Bielenda, Graffiti 3D, Spray do włosów termoochronny `Reparator`

Bielenda, Graffiti 3D, Spray do włosów termoochronny `Reparator`

Spray rermoochronny skutecznie chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury przy stylizacji. Wygładza i regeneruje przesuszone i zniszczone włosy, pozwala uniknąć efektu puszenia. Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. D-Panthenol pogrubia włókno włosa, nadaje połysk, zamyka wilgoć we włosach, zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Keratyna uzupełnia i odbudowuje uszkodzone łuski włosów, dzięki czemu wyraźnie zwiększa ich objętość i grubość. Wzmacnia i odżywia włosy, intensywnie nawilża.
Efekt: zdrowe, mocne, wolne od uszkodzeń, lśniące włosy. Trwała wygładzona, pełna energii fryzura.

Taki sobie

Spray zakupiłam zamiast pianki do układania. Miał nie tylko pomagać rozczesywanie ale i modelować włosy i zwiększać ich objętość. Co do pierwszego spełnił swoje zadanie, co do drugiego polemizowałabym. Być może robi to o czym zapewnia producent czyli zapobiega rozdwajaniu końcówek, uzupełnia i odbudowuje uszkodzone łuski ale z efektów widocznych gołym okiem ja nic nie dostrzegłam. Ot taki spray jakich wiele, nie szkodzi, nie zachwyca.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś kilka miesięcy