Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Braun (Szampon do włosów brązowych)

Isana Szampon połysk koloru brązowego do włosów brązowych i koloryzowanych na brąz z karmelem i ekstraktami z kakao i orzechów włoskich. Nadaje włosom lśniący brąz, zawiera pigmenty kolorowe, dobrane do włosów brązowych, nie zawiera sylikonów. Isana Szampon połysk koloru brązowego zawiera witaminę E. Wygładza włókna włosów i powoduje, że optymalnie odbijają światło.
Sposób użycia: Delikatnie wmasować w mokre włosy, pozwolić krótko wchłonąć, po czym starannie spłukać. Nadaje się do codziennego stosowania.

super efekty

Dokonałam zakupu tego szamponu przy okazji promocji w rossmann 2+2, nigdy bym się na ten produkt nie zdecydowała gdyby właśnie nie ta akcja. Ze względu na tak niską cenę byłam raczej przygotowana na to, że nie będzie jakichś widocznych efektów używania go, a jednak jestem zaskoczona !!! Już po pierwszym myciu moje włosy zmieniły odcień na wyraziście brązowy, znajomi myśleli że jestem świeżo po farbowaniu. Ja sama widzę efekty, używam go mniej więcej co drugie mycie, mam długie włosy i jestem miło zaskoczona, że opakowanie jeszcze się nie skończyło bo nabieram sporą ilość na nie choć niepotrzebnie z racji, że rozprowadza się go przyjemnie i dosyć równomiernie.

Zaskoczenie na plus

Kupiłam ten szampon przez pomyłkę, myślałam że to odżywka z tej samej serii. Kiedy wróciłam do domu i zorientowałam się że to szampon, bardzo się zawiodłam, jak się później okazało niepotrzebnie. Stosuję szampon od miesiąca i zauważyłam delikatne podkreślenie moich naturalnie brązowych włosów. Nie jest to intensywny efekt, ale jakiś się pojawił. Dodatkowo szampon wygładza włosy. Po wyschnięciu włosy się nie puszą, nie pojawił się również łupież. Szampon się dobrze pieni, ma przyjemny zapach i dobrze myje włosy.

Lubię go!

Szampon kupiłam zaraz po ufarbowaniu włosów na brązowo. Używałam go stale, codziennie bo niestety moje włosy się przetłuszczają niezależnie czy używam szamponu do włosów przetłuszczających się czy nie. Po codziennym myciu włosów farbowanych po miesiącu nigdy juz nie mam na nich farby, a tu niespodzianka! Włosy lśnią jak szalone, są głęboko brązowe i piękne. Zauważają to osoby z otoczenia bo nawet 3 miesiące po farbowaniu i używaniu tego szamponu nadal słyszę komplementy w stylu: ooo pani prosto od fryzjera, ufarbowała pani włosy? a ja zdziwiona bo tylko umyłam :) tym oto szamponem :) tak więc kupiłam kolejną tubę i używam z przyjemnością!

Bardzo dobry szampon

Szampon ma przede wszystkim za zadanie mycie włosów bez zniszczenia ich, i ten to robi. Ładnie pachnie, nie wysusza. Jednak jak po każdym szamponie, trzeba użyć po nim odżywki. Nie przyciemnia włosów, bo to nie farba - jego pigmenty są dobrane do koloru włosów brązowych, przez co brąz wydaje się nieco głębszy, ale nie jest to zmiana koloru :) wygładza włosy i naprawdę jest niezły.

Wielkie nie

Zachęcona obietnicami producenta i niską ceną zdecydowałam się na zakup tego szamponu, jednak bardzo mnie on rozczarował.
Zaczynając od początku, szampon przeznaczony dla brunetek, ma za zadanie lekko przyciemnić włosy- nie zauważyłam zmiany. Lekka żelowa konsystencja o zabarwieniu brązowym, średnio się pieni. Na duży plus cudowny zapach, chociaż nie zauważyłam, aby utrzymywał się on na włosach. I teraz najgorsze. Szampon okropnie wysusza włosy!!! Stały się przez niego twarde, szorstkie, miałam kłopoty z rozczesaniem włosów! A używałam go jeszcze przed rozjaśnianiem moich włosów, kiedy były one w idealnym stanie. Ten produkt to bubel.

bardzo fajny szampon do codziennego użytku

Szampon kupiłam już jakiś czas temu w Rossmannie w promocji za około 5zł. Chwilę go używam, odstawiam i wracam do niego.. jakoś tak wyszło :) w każdym razie cieszę się, że rossmann'owa marka tworzy produkty dostosowane do konkretnych włosów, blond czy brunetek.

Ten szampon jest akurat propozycją dla brunetek, ma ciemnobrązowe zabarwienie i rzadką, wręcz lejącą się formułę (kolorem i konsystencją jest taki sam jak szampon Klorane z chininą), zapach jednak znacznie się różni, jest taki słodki, typowo cukierkowy i bardzo uprzyjemnia stosowanie kosmetyku.

Opakowanie w tubie, miękkie, łatwo wydostać produkt (tym bardziej o rzadkiej formule), jedyne co mnie w tubach denerwuje to zbieranie się wody w nakrętce (o czym niżej wspomniała jedna z dziewczyn), najbardziej lubię butelki z pompką.. ale nie wiem czy powinnam tego wymagać od szamponu za 5zł :)

Jak działa szampon? Dla mnie to taki typowy codzienniak. Oczyszcza skórę głowy i włosy bez ich obciążania, nie wysusza i nie spowodował u mnie powstania łupieżu. Nie mogę źle ocenić szamponu, który nie robi mi krzywdy, tym bardziej, że naprawdę przyjemnie mi się go używa:) niska cena, spora pojemność - dla mnie bomba :)

Producent na opakowaniu ostrzega, że szampon i odżywka z tej serii mogą farbować na brązowo.. ja tego nie zauważyłam ani na ubraniach, ani na skórze głowy. Czy brązowy kolor włosów jest jakoś podkreślony? Chyba nie.. ale po zastosowaniu tego kosmetyku włosy wyglądają dobrze, są gładkie, lekko lśnią, nie mam się do czego przyczepić :)

Średniak

Szampon z tej serii oceniam podobnie jak ten do włosów blond, choć może wersja brązowa jest jednak trochę lepsza. Używanie przyjemne, zapach ładny, choć szampon mógłby się lepiej pienić. Opakowań tub bardzo nie lubię, bo w zatyczce zbiera się woda, ale to szczegół. Włosy po nim wyglądają przyzwoicie, ale niestety podejrzewam go, choć nie mam pewności, o wywoływanie łupieżu. Niestety skórę pod tym względem mam bardzo delikatną. Skład jest średni.

Najlepszy szampon

Nigdy nie przykładałam wagi do szamponu, ani do jakiejś głębszej pielęgnacji włosów. Szampon kupiłam pierwszy raz bardzo dawno temu, kiedy był jeszcze w starym opakowaniu. Od razu go polubiłam. Nie stosuje go cały czas, lubię zmieniać szampony, jednak za każdym razem gdy sobie op nim przypomnę zastanawiam się jak mogłam odstawić go na bok?! Uwielbiam go!
Mam brązowe włosy i kiedy były jeszcze naturalne nadawał im piękny blask i kolor. Długo go nie używałam, aż do teraz - wróciłam of fryzjera i na moich włosach została nieładna "żółta" poświata. Bardzo mnie to irytowało, az przypomniałam sobie o tym szamponie. To co zdziałał to prawdziwe cuda. Mycie to przyjemność, pieni się rewelacyjnie, rozczesywanie włosów po myciu przychodzi bez problemu. Kolor odświeżony, błyszczący. Same zalety. Cena niska, w sumie chyba wolałam stare opakowanie, ale to też nie ma wad. POLECAM WSZYSTKIM!

Średni

+ ładny zapach
+ niska cena
+ dosyć wydajny
+ wygodna tuba

- nie zawsze domywa włosy, czasem od razu po myciu są już obciążone
- nie zauważyłam żadnego efektu dotyczącego koloru włosów

Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Braun (Szampon do włosów brązowych)

Szampon zachęca swoim zapachem jak i złotą poświatą.
Pieni się w sposób wystarczający niemniej nie urzekł mnie odżywieniem. Pamiętajmy że producent zaleca użytkowania zestawu dla lepszych efektów.Po spłukaniu szamponu nałożyłam odżywkę z tej samej serii. .Mam dość długie włosy z tendencją do plątania .Dzięki temu produktowi,rozczesywanie było prawdziwą przyjemnością.Włosy po umyciu i nałożeniu odżywki nie puszyły się.Odżywka w pełni mnie zadowoliła.Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam że moje włosy są mniej rude.!
Edit po Okołu miesiącu stosowania zauważyłam że włosy faktycznie się przyciemniają czasowo.
Efekt przyciemnienia koloru utrzymuje się do kolejnego mycia.
Myjąc włosy można zobaczyć wypłukiwanie się farby(ciemne zabarwienie wody podczas spłukiwania)
Minusy.
Niestety po dłuższym stosowaniu zauważyłam że częste stosowanie szamponu u mnie powoduje :
-wypadanie włosów
-przesuszenie skóry głowy
-podrażnia delikatną skórę (wywołał u mnie łupież)
- brak obiecanego nawilżenia
Plusy:
-piękny zapach
-przystępna cena
-dostrzegalny efekt koloryzacji(faktycznie przyciemnia kolor do następnego mycia)
-poręczne opakowanie

Mam wrażliwą skórę niestety u mnie się nie sprawdza.Powoduje podrażnienie.Być może dla nie wrażliwców będzie w porządku.

zawód na całej linii...

Niestety, ani pogłębienia koloru ani pielęgnacji - wysuszył mi włosy okropnie, jedno mycie wystarczyło aby zmienić je w nieprzyjemnie sztywne druty, kolejne tylko pogłębiły problem. Odżywki uratowały sprawę tylko do pewnego stopnia, będę ten produkt omijać szerokim łukiem. Żeby go jakoś zużyć dawkowałam go - np. co trzecie / czwarte mycie, ale też nie. Włosy były nieprzyjemne w dotyku i wcale nie nabierały ładniejszego odcienia.

Szampon nie mógł się skończyć… Wykorzystałam do prania wełnianych ubrań w kolorze zbliżonym do brązu, nie, nie, nie.

Przyjemny

Szampon ma brązowy odcień i przyjemną lekko żelową konsystencję. Pieni się bardzo dobrze i tak samo myje. Ma również przyjemny, kasztanowy zapach , jednak z czasem robi się "zbyt męczący". Wygodne okazuje się również opakowanie w tubce.