Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution, Ultra Sculpt & Contour Kit (Zestaw do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Sculpt and Contour Kit to zestaw trzech kosmetyków, niezbędnych do nadania twarzy wymarzonych kształtów - bronzer, rozświetlacz i róż. Dzięki temu zestawowi skorygujesz kształt twarzy, nadasz cerze świeżości i młodości. Pudry posiadają aksamitną konsystencję, idealnie rozprowadzają się po twarzy i trwają na niej długi czas.

pudrowe

Konflikt kolorów, dyskoteka, satynowość

To był mój pierwszy kosmetyk Make Up Revolution i jak na razie jedyny. Paletka jakich wiele w tym momencie na rynku, bronzer, róż, rozświetlacz. Bronzer za ciemny, standard. Wybrałam paletkę nr C01 Ultra Fair, najjaśniejsza, ale bynajmniej nie dla mnie. Bronzer jak wyżej.
Wszystkie kosmetyki z tej paletki są satynowe, nawet bronzer- to mi nie przeszkadza, bo go nie używam. Kolejny raz powtórzę, jest zbyt ciemny, cokolwiek nim namaluję i jak mało użyłabym go, i tak będzie katastrofa, lekki brudzik zamiast konturowania . Może zadebiutuje u mnie jako cień do powiek.
Róż natomiast mnie bardzo ucieszył, kolor twarzowy pastelowy róż z nutą ciepłą, tu trochę przeszkadza mi nadmierna satynowość.
Rozświetlacz bombka, choinka, świecidełko. Używam w bardzo małych ilościach, roztarty bardzo dokładnie może dać całkiem ładny efekt delikatnej poświaty.

Paletka ma niedokładne zamknięcie, brak zabezpieczenia, nie klika;)

Darzę sympatią tę markę, więc nie obdzieram z gwiazdek. W przyszłości planuję wypróbować paletę cieni Mermaids forever oraz korektor. No i oczywiście pomadki, ponieważ bardzo dokładnie zostały przeanalizowane tu w recenzjach na wizażu i ciekawość coraz większa.

Ultra Light / Medium C04

Z paletki używam głównie bronzera. Posiadam ją w odcieniu Ultra Light / Medium C04, a więc zamiast różu różu mam złoty brąz, które wygląda całkiem przyjemnie, w szczególności na lato na opalonej cerze. Bronzer świetnie się rozprowadza, jednak gdy nałoży się go odrobinę za dużo robią się bardzo brzydkie plamy. Ogólnie zestaw bardzo lubię, w szczególności z opalenizną :)

Dobra paletka

Jedna z nielicznych paletek w której używam wszystko. Bronzer ma ładny odcień, nie robi plam, łatwo sie z nim pracuje, nie przesadzimyz produktem co w moim przypadku jest ogromna zaleta jeżeli chodzi o bronzery. Roz jest w pięknym odcieniu nadaje policzkom delikatnego, naturalnego rumieńca. Rozświetlacz nie daje nam typowej tafli tylko ładnego zdrowego blasku co rowniez uważam za plus. 2 rzeczy do której mogłabym sie przyczepić, trwałość produktów na twarzy po paru godzinach z bronzera i różu zostaje niewiele (cieszy mnie jednak ze schodzi równomiernie) natomiast rozświetlacz sie ładnie trzyma oraz Opakowanie mogłoby byc solidniejsze, nigdy mi nie upadło na podłogę, nie zabierałam w żadna podróż natomiast przy którymś otwieraniu w jednej ręce miałam pokrywkę a w drugiej została paletka. Takie liche

Lubię to!

Bardzo fajny produkt 3w1 bronzer jak najbardziej na tak. Nie robi plam, ładny odcień, róż delikatny, rozświetlający, jednak mało intensywny kolor, rozświetlacz moim zdaniem rozświetla nie dając tafli jest to raczej subtelny efekt. Trwałość i jakość na wielkie 5!

Jak dotychczas mój ulubiony bronzer, rozświetlacz i róż w jednym

Kupiłam ten kit i okazał się dla mnie hitem! Bronzer jest w ciepłym odcieniu i ładnie się blenduje, nie pozostawia plam i ciężko zrobić sobie nim krzywdę. Rozświetlacz robi typową taflę, nie ma dużych drobinek i ma bardzo ładny szampański odcień. Róż jest przepiękny. Ma drobinki złota, aż ciężko opisać jak ślicznie wygląda nawet na powiece. Jak dla mnie zestaw cudo i to jeszcze za taką cenę!

Średniak

Kupiłam go , bo bardzo ciężko było mi znaleźć JAKIKOLWIEK bronzer z zimnymi tonami. Wszystkie miały pomarańczowe odcienie. kolory są bardzo ładne, zwłaszcza rozświetlacz. Niestety bronzer robi plamy:( ciężko go rozetrzeć. Używam go odrobinkę, żeby wzmocnić konturowanie na policzkach. Opakowanie również nie należy do najsolidniejszych. Rozświetlacz natomiast na plus! Nie jest jakiś bardzo intensywny, ale tego właśnie szukałam i u mnie się sprawdza

Polubiłyśmy się :)

paletka to fajny zestaw. Raczej trudno sobie zrobić nim krzywdę i wymazać coś "za bardzo" bronzer nadaje fajny ciepły kolor, który po dokładaniu może być mocniej lub mniej intensywny. Róż ma ładną złotą poświatę (taki błyszczący koral), rozświetlacz daje ładną taflę- trzeba pamiętać by nakładać go bezpośrednio na podkład. Świetny zestaw na co dzień lub na wyjazdy, można wyczarować coś na dzień delikatnego, jak i przy mocniejszym makijażu na wieczór, na imprezę również trio da sobie radę.

