Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

pudrowe

Dobra

Opakowanie zgrabne, poręczne, ale obawiam się, że przy pierwszym upadku z wysokości połamie się. Najlepszy jest rozświetlasz, który daje naturalny efekt i ma ładny odcień, jest dość delikatny. Róż mieni się na złoto, ma ładny kolor. Bronzer bardziej do ocieplania niż do konturowania, ma ciepły odcień. Ogółem na początek całkiem dobra paletka, sama z resztą od niej zaczęłam.

Wpadł przypadkiem i przypadkiem zostanie na dłużej

Opakowanie mam już dobry rok. Posiadam paletke Ultra Fair C01. Zdecydowałam się na nią przed wyjazdem za granicę, chcąc mieć komplet kosmetyków do konturowania w jednym opakowaniu. Na plus zdecydowanie zasługuje pigmentacja, ktora jest mocna. Najlepszy według mnie w owym " trio" jest rozświetlacz. Intensywny, tworzący piękną mieniąca się srebrną tafle. Róż natomiast jest delikatny ale z drobinkami złota, co idealnie ze sobą współgra bo nie tworzy zwykłych placków tylko daje efekt zdrowej promiennej zarózowionej cery. Najgorzej wypada brązer, który delikatnie jest za ciemny i wpada w pomarańcz, łatwo z nim przesadzić. Całe trio posiada mieniące się drobinki, gdyby rozświetlacz wpadał bardziej w brąz tworzyłby wspaniały efekt delikatnej opalenizny np. latem. Jak na tą cene produkt jest naprawdę dobry. Lusterko mimo, że niezbyt duze plus za pomysł. Minusem jest słabej jakości opakowanie, które od razu pęka. Z trwałością to bywa różnie, na pewno nie jest to produkt który przetrzyma calutki dzień, więc mie oczekujmy od niego zbyt wiele, ale kilka godzin spokojnie da radę.

Ten rozświetlacz

Jak sama paletka nie porywa tak ten rozświetlacz jest cudowny. Bronzer w ciepłych odcieniach także nie mój typ, co do różu jest lekko złotawy, ale rozświetlacz jest piekny, w zimnych tonach nie szampaniskich super wygląda na twarzy ale najbardziej podoba mi sie efekt w kąciku oczu, bez drobinek brokatu, idealny.
Ogólnie za tą cene warta uwagi.

Uwielbiam, wszechstronny kosmetyk.

Paleta służy mi nie tylko do konturowania twarzy, ale też do makijażu oka. Rozświetlacz stosuje na kości policzkowe jak i na oczy zamiast cienia. Bronzer ma bardzo ładny odcień, dzięki czemu nadaje się do blendowania w makijażu dziennym oka. Róż jest bardzo delikatny, w ciepłym odcieniu.
Jestem zadowolona z wszechstronności tego kosmetyku dla makijażowych amatorek. Polecam rozświetlacz dla osób z cerą tłustą lub mieszaną, ponieważ nie potęguje wrażenia świecenia się.
Bronzer w idealnym kolorze.

Rozświetlacz na plus

Paletka nie jest zła, chociaż w większości używam tylko rozświetlacza, bo bronzer i róż średnio mi podeszły. Rozświetlacz daje delikatny efekt i do dziennego makijażu jak najbardziej się sprawdzi. Pigmentacja i trwałość jest w miarę w porządku.

Zbyt ciepły bronzer, słaby rozświetlacz

Dla mnie niestety niewypał. Bronzer jest zbyt ciepły, mimo że dobrze się nakłada i innych problemów z nim nie miałam oprócz tego że nie dopasowałam koloru.
Róż też bez zastrzeżeń. Ładny odcień, widać na policzkach. Jest ok. Niestety rozświetlacz bardzo słaby. Mała pigmentacja, wiec nie widać na policzkach. Bez względu na sposób nakładania.
Ogólnie produkt nie sypie się, jest w ładnym opakowaniu. NIe ma lusterka, więc średnio nadaje się na wyjazdy.
Ma parę plusów, ale minusów też sporo dlatego już po niego nie sięgnę.

Fajna

Paletka jest bardzo fajna . Ma jasny róż , który ma drobinki rozswietylajace. Rozswietlacz jest bardzo ladny. jedyne co mi trochę nie pasuje, to bronzer, który moim zdaniem jest za bardzo pomaranczowy. gdyby byl to odcien nieco chlodniejszy na pewno dawalby lepszy efekt ,szczegolnie takim bladziochom jak ja. Ale mam od kilku miesiecy i uzywam jej za każdym razem.

Bardzo dobra!

Kupiłam z ciekawości, ale nie zawiodłam się, jest to bardzo dobry kosmetyk, używam całej paletki.

Bronzer - ładnie konturuje, jednak kolor mógłby być bardziej chłodny, delikatnie wpada w pomarańcz, dobrze rozprowadza się na twarzy.

Rozświetlacz- moim zdaniem najlepszy z całej paletki, ma bardzo ładne delikatne drobinki, które idealnie podkreślają kości policzkowe

Róż - ma bardzo delikatny odcień, prawie niezauważalny, na pewno nie można zrobić nim sobie krzywdy

za taką cenę ideał

Paletkę mam od około 2 lat. Kupiłam ją jako nieplanowany zakup w Anglii, cena była tak niska, pomyślałam, że nie będzie mi szkoda jeśli jest niewypałem. Jak bardzo mogłam się mylić! Samo opakowanie jest wprawdzie słabej jakości - niepraktyczne lusterko, które jest tak małe i wąskie, że absolutnie nie znajdzie zastosowania przy nakładaniu któregokolwiek z produktów; plastikowe i podatne na złamania i zarysowania. W środku jest aż 11g produktu, to naprawdę sporo, każda z przegród jest duża co pozwala na swobodne ruchy pędzlem.
Bronzer jest o konsystencji delikatnie kremowej, jest dość ciemny ale mało wydajny. Potrzeba go nałożyć naprawdę sporo aby efekt był widoczny. Kiedy mam więcej czasu na makijaż czasami po niego sięgam. Bezpieczny do konturowania nosa!
Róż podoba mi się najmniej. Cukierkowy, podkreśla pory i dość słabo się z nim pracuje - bardzo łatwo o plamy.
Rozświetlacz jest moim faworytem. Uwielbiam go nakładać w kąciki oczu. Jest w chłodnym odcieniu srebra z dużymi połyskującymi drobinkami - odcieniem przypomina Moonstone z Becca.
Jeśli zużyję rozświetlacz do końca, paletę kupię ponownie, chociażby dla samego rozświetlacza. :)

Ulubieniec!

Kosmetyk godny polecenia ! Piękny odcień różu oraz brązera a rozświetlacz ma przepiękny szampański odcień ktory na skórze daje niepowtarzalny efekt ! Produkty dla każdego typu karnacji .

Makeup Revolution

Mam tą paletę już ponad rok. Zużycie jest duże ale myślę, że jeszcze na wiele miesięcy wystarczy.
Bronzer- ciepły, mocno napigmentowany ( jak dla mnie za mocno), trwałość i rozcieranie ok.
Róż - mieni się na złoto, daje subtelny blask na skórze, według mnie wygląda ładnie ale w niewielkiej ilości, trwałość jak to zwykle bywa z różami średnia, pigmentacja i blendowanie ok.
Rozświetlacz - mój ulubiony produkt. Daje rozświetlenie w sam raz, nie jest za mocny ani za słaby, kolor naturalny, powinien pasować każdemu.
Jak na taka wydajność, 3 produkty w jednym opakowaniu i cenę, opłaca się kupić tą paletę.

Dobry wybór

Mój pierwszy zestaw do konturowania twarzy i nie żałuję go :D
Jest bardzo fajny, pasuje do mojej karnacji. Podoba mi się pigmentacja, nie ma problemów z nakładaniem i ewentualnym rozcieraniem. Nie tworzy tzw. placków.
No i co do ceny uważam, że jest bardzo dobry.
Jedynym minusem jest opakowanie, ponieważ przy codziennym otwieraniem, zamykaniem, w pewnym momencie może popękać przednia szybka.