Gold, Extreme Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Gold, Extreme Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający, nie skleja rzęs, pozwala na dokładne wytuszowanie, można nakładać drugą warstwę bez czekania aż wyschnie pierwsza, nadaje spojrzeniu głębię, wzmacnia oprawę oczu, zawiera Sphericę, której cząsteczki otulają rzęsy pogrubiając je widocznie.

Cena: 13 zł

dobra firma a taki bubel!

Kupiłam z ciekawości mam wersję pogrubiająca.Kosztował w internecie ok 20 zł czyli niemało. Mogłabym za to kupić tusz z mojej sprawdzonej firmy ale że wspieram co polskie to kupiłam ten tusz.
Jednak się zawiodłam.

Plusy:
-ładny intensywny czarny
-nie osypuje się

Minusy:
-przy napadaniu trzeba uważać bo robi odbitki na powiece
-trzeba się nieźle napracować by rzęsy jako tako wyglądały!!!!Macham tą szczoteczką (a raczej szczotą bo jest tak duża i gęsta) z5 razy a wynik marny.

Wszystko byłoby ok gdyby nie ta bezużyteczna szczoteczka!Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatni

aaaaj!

Miałam wersję wydłużająca- i był to pierwszy tusz, jaki potraktowałam "na serio" (to znaczy elegancko, jak każda inna kobieta, wybrałam się do sklepu po tusz do rzęs, nie jakieś gazetowe czy ejwony :). Wówczas mi się bardzo podobał, ale.. Szybko przestałam używać tuszów w ogóle. nie mogłam ścierpieć faktu, że tak szybko pozostawiał mi czarne podkówki pod oczami (które przy mojej jasnej cerze wyglądają gorzej niż potwornie!).
Na szczęście dziś już znam wodoodporne tusze a ten.. jest tylko wspomnieniem :)

Używam tego produktu od: 5 lat temu?
Ilość zużytych opakowań: jedno.. i nigdy więcej, brrr

można

tusz nie skleja rzęs, po drugim nałożeniu trochę pogrubia, mam wrażenie że nawet ciut podkręca!! jedno nałożenie raczej nie wystarcza, gdy ktoś woli mieć oczy bardziej wyraziste.
na zimę, podczas gdy w powietrzu unosi się wilgoć, raczej nie polecam - w ciągu dnia trzeba kontrolować, czy nie mamy czarnych cieni pod oczami :( cena jest zachęcająca - ja kupiłam w promocji za 6 zł!!

Używam tego kosmetyku od 4 tygodni
ilość zużytych opakowań: 1

Salon fryzjerski

Średni

Nazwa "extreme volume" jest raczej nieodpowiednia dla tego tuszu... :/ Przy nalozeniu 2-3 warstw efekt jest zaledwie mierny. Rzesy sa tylko troche pogrubione i troszeczke wydluzone. Trzeba jednak przyznac, ze tusz jest trwaly, nie osypuje sie i nie kruszy, nie skleja rzes i łatwo go zmyc. Zgadzam sie, ze to produkt odpowiedni dla osob lubiacych naturalny, delikatny makijaz.