Moje must-have

Ten zestaw już od dłuższego czasu znajduje się w mojej kosmetyczne, to takie moje must-have szczególnie na podróż. Nie jest to za duży produkt ale też nie za mały, wielkość opakowania jest idealna do schowania w torebce.

Bronzer w ciepłym odcieniu sprawdzi się idealnie moim zdaniem do osób o jasnej jak i chłodnej karnacji. Pigmentacja jest bardzo dobra, puchatym pędzlem nakłada mi się równomiernie i nie pozostawia plam, ładnie można nim podkreślić kontur twarzy i kości policzkowe. U mnie na twarzy wytrzymuje bardzo długo, nie zauważyłam żeby z czasem mi zanikał.

Róż w moim klimacie, ciepły odcień nieco brzoskwiniowy delikatnie opalizujący, Pigmentacja dobra, również utrzymuje mi się przez kilka godzin.

Rozświetlacz jest subtelny, trochę za słaby jak ktoś lubi mocno błyszczeć, ale nakładając go warwami idzie spotęgować efekt bez osypania się go w inne miejsca..

Ja osobiście jestem zadowolona z tego produktu, za niewielkie pieniądze otrzymujemy ładny efekt na skórze. Idealny produkt do makijażu dziennego ale również i wieczorowy ładnie podkreśli.

Idealny na codzień

Uwielbiam to trio. Jest idealne na co dzień do szkoły/pracy. Subtelnie podkreśla kości policzkowe, dzięki czemu wygląda naturalnie.
Bez utrwalacza krótko się trzyma (ok. 2h)
Polecam :)

Super paletka do codziennego makijażu

Paletka za niewielką cene- kupiłam za około 12 zł. na promocji w drogerii internetowej. Spełniła moje oczekiwania. Bronzer fajny- nie za mało, nie za dużo napigmentowany. Idealny :) Nie da się narobić nim plam ani przedobrzyć z bronzerem :) Rozświetlacz fajnie rozjaśnia skórę, nie błyszczy się przesadnie:) Róż również fajnie napigmentowany, sprawia, że skóra jest promienna. Polecam z czystym sumieniem :) nawe sie nie spodziewałam tak rewelacyjnego kosmetyku za tę cenę

Szybki kontur :)

Kupiłam korzystając z jakiejś promocji w drogerii internetowej. Bez większego przekonania. Gdy już przyszła, trochę czekała na to żeby ją użyć. Ale gdy już wpadła w moje ręce to stała się obowiązkowa częścią makijazu codziennego :) bronzer swietny, nie za ciepły i nie za ciemny, wprost idealny. Rozswietlacz daje radę, dobrze rozświetla i dodaję blasku. Fanką żadnego różu nie jestem ale ten z paketki czasami gości na mojej twarzy. Produkt zabezpieczony mgiełka trzyma się caly dzień bez problemu.

Bardzo ładny i nietrwały

+ten zestaw jest naprawdę super, nie mogę się na pewno przyczepić do koloru, pigmentacji i pracy z produktem,
+niska cena,
+szeroka dostępność,
+kolor różu mój ulubiony, czyli brzoskwinia, sprawia, że cera wygląda zdrowo, promiennie,
+brązer idealny dla bladolicych, pięknie się rozciera, nie ma szans na plamy,
+produkt na twarzy wygląda bardzo dobrze, nie można stwierdzić, że to tania/drogeryjna propozycja,
+dodaje uroku, upiększa z pewnością,
+konsystencja przyjemna do pracy, nie trzeba się męczyć, każdy pędzel da radę,
+zestaw współgra z każdym pudrem i podkładem,
+efektem nie jest gorszy od paletek za 100-300 zł,
+zmywa się bez problemu,
+napigmentowanie idealne do bezpiecznej pracy, mocne, ale nie za mocne,

-/+rozświetlacz nie w moim typie, jest po prostu za słaby, daje jedynie delikatny blask, wolę taflę,

-opakowanie woła o pomstę do nieba, za każdym razem, kiedy biorę je do ręki, obawiam się o to, że je rozwalę, plastik słabej jakości,
-produkty bardzo się pylą i kruszą, co wpływa na ich małą wydajność,
-niestety argumentem, który nie pozwala mi na korzystanie z tego produktu jest jego trwałość na twarzy, znika po chwili, łatwo się ściera

Produkt jest genialny, ale tylko w przypadku, kiedy makijaż będziemy nosić do dwóch godzin, potem sam zniknie. A wielka szkoda, bo to fajny kosmetyk.