Herbfarmacy, Organiczna bawełniana szmatka do złuszczania twarzy

Herbfarmacy, Organiczna bawełniana szmatka do złuszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Bawełniana ściereczka została zrobiona z niewybielanej organicznej bawełny - jest miękka i delikatna w dotyku, ale skutecznie ściera i usuwa martwe komórki skóry podczas oczyszczania.
Sposób użycia: Zrób demakijaż i oczyść cerę. Użyj ściereczki do złuszczenia martwych komórek naskórka. Można stosować wraz z żelem do demakijau do oczyszczenia cery.

do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

przyjemny i skuteczny gadżet :)

Szmatka jest w 100% z organicznej bawełny. Ma dwie warstwy i jest zrobiona z grubszej nici. Fajna w dotyku, z wyraźną i wyczuwalną pod palcami fakturą oraz kolorem przydymionej kości słoniowej. Po rozłożeniu jest kwadratem o długości boku ok. 26cm.
Używam jej najczęściej z mydłem alep lub delikatnym peelingiem. Z jednym i drugim daje świetne efekty.
Działanie widać i czuć po pierwszym użyciu. Pomimo tego jest nieinwazyjna i nie uszkadza ani nie podrażnia cery. Skóra jest bardzo fajnie wygładzona - martwy naskórek zostaje dokładnie usunięty, cera pełna blasku. Masaż jest bardzo przyjemnym doznaniem i po jego zakończeniu czuję miłe, lekkie mrowienie. Szmatka pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry.
Myślę, że szmatka herbfarmacy z powodzeniem może zastąpić ostrzejsze peelingi do twarzy, bo stosowana regularnie wyklucza konieczność ich używania.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza

świetnie wygładza i oczyszcza

Szmatkę wygrałam na swoim ukochanym blogu:) Chociaż pewnie i tak wcześniej czy później bym ją sobie kupiła.
Tak jak w tytule recenzji - szmatka spełnia swoją rolę i bardzo lubię ją stosować.
W skrócie:
*szmatka wykonana z niewybielanej organicznej bawełny
*nie jest tak cienka i delikatna jak muślinowa - czuć jej strukturę (wykonana z takiej grubszej nici)
*używam jej z żelem do mycia twarzy lub mydłem -> na początku używałam codziennie, ale jednak pomimo swojego niepozornego wyglądu ma moc:) Teraz stosuje co 2-3 dni i jestem bardzo zadowolona
*działanie: spokojnie może zastąpić peelingi. Działa skutecznie, oczyszcza dogłębnie, wygładza skórę.
Podoba mi się efekt po jej zastosowaniu - żadnych "nierówności" na twarzy, tylko gładkość:)

Skuteczność i oszczędność (ściereczka zamiast peelingów). Żadnych wad jednym słowem:)

Na pewno jest to produkt godny polecenia!

******

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego:)