MedikoMed, Glinka zielona z jonami srebra

MedikoMed, Glinka zielona z jonami srebra

Przeznaczona dla cery twarzy i skóry głowy. Efektywnie oczyszcza skórę, ściąga pory i stymuluje procesy regeneracji. Zawiera jony srebra

świetna , naturalna <3

Kupiłam glinke na stronie kosmetycznaglinka.pl, opakowanie zawiera 100 gram glinki , która jest pakowana w papierowe torebeczki po 50 gram.
Opakowanie jest kartonowe , w środku znajduje się instrukacja jak glinke używać, jakie przynosi efekty i do jakiej cery jest najlepsza.

+ bardzo tania
+ wydajna , wystarczy pół łyżeczki na buzie , ja rozrabiam ją z wodą- 1 łyżeczka
+ przynosi świetne efekty , cera jest oczyszczona , zaskórników mniej , buzia wygląda bardzo ładnie , tak zdrowo i promiennie :)
+ przy regularnym stosowaniu zauważyłam mniejsze przetłuszczanie cery , już buzia się tak nie świeci , pojawia się mniej wyprysków
+ można stosować także do włosów, ciała

Należy pamiętać żeby nie użwać metalowych naczyń do rozrabiania glinki , ja używam szklanej miseczki i plastikowej łyżki , a glinke nakładam pędzlem do podkładu - języczkowym.

Ponadto nie można dopuścić do zasychania masy na buzi! należy ciągle buzie spryskiwać wodą lub tonikiem. Zaschnięta glinka na buzi może wywołać odwrotny efekt i przynieść podrażnienia.

Polecam wszystkim :)

Odkąd stosuje glinki moja cera bardzo się poprawiła :) Już nigdy nie kupie drogeryjnych maseczek.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno 100 gram , zaczynam drugie

Świetna maseczka to cery mieszanej

Maseczkę kupiłam w sklepie Herbapol w Krakowie. W opakowaniu znajdują się dwie saszetki z produktem, świetna sprawa, ponieważ kosmetyk jest bardzo wydajny więc używamy tylko połowę, a druga cześć jest szczelnie zamknięta. Na początku nie miałam sposobu na rozrabianie dobrej konsystencji, ale po jakimś czasie stosując miarki kuchenne znalazłam konsystencje idealną. Na opakowaniu jest napisane proporcja 1:1, jednak to się u mnie nie sprawdza, może do stosowania na skórę głowy będzie ok. Na 1 część wody, połowe mniej glinki i konsystencja jest idealna do nakładania na twarz oraz ciało, Nie stosowałam na skórę głowy ale producent proponuje również taki sposób używania. Również można stosować kapile w glince, Produkt jest bardzo wydajny, opakowanie wystarcza na około rok regularnego użytkowania tylko na twarz. Może maseczka cudownie nie zmniejsza porów i zaskórników, jednak jeśli stosuję ją dość regularnie skóra jest mniej przetłuszczona i pojawia się mnie pryszczy. