Organix, Argan Oil of Morocco, Conditioner (Odnawiająca odżywka z olejem arganowym z Maroka (nowa wersja))

Odżywka z marokańskiego olej arganowego OGX jest mieszanką marokańskiego oleju arganowego, który wnika w głąb włosa, przywracając blask i miękkość, a jednocześnie pomaga wzmocnić i stworzyć miękkie, i jedwabiste włosy.

najlepsza z serii

Jeśli wydaje Ci się, że Twoim włosom może pomóc już tylko fryzjer spróbuj tej odżywki. Jest bardzo gęsta, więc z powodzeniem można stosować ją jako maskę do włosów i naprawdę świetnie odżywia i regeneruje. Po umyciu włosy są puszyste i gładkie, świetnie się rozczesują.
Jedyną wadą tego produktu jest nieporęczne opakowanie, z którego ciężko wydostać produkt, zwłaszcza, gdy niewiele już go zostało.

świetna do kręconych włosów

Olejek arganowy działa! Bardzo dobrze nawilża i wygładza włosy. Dla osoby z kręconymi, łatwo przesuszajacymi się włosami idealna. Można stosować przy każdym myciu. Bardzo ładnie pachnie. Może nie jest najtańsza, ale myślę że warta ceny.

Pomyłka! Na mnie nie zadziałała, ale...

...na mojego faceta już tak. Co zabawne, mamy taki sam typ włosa. Mi wysusza okropnie włosy już po jednym myciu, jemu nie - rozczarowanie roku 2017. I to drogie jak na odżywkę.

Wspaniała odżywka

Ta odżywka zmieniła moje włosy które po nieudanym zabiegu koloryzacji przypominały siano. Dzięki wczesywaniu odżywki po ponad 2 tygodniach włosy powróciły do stanu sprzed farbowania, jestem zachwycona tą odżywką, mi przypadła do gustu jak najbardziej. Co jest fajne to, że jej konsystencja jest kremowa i dobrze się wchłania we włosy. Zapach ma bardzo przyjemny aczkolwiek nie utrzymuje się długo na włosach. Mimo że nakładam na włosy naprawdę bardzo dużą ilość odżywki to nie przetłuszcza mi włosów.

Dobra odżywka

Odżywkę zakupiłam razem z szamponem w hebe. Odżywka jest dobrym produktem. Swietnie nawilza włosy. Dociaza je. Ma bardzo gęsta konsystencje, nie trzeba jej wiele by wystarczyło na całe włosy. Jest wydajna dzięki temu. Problem jest jedynie z jej wydobyciem z opakowanie pod koniec produktu. Zapach słodki jak dla mnie drażniący.

Wydajna

Z tej dwójki ( szampon i odżywka) jest to ten lepszy produkt. Starcza na bardzo długo, wystarczy użyć odrobine na końce. Odżywka bardzo gęsta. Dziwne uczucie podczas nakładania na włosy, łatwo moze uciec z wilgotnych wlosow na wannę lub brodzik prysznica i wtedy robi sie smutno ( kosztowała majątek :D). Włosy sa gładkie, łatwe do rozczesania. Wygładzenie i nawilzenie wydaje sie byc nie tylko pozorne ale także od wewnątrz. Minusem jest opakowanie z ktorego ciezko wycisną tak gęsta odżywkę. Drażniący zapach.

Droga!

Po tak drogiej odżywce spodziewałam się lepszego działania. Moja siostra była nią zachwycona, więc też postanowiłam ją kupić. I żałuję, Dałam tyle kasy, a tańsze są od niej lepsze. Nie zawsze, ale często miałam po niej problem z rozczesaniem włosów. Zależy, z którym szamponem ją użyłam. Ale uważam, że dobra odżywka powinna i tak dobrze nawilżyć włosy, a nie pozostawiać je twarde po umyciu. Wydajność jest naprawdę spora. Ale włosy wcale nie są ładniejsze, miększe czy zdrowsze po niej. Szkoda było tylko wydanych pieniędzy i to niemałych.

Zawiodłam się

Słyszałam o tej odżywce same dobre rzeczy, co chyba zbyt mocno wywindowało moje oczekiwania. Niestety odżywka nie jest warta żadnych pieniędzy, a już na pewno nie warto jej kupować w regularnej cenie. Nie mogę powiedzieć, że jest zła, czy, że zniszczyła mi włosy, problem w tym, że odżywka na moje włosy wcale nie działa. Nie ma mowy o regeneracji czy nawet blasku. Jedyny efekt to obciążenie i ułatwienie rozczesywania. Jestem bardzo rozczarowana. Jeśli komuś pasuje, to na plus na pewno wydajność i dość gęsta konsystencja.

Nie dla włosów kręconych

Odżywka zdecydowanie nie dla włosów kręconych. Rozwala skręt, włosy wydają się być po niej wysuszone. Ładnie pachnie, jednak już po spłukaniu włosów, po zapachu ani śladu.

Moja ulubiona

Odzywka jest bardzo wydajna, wystarczy jej niewielka ilosc by moje wlosy znalazly sie w raju. Niewazne jakiego uzywalabym przed jej nalozeniem szamponu ona wszystko uratuje. Serio, dla mnie jest bez wad. Mam wysokopory do polowy plecow i ostatnio mialam przeboj z nowym szamponem -takie organiczne cudo(?!) Szopa na glowie, poplatane wlosy i dzieki niej uratowalam je. Juz podczas nakladania wygladza wlosy a efekt koncowy jest swietny. Blyszczace, miekkie i lekkie wlosy. Raz zmienilam ja na OGX z biotyna i kolagenem i to byl blad bo obciazala bardzo moje wlosy ale to nie dziwne bo ma wysoko dimethicone w skladzie.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Bardzo dobry produkt!

Jestem juz na 3 opakowaniu, a to samo mówi przez sie ;) Uwielbiam te odzywke doslownie za... wszystko! Ale przede wszystkim za to, ze to pierwsza w moim zyciu odzywka, ktora W KONCU nie obciaza moich cienkich i delikatnych wlosow. Zawsze mialam ten problem z odzywkami - nawilzaly ladnie, ale zawsze obciazaly i sprawialy, ze wlosy po 2 godzinach robily sie przetluszczone i takie kluskowate, a próbowalam roznych odzywek, tych wysoko pólkowych rowniez! Przy tej odzywce absolutnie tego nie ma! Pieknie pachnie, swietnie nawilza, nie obciaza, wlosy sa sypkie i sie pieknie ukladaja - naprawde nie umiem nic zlego powiedziec o tym produkcie. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Trzy duze.

Bardzo dobra, ale nie najlepsza

Kupiłam, aby przetestować kolejny produkt z firmy Organix, ponieważ jestem zachwycona szamponem i odzywką Keratin Oil z tej firmy. Jednak po spróbowaniu wrocilam do kreatynowej serii, ktorej nie widziałam nigdzie w Polsce i nie mogę jej nigdzie dostać, a tęsknię za nią strasznie...

+zapach w porządku
+w porządku konsystencja, kremowa ale nie za gęsta
+dobrze się rozprowadza na włosach
+pozostawia włosy gładkie i nie płaczące się
+opakowanie ok
+dobrze się spłukuje

-mam właściwie tylko jeden minus, kreatynowa odżywka lepiej wygładzila i sprawiła że moje włosy stały się aż lejące, dlatego dla niej mam zarezerwowane pierwsze miejsce i 5 gwiazdek w moim rankingu.

Używam tego produktu od: Używałam kiedyś jakis miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno