Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

pudrowe

za taką cenę ideał

Paletkę mam od około 2 lat. Kupiłam ją jako nieplanowany zakup w Anglii, cena była tak niska, pomyślałam, że nie będzie mi szkoda jeśli jest niewypałem. Jak bardzo mogłam się mylić! Samo opakowanie jest wprawdzie słabej jakości - niepraktyczne lusterko, które jest tak małe i wąskie, że absolutnie nie znajdzie zastosowania przy nakładaniu któregokolwiek z produktów; plastikowe i podatne na złamania i zarysowania. W środku jest aż 11g produktu, to naprawdę sporo, każda z przegród jest duża co pozwala na swobodne ruchy pędzlem.
Bronzer jest o konsystencji delikatnie kremowej, jest dość ciemny ale mało wydajny. Potrzeba go nałożyć naprawdę sporo aby efekt był widoczny. Kiedy mam więcej czasu na makijaż czasami po niego sięgam. Bezpieczny do konturowania nosa!
Róż podoba mi się najmniej. Cukierkowy, podkreśla pory i dość słabo się z nim pracuje - bardzo łatwo o plamy.
Rozświetlacz jest moim faworytem. Uwielbiam go nakładać w kąciki oczu. Jest w chłodnym odcieniu srebra z dużymi połyskującymi drobinkami - odcieniem przypomina Moonstone z Becca.
Jeśli zużyję rozświetlacz do końca, paletę kupię ponownie, chociażby dla samego rozświetlacza. :)

Ulubieniec!

Kosmetyk godny polecenia ! Piękny odcień różu oraz brązera a rozświetlacz ma przepiękny szampański odcień ktory na skórze daje niepowtarzalny efekt ! Produkty dla każdego typu karnacji .

Makeup Revolution

Mam tą paletę już ponad rok. Zużycie jest duże ale myślę, że jeszcze na wiele miesięcy wystarczy.
Bronzer- ciepły, mocno napigmentowany ( jak dla mnie za mocno), trwałość i rozcieranie ok.
Róż - mieni się na złoto, daje subtelny blask na skórze, według mnie wygląda ładnie ale w niewielkiej ilości, trwałość jak to zwykle bywa z różami średnia, pigmentacja i blendowanie ok.
Rozświetlacz - mój ulubiony produkt. Daje rozświetlenie w sam raz, nie jest za mocny ani za słaby, kolor naturalny, powinien pasować każdemu.
Jak na taka wydajność, 3 produkty w jednym opakowaniu i cenę, opłaca się kupić tą paletę.

Dobry wybór

Mój pierwszy zestaw do konturowania twarzy i nie żałuję go :D
Jest bardzo fajny, pasuje do mojej karnacji. Podoba mi się pigmentacja, nie ma problemów z nakładaniem i ewentualnym rozcieraniem. Nie tworzy tzw. placków.
No i co do ceny uważam, że jest bardzo dobry.
Jedynym minusem jest opakowanie, ponieważ przy codziennym otwieraniem, zamykaniem, w pewnym momencie może popękać przednia szybka.

fajna paleta

Fajna paletka ale najlepszy jest róż, jest rozświetlający, mieniący się na złoto . Rozświetlacz jest dosyć delikatny. Bronzer trochę za ciepły natomiast nada się do ocieplania twarzy. Zużyłam opakowanie prawie do dna.

Przeciętny

Kupił jak zwykle z ciekawości... Bronzer dlanoe za słabo napigmentowany...nakladam nakladam i dalej go nie widać. Za to rozswietlacz piękny i idealnie pasuje i wygląda, długo się trzyma. Róż tak jak rozswietlacz napigmentowany i pięknie wyglada...

Efekt wow

Kupiłam go raz na promocji za 12 zł a że akurat tylko to mi w oko wpadło to pomyślałam, że wezmę. Bronzer jest mocno (jak dla mnie) napigmentowany i zbyt duża ilość może zrobić plamy. Ładnie się go jednak blenduje i trzyma się cały dzień. Rozświetlacz mocno się błyszczy i uwielbiam go. Róż jednak ku memu rozczarowaniu jest również mocno świecący i czasami wyglądam w nim jak baba z targu jak za dużo nałożę. Mimo wszystko jest dobrze, super mi sie sprawdza. Fajne jest to, że jest wszystko w jednym opakowaniu i nie muszę tracić czasu rano na odkręcaniu kilka różnych opakowań.

Konflikt kolorów, dyskoteka, satynowość

To był mój pierwszy kosmetyk Make Up Revolution i jak na razie jedyny. Paletka jakich wiele w tym momencie na rynku, bronzer, róż, rozświetlacz. Bronzer za ciemny, standard. Wybrałam paletkę nr C01 Ultra Fair, najjaśniejsza, ale bynajmniej nie dla mnie. Bronzer jak wyżej.
Wszystkie kosmetyki z tej paletki są satynowe, nawet bronzer- to mi nie przeszkadza, bo go nie używam. Kolejny raz powtórzę, jest zbyt ciemny, cokolwiek nim namaluję i jak mało użyłabym go, i tak będzie katastrofa, lekki brudzik zamiast konturowania . Może zadebiutuje u mnie jako cień do powiek.
Róż natomiast mnie bardzo ucieszył, kolor twarzowy pastelowy róż z nutą ciepłą, tu trochę przeszkadza mi nadmierna satynowość.
Rozświetlacz bombka, choinka, świecidełko. Używam w bardzo małych ilościach, roztarty bardzo dokładnie może dać całkiem ładny efekt delikatnej poświaty.

Paletka ma niedokładne zamknięcie, brak zabezpieczenia, nie klika;)

Darzę sympatią tę markę, więc nie obdzieram z gwiazdek. W przyszłości planuję wypróbować paletę cieni Mermaids forever oraz korektor. No i oczywiście pomadki, ponieważ bardzo dokładnie zostały przeanalizowane tu w recenzjach na wizażu i ciekawość coraz większa.

Ultra Light / Medium C04

Z paletki używam głównie bronzera. Posiadam ją w odcieniu Ultra Light / Medium C04, a więc zamiast różu różu mam złoty brąz, które wygląda całkiem przyjemnie, w szczególności na lato na opalonej cerze. Bronzer świetnie się rozprowadza, jednak gdy nałoży się go odrobinę za dużo robią się bardzo brzydkie plamy. Ogólnie zestaw bardzo lubię, w szczególności z opalenizną :)

Dobra paletka

Jedna z nielicznych paletek w której używam wszystko. Bronzer ma ładny odcień, nie robi plam, łatwo sie z nim pracuje, nie przesadzimyz produktem co w moim przypadku jest ogromna zaleta jeżeli chodzi o bronzery. Roz jest w pięknym odcieniu nadaje policzkom delikatnego, naturalnego rumieńca. Rozświetlacz nie daje nam typowej tafli tylko ładnego zdrowego blasku co rowniez uważam za plus. 2 rzeczy do której mogłabym sie przyczepić, trwałość produktów na twarzy po paru godzinach z bronzera i różu zostaje niewiele (cieszy mnie jednak ze schodzi równomiernie) natomiast rozświetlacz sie ładnie trzyma oraz Opakowanie mogłoby byc solidniejsze, nigdy mi nie upadło na podłogę, nie zabierałam w żadna podróż natomiast przy którymś otwieraniu w jednej ręce miałam pokrywkę a w drugiej została paletka. Takie liche

Lubię to!

Bardzo fajny produkt 3w1 bronzer jak najbardziej na tak. Nie robi plam, ładny odcień, róż delikatny, rozświetlający, jednak mało intensywny kolor, rozświetlacz moim zdaniem rozświetla nie dając tafli jest to raczej subtelny efekt. Trwałość i jakość na wielkie 5!

Jak dotychczas mój ulubiony bronzer, rozświetlacz i róż w jednym

Kupiłam ten kit i okazał się dla mnie hitem! Bronzer jest w ciepłym odcieniu i ładnie się blenduje, nie pozostawia plam i ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Rozświetlacz robi typową taflę, nie ma dużych drobinek i ma bardzo ładny szampański odcień. Róż jest przepiękny. Ma drobinki złota, aż ciężko opisać jak ślicznie wygląda nawet na powiece. Jak dla mnie zestaw cudo i to jeszcze za taką cenę!