Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Braun (Szampon do włosów brązowych)

Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Braun (Szampon do włosów brązowych)

Sprawdź ceny produktu

Isana Szampon połysk koloru brązowego do włosów brązowych i koloryzowanych na brąz z karmelem i ekstraktami z kakao i orzechów włoskich. Nadaje włosom lśniący brąz, zawiera pigmenty kolorowe, dobrane do włosów brązowych, nie zawiera sylikonów. Isana Szampon połysk koloru brązowego zawiera witaminę E. Wygładza włókna włosów i powoduje, że optymalnie odbijają światło.
Sposób użycia: Delikatnie wmasować w mokre włosy, pozwolić krótko wchłonąć, po czym starannie spłukać. Nadaje się do codziennego stosowania.

Isana, szampon do włosów brązowych

Dla mnie to zwykły szampon. Mam włosy oczywiście brązowe, nie farbowane. Produkt stosuje co drugi dzień, ale żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam. Oczyszczona skóra głowy, włosy odświeżone tyle. Szampon jest w tubie co jest genialnym pomysłem podczas użytkowania gdyż nie trzeba przekręcać aby spłynął tylko jest cały czas gotowy to użytkowania. Produkt jest wydajny, a cena niska. Konsystencja nie za rzadka, koloru brązowego, wyczuwalny dość przyjemny zapach. Szampon nie obciąża włosów. Nie zauważyłam żadnej zmiany koloru włosów ani przyciemnienia ani podkreślenia koloru.

Sredni :p

Kupilam ten szampon zaraz po tym jak przefarbowalam wlosy z blondu na braz czyli moj naturalny kolor :p Uzywalam go co drugi dzien. Na plus na pewno jest piękny zapach i niska cena. Co do efektow to byly bo mialam wrazenie, ze kolor robil sie bardziej gleboki, ale niestety i tak blond zaczal "wylazic" spod farby. Byc moze ten szampon troche spowolnil ten proces. Mysle, ze kiedys z ciekawosci do niego wroce bo juz mam w większości naturalne wlosy i jestem ciekawa jak na nie zadziala ;)

Nic specjalnego

Jako brunetka kupiłam go, ponieważ byłam ciekawa jakie to może mieć specjalne działanie skoro jest typowo do włosów brązowych.
Jednak po czasie mogę stwierdzić, ze nic takiego nie ma. Szampon jak szampon, nie podrażnia skóry głowy, nawet dobrze się pieni ale nic poza tym.
Nie jest on drogi, także nie ma sensu się czepiać i jeżeli ktoś szuka szamponu "normalnego" do codziennego stosowania to ten będzie w sam raz.

super efekty

Dokonałam zakupu tego szamponu przy okazji promocji w rossmann 2+2, nigdy bym się na ten produkt nie zdecydowała gdyby właśnie nie ta akcja. Ze względu na tak niską cenę byłam raczej przygotowana na to, że nie będzie jakichś widocznych efektów używania go, a jednak jestem zaskoczona !!! Już po pierwszym myciu moje włosy zmieniły odcień na wyraziście brązowy, znajomi myśleli że jestem świeżo po farbowaniu. Ja sama widzę efekty, używam go mniej więcej co drugie mycie, mam długie włosy i jestem miło zaskoczona, że opakowanie jeszcze się nie skończyło bo nabieram sporą ilość na nie choć niepotrzebnie z racji, że rozprowadza się go przyjemnie i dosyć równomiernie.

Zaskoczenie na plus

Kupiłam ten szampon przez pomyłkę, myślałam że to odżywka z tej samej serii. Kiedy wróciłam do domu i zorientowałam się że to szampon, bardzo się zawiodłam, jak się później okazało niepotrzebnie. Stosuję szampon od miesiąca i zauważyłam delikatne podkreślenie moich naturalnie brązowych włosów. Nie jest to intensywny efekt, ale jakiś się pojawił. Dodatkowo szampon wygładza włosy. Po wyschnięciu włosy się nie puszą, nie pojawił się również łupież. Szampon się dobrze pieni, ma przyjemny zapach i dobrze myje włosy.

Lubię go!

Szampon kupiłam zaraz po ufarbowaniu włosów na brązowo. Używałam go stale, codziennie bo niestety moje włosy się przetłuszczają niezależnie czy używam szamponu do włosów przetłuszczających się czy nie. Po codziennym myciu włosów farbowanych po miesiącu nigdy juz nie mam na nich farby, a tu niespodzianka! Włosy lśnią jak szalone, są głęboko brązowe i piękne. Zauważają to osoby z otoczenia bo nawet 3 miesiące po farbowaniu i używaniu tego szamponu nadal słyszę komplementy w stylu: ooo pani prosto od fryzjera, ufarbowała pani włosy? a ja zdziwiona bo tylko umyłam :) tym oto szamponem :) tak więc kupiłam kolejną tubę i używam z przyjemnością!

Bardzo dobry szampon

Szampon ma przede wszystkim za zadanie mycie włosów bez zniszczenia ich, i ten to robi. Ładnie pachnie, nie wysusza. Jednak jak po każdym szamponie, trzeba użyć po nim odżywki. Nie przyciemnia włosów, bo to nie farba - jego pigmenty są dobrane do koloru włosów brązowych, przez co brąz wydaje się nieco głębszy, ale nie jest to zmiana koloru :) wygładza włosy i naprawdę jest niezły.

Wielkie nie

Zachęcona obietnicami producenta i niską ceną zdecydowałam się na zakup tego szamponu, jednak bardzo mnie on rozczarował.
Zaczynając od początku, szampon przeznaczony dla brunetek, ma za zadanie lekko przyciemnić włosy- nie zauważyłam zmiany. Lekka żelowa konsystencja o zabarwieniu brązowym, średnio się pieni. Na duży plus cudowny zapach, chociaż nie zauważyłam, aby utrzymywał się on na włosach. I teraz najgorsze. Szampon okropnie wysusza włosy!!! Stały się przez niego twarde, szorstkie, miałam kłopoty z rozczesaniem włosów! A używałam go jeszcze przed rozjaśnianiem moich włosów, kiedy były one w idealnym stanie. Ten produkt to bubel.

bardzo fajny szampon do codziennego użytku

Szampon kupiłam już jakiś czas temu w Rossmannie w promocji za około 5zł. Chwilę go używam, odstawiam i wracam do niego.. jakoś tak wyszło :) w każdym razie cieszę się, że rossmann'owa marka tworzy produkty dostosowane do konkretnych włosów, blond czy brunetek.

Ten szampon jest akurat propozycją dla brunetek, ma ciemnobrązowe zabarwienie i rzadką, wręcz lejącą się formułę (kolorem i konsystencją jest taki sam jak szampon Klorane z chininą), zapach jednak znacznie się różni, jest taki słodki, typowo cukierkowy i bardzo uprzyjemnia stosowanie kosmetyku.

Opakowanie w tubie, miękkie, łatwo wydostać produkt (tym bardziej o rzadkiej formule), jedyne co mnie w tubach denerwuje to zbieranie się wody w nakrętce (o czym niżej wspomniała jedna z dziewczyn), najbardziej lubię butelki z pompką.. ale nie wiem czy powinnam tego wymagać od szamponu za 5zł :)

Jak działa szampon? Dla mnie to taki typowy codzienniak. Oczyszcza skórę głowy i włosy bez ich obciążania, nie wysusza i nie spowodował u mnie powstania łupieżu. Nie mogę źle ocenić szamponu, który nie robi mi krzywdy, tym bardziej, że naprawdę przyjemnie mi się go używa:) niska cena, spora pojemność - dla mnie bomba :)

Producent na opakowaniu ostrzega, że szampon i odżywka z tej serii mogą farbować na brązowo.. ja tego nie zauważyłam ani na ubraniach, ani na skórze głowy. Czy brązowy kolor włosów jest jakoś podkreślony? Chyba nie.. ale po zastosowaniu tego kosmetyku włosy wyglądają dobrze, są gładkie, lekko lśnią, nie mam się do czego przyczepić :)

Średniak

Szampon z tej serii oceniam podobnie jak ten do włosów blond, choć może wersja brązowa jest jednak trochę lepsza. Używanie przyjemne, zapach ładny, choć szampon mógłby się lepiej pienić. Opakowań tub bardzo nie lubię, bo w zatyczce zbiera się woda, ale to szczegół. Włosy po nim wyglądają przyzwoicie, ale niestety podejrzewam go, choć nie mam pewności, o wywoływanie łupieżu. Niestety skórę pod tym względem mam bardzo delikatną. Skład jest średni.

Najlepszy szampon

Nigdy nie przykładałam wagi do szamponu, ani do jakiejś głębszej pielęgnacji włosów. Szampon kupiłam pierwszy raz bardzo dawno temu, kiedy był jeszcze w starym opakowaniu. Od razu go polubiłam. Nie stosuje go cały czas, lubię zmieniać szampony, jednak za każdym razem gdy sobie op nim przypomnę zastanawiam się jak mogłam odstawić go na bok?! Uwielbiam go!
Mam brązowe włosy i kiedy były jeszcze naturalne nadawał im piękny blask i kolor. Długo go nie używałam, aż do teraz - wróciłam of fryzjera i na moich włosach została nieładna "żółta" poświata. Bardzo mnie to irytowało, az przypomniałam sobie o tym szamponie. To co zdziałał to prawdziwe cuda. Mycie to przyjemność, pieni się rewelacyjnie, rozczesywanie włosów po myciu przychodzi bez problemu. Kolor odświeżony, błyszczący. Same zalety. Cena niska, w sumie chyba wolałam stare opakowanie, ale to też nie ma wad. POLECAM WSZYSTKIM!

Średni

+ ładny zapach
+ niska cena
+ dosyć wydajny
+ wygodna tuba

- nie zawsze domywa włosy, czasem od razu po myciu są już obciążone
- nie zauważyłam żadnego efektu dotyczącego koloru włosów