wchłania krem, który używam zaraz po zabiegu. Odkąd używam to urządzenie nie mam problemu z trądzikiem i czuje się atrakcyjniejsza, ponieważ nie musze się martwić niedoskonałościami na twarzy.