Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

Najlepszy rozświetlacz

Zestaw do konturowania, który przebija jakością nawet produkty z Sephory. Super jakość, nie uczula i nie podrażnia skóry. Jedyny minus to opakowanie-zuzylam juz 2 i w obu bardzo szybko odłamaly mi sie zawiasy do wieczka, więc nie mogę nosic go w torebce. Ale bardzo polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524546].usefull || 0 }}% pomocna.

nie najgorsza, ale tez nie najlepsza :(

No tak, po raz kolejny kupiłam beznadziejną rzecz!
po kolei:
brązer------> zdecydowanie za bardzo rudy (nie jest to jasny brąz, poprostu wpada w pomarańcz wręcz)
rozświetlacz--------> piękny rozświetlacz ale tylko na palcu, po muśnieciu o paletke. na twarzy prawie wogóle go nie widać :(
róż-------> porażka, jedna wielka porażka, kolor tak okropny, aż za rózowy,
Wydajność produkty bardzo słaba. po może 3, lub 4 razach już są ubytki dośc duze, pomimo tego ze nakładam pędzlem, zrobiły się na paletce takie odbicia, jakbym cały czas paluchami dotykała ( myslę ze wiecie o co mi chodzi :))
produkt jets mało trwały ( po kilkudziecięciu minutach prawie nie widać go na twarzy, znika poprostu :( opakowanie też nie zachwyca. na klapie jestmini lustereczko, ktore szczerze mówiąc służy chyba do oglądania zębów :D ;D i niczego więcej :D, jest tak malutkie ze policzków w nim nie zobaczymy :(
cena też nie powala ok. 14 zł. za taką cene nie jednokrotnie miałam lepsze produkty tego typu :(
szkoda, wielka szkoda, bo miałam duże nadzieje co do tego produkty... to juz kolejny raz kiedy firma Revolution mnie zawiodła :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521526].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kupiłam jakiś czas w Hebe w kolorze Ultra Fair C01 aby przetestować i jest to produkt dobry, jednak bez większych rewelacji. Zdecydowanym plusem jest to, że ciężko zrobić nim sobie krzywdę i wszystkie trzy pudry nieźle się blendują i nie tworzą plam.

+ największym plusem jest dla mnie rozświetlacz i mogłabym kupić tą paletkę tylko dla niego - piękny, delikatny, satynowy, w dosyć chłodnym odcieniu świetnie współgrającym z jaśniejszą cerą daje piękne naturalne rozświetlenie, które można budować i co najważniejsze nie zawiera żadnych nachalnych drobinek brokatu
+ róż również bardzo lubię, różowo-złoty, z dosyć mocnym połyskiem przypomina nieco NARS Orgasm i pięknie wygląda na policzkach
+ konsystencja wszystkich trzech pudrów jest bardzo przyjemna, lekko kremowa
+ dobra pigmentacja, nie jest za mocna ani za słaba, taka w sam raz dla początkujących a kolory można budować nakładając kolejną warstwę bez pudrowego wyglądu
+ bardzo naturalnie wyglądają na twarzy
+ wydajność - rozświetlacza używam naprawdę bardzo często, a jak na razie nie ubyło go za wiele
+ cena jest niska jak na ilość i jakość produktu jaki otrzymujemy
+ dostępność - dostępny praktycznie w każdej drogerii Hebe czy Jasmin jak i w sklepach internetowych

+/- trwałość nie powala i produkty są słabo widoczne pod koniec dnia, ale nie jest też źle

- niestety opakowanie jest bardzo kiepskie, ze słabego plastiku z mikroskopijnym lusterkiem, które nie wiem jaką rolę ma spełniać
- zdecydowanym minusem jest dla mnie także kolor bronzera, który dosyć mocno wpada w pomarańcz i na mojej jasnej podczas zimy twarzy wygląda niezbyt naturalnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472016].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż do piwnych oczu - jak się malować

lubie

swietne dla początkujacyhc,uczacych sie zabawy w konturowanie, rozswietlanie. kolory idealnie pasowaly do mojej karnacji. wielozadaniowy w praktycznym opakowaniu.super

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470902].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

Paletka bez achów i ochów. Mam Ultra Fair C01. Brązer nadaje się do lekkiego ocieplenia twarzy, bo wpada w pomarańczowe tony i można zrobić sobie nim krzywdę. Rozświetlacz taki sobie, w chłodnej tonacji. Najlepszy róż, odrobinę w stylu Orgasm Nars (ale tylko odrobinę). Kasetka słabej jakości z mikroskopijnym lusterkiem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1432206].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

To mój pierwszy produkt do konturowania, wczesniej uzywałąm jedynie rózu, i to sporadycznie.Kolory piekne-róz łądny, złocisty, rozwietlacz szampański, a bronzer matowy-daje to naprawde łądne połączenie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397156].usefull || 0 }}% pomocna.

super!

Paletka jest bardzo podobna do tej z Wibo, tylko tutaj bronzer jest chyba bardziej ciepły, ale nadal możemy konturować nim twarz - dodam, że jest matowy. Róż jest piękny, cukierkowy, bardzo ożywia twarz :) A jak rozświetlacz? Jest trochę w tonacji szampańskiej co bardzo mi się podoba, daje na skórze lekką taflę. Wszystkie 3 produkty super się aplikują, nie ma problemu z ich roztarciem, nie robią plam i są bardzo trwałe :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385406].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!

To moja pierwsza paletka do konturowania, od razu byłam nią zachwycona. Kupiłam już ją drugi raz. To dobry zestaw dla początkujących przygodę z konturowaniem. Kolory w paletce są bardzo wyraziste, ale nie przesadzone. Efekt konturowania utrzymuje się niemal cały dzień bez poprawek, choć wiadomo z biegiem czasu są odrobinę bledsze niż od razu po nałożeniu. Brąz w paletce jest idealny dla blondynek, dla cery jasnej, róż jest dość napigmentowany co może niektórym przeszkadzać, ale ja akurat lubię taki efekt, pięknie łączy się z bronzerem. Jedyne zastrzeżenie mam do rozświetlacza, który jak dla mnie mógłby mieć nieco mocniejszy efekt. Dlatego wspomagam się też innym rozświetlaczem, lubię mocny efekt lustra na policzkach.

PLUSY:
+ładne kolory dla blondynki,
+trwały efekt wysmuklenia twarzy,
+ładne opakowanie, mam już drugie i nie popsuło mi się,
+rozświetlacz nałożony pod łukiem brwiowym pięknie podkreśla oko ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369606].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Produkt zakupiłam ze względu na zawartość trzech kosmetyków w jednym pudru brązującego rozświetlacza oraz różu. Opakowanie ładne nie psuje się.
Produkt po nałożeniu na twarz prezentuje się ładnie lecz po paru godzinach znika całkowicie. Minus za trwałość a tak to może być ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325791].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

+ ładny odcień różu
+ spora gramatura jak na takie trio
+ wydajny
+ nie podkreśla suchych skórek

- bronzer jak dla mnie trochę zbyt ciepły
- szybko schodzi z twarzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311841].usefull || 0 }}% pomocna.