Stardust Nail Enamel (Połyskujący piaskowy lakier do paznokci)

Stardust Nail Enamel (Połyskujący piaskowy lakier do paznokci)

Kryształkowa formuła lakieru z mieniącymi się mikrokryształkami Avon nadaje paznokciom matowy, trójwymiarowy efekt o piaskowej fakturze już w jednej warstwie. Formuła gładko się rozprowadza, równomiernie pokrywając płytkę paznokcia.
Sposób użycia: Zanurz pędzelek w buteleczce i delikatnie otrzyj końcówkę o jej brzeg, aby usunąć ewentualny nadmiar lakieru. Pomaluj płytkę paznokcia, stosując trzy pociągnięcia pędzelka, najpierw przez środek płytki, a następnie z każdej strony. Poczekaj, aż pierwsza warstwa wyschnie i w razie potrzeby, nałóż drugą.

Ciekawy,ale nie dla mnie

Bardzo szybko schnie
Niby ten lakier jest połyskujący,ale podstawę ma matową-ładnie to wygląda
ciekawy słoiczek
pędzelek szybko mi stwardniał i stanowczo za długi był
bardzo trudno zmyć lakier nawet pilnikiem jest to trudna sprawa
cena ok 14 zł

idealny do zdobień

Lakier jest łatwy w aplikacji ma bardzo dobry pędzelek a ponadto jest to duża buteleczka która wystarcza na długi czas. Stardust idealnie pomaga nam zmienić wygląd paznokci kiedy śpieszymy się i chcemy szybko coś zmienić wystarczy pomalować jeden paznokieć tym cudem a nasz zwykły dress code-wy manicure nabiera pazura. Można dorwać go na promocjach w AVON za 14 zł

zauroczona

mam czarną wersję :)
bardzo łatwo się nakłada, pędzelek się nie rozdwaja
wystarczy jedna warstwa, by wyglądało efektownie
dość szybko schnie
zmywa się też dość dobrze, wystarczy trochę dłużej nasączony zmywaczem wacik przytrzymać
trwałość ? nie lubię długo nosić tego samego manicure,
zmieniam średnnio co 3-4 dni,
na tyle mi starcza więc jestem zadowolona.
nie maluję na wszystkie paznokcie, zazwyczaj na 2, towarzyszą mu różne kolory, najbardziej podoba mi się z czarnym lub fuksją.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Lakiery piaskowe uwielbiam, gdyż nie wymagają dużych umiejętności w nakładaniu i wszelkie niedociągnięcia nie są widoczne. Lakiery piaskowe Avon również świetnie się sprawdziły.
Zalety:
+ trwałość – utrzymuje się nawet 4-5 dni (oczywiście jeśli w tym czasie nie narażamy go na ekstremalne warunki)
+ lakiery pięknie wyglądają na paznokciach, mienią się drobinkami
+ dość niska cena – około 10 zł w promocji
+ szybko wysychają
Wady:
- trudno się je zmywa
- mały, choć poszerzający się wybór kolorystyczny.
Będę z pewnością je kupować.

Piękne

Do lakierów z Avonu mam zastrzeżenia, ale te są bardzo dobre. Mam dwa kolory
- polished plum, czyli śliwkowa baza z różowo-złotym brokatem
- crystalized pink, coś w rodzaju różowego brokatu, ale na paznokciach wygląda kolor szampański, tylko w stronę tonacji różowej niż żółtej.
Oba kolory niesamowicie się mienią, mają kryształki (crystalized pink to praktycznie same kryształki) i robią typowo "sylwestrowe" paznokcie.
Wygodny pędzelek, szybkie malowanie, dwie cienkie warstwy wystarczają w zupełności. Dość gęste. Trwałe, dwa/trzy dni są pewniakiem, potem mogą zacząć się ścierać na końcówkach.
Za taką cenę to polować na całą serię, jak ktoś lubi błysk.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

szkoda, że to limitka

Bardzo dobry lakier, wielka szkoda, że była to seria limitowana ( po cichu liczę, że pojawi się kiedyś w jakiejś wyprzedaży).

Zamówiłam kolor Silver - nie jest to typowe srebro, wpada w delikatny fiolet.
Kolor jest mega błyszczący, nieźle kryje już po pierwszej warstwie.

Schnie fantastycznie szybko, można wykonać manicure dosłownie kilka minut przed wyjsciem.

Bardzo trwały, trzyma się na paznokciach kilka dni. Czasem lekko ścierał się na końcach, ale ze względu na piaskową strukturę, można było poprawić same końce i nie było widać różnicy między resztą paznokcia a domalowaną częścią.

Ze względu na spektakularny efekt, szybkość schnięcia oraz trwałość dałabym nu 5 gwiazdek, ale wady ma 2:
- zmycie go z paznokci to trauma - dużo poswieconego czasu, jeszcze więcej zużytego zmywacza i nerwów; cóż, trwałość świetna, ale zmywanie masakryczne - coś za coś
- dość szybko zgęstniał w buteleczce, zaczął się ciągnąć, co nieco utrudniło nakładanie, ale nadal był do użytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Daleki od ideału

Raczej nie kupuję lakierów w Avonie z powodu kiepskiej jakości. Raczej wolę wybrać coś od Rimmela albo Maybelline. Tego lakieru też pewnie nigdy bym nie kupiła gdy nie namówiła mnie moja siostra. Muszę powiedzieć, że lakiery są dostępne w naprawdę ładnych odcieniach i fajnie wygladają na paznokciach, ale do ideału troche im jeszcze brakuje.
Zalety:
+dobrze kryją - jedna warstwa spokojnie wystarczy
+ładnie się mienia na paznokciach - idelane na wieczór, imprezę, wakacje
+szybko nie odpryskują
+długo się utrzymują na panokciu (spokojnie wytrzymają 7-8 dni)
+dostepne w kilku ładnych kolorach
Wady:
-ciężko je zmyć - średnio jeden nasączony zmywaczem płatek na jeden paznokieć (jest to dość denerwujące)
-szybko zaczyna się ciągnąć - użyłam go 2 razy i za 3 razem ciągnał się tak, ze musiałam go wyrzucić
-długo schnie
-jest za drogi (ok. 25 zł) jak na taką jakość

Jak nie avon

spośród wielu lakierów tej firmy które miałam ta seria bardzo się wyróżnia.
Jak do tej pory nie byłam zadowolona z akurat tych produktów Avonu

Posiadam dwa kolory (już nie pamiętam nazw ale czerwony i różówy)

+świetnie kryją
+pięknie się mienią
+cena jest naprawdę ok
+ nie schną wieki jak inne serie avonu

-minusem jest to, że ta seria się pojawiła tylko w okresie zimowym i szybko ją wycofali..

Ilość zużytych opakowań: dwa standardowe

Cudowny, mój ulubieniec

Zacznę od tego że nie ma wad :D
Jest fenomenalny, haha.
Piękny efekt brokatowych paznokci, jest bardzo trwały, a do tego pomalowanie nim wszystkich paznokci razem z wyschnięciem zajmuje mi 5 minut, gdzie przy innych lakierach zwykle zanim cos będę mogła robić dłońmi muszę czekać 30 minut żeby nie zniszczyć świeżo pomalowanych paznokci.
Nie dość że lakier jest cudowny to jego opakowanie jest obłędne. I cena zwala z nóg - 9zł. Za taki lakier nie żałowałabym nawet 20zł. Ktoś kto to stworzył jest genialnym człowiekiem :) Zdecydowanie to mój najlepszy lakier jaki kiedykolwiek miałam.. a było ich sporo ;)

Gdy go zamówiłam w avonie, musiałam czekać dwa kolejne zamówienia bo za pierwszym razem gdy go wzięłam mieli brak na magazynie. Gdy dostałam maila że lekier jest już dostępny, złożyłam kolejne zamówienie, i wtedy znów dostałam wiadomość że go już nie ma. Dopiero z trzecim zamówieniem go dostałam. Możliwe że po prostu gdy wszedł do oferty to każdemu się spodobał, łacznie ze mną i stąd to opóźnienie. Ale warto było czekać :)

Cudowny efekt na paznokciach

Plusy: matowy z polyskujacymi drobinkami co daje cudowny efekt, dosc trwaly, pędzelek idealny duzy tak jak lubie, ladna buteleczka fajnie prezentuje sie na szafce z kosmetykami, przyciaga wzrok.
Minusy: niestety trudno go zmyc, brokat bardzo mocno trzyma sie plytki paznokcia

Dobry

Lakier przyszedł do mnie ok 2 tygodnie temu. Łatwy w aplikacji, trwały, mam go na sobie od 4 dni i jeszcze nic nie odprysnęło.
Mój kolor to \'crystalized pink\'.
Wystaczy jedna wartwa i paznokieć jest świetnie pokrywy, oczywiście dla uzyskania jeszcze lepszego efektu należy położyć standardowo 2 warstwy.

Jedyny minus jaki jeszcze jest przede mną to zmycie tego lakieru. Jest on o fakturze piaskowej, więc przy usuwaniu go będą lekkie trudności.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny!

Lakier zdecydowanie godny polecenia!~
+kolor (mam polish plum)
+krycie (jedna warstwa wystarcza)
+pojemność
+cena w promocji
+ trwałość (ok 5 dni)

Używam tego produktu od: grudzień
Ilość zużytych opakowań: jeszcze zero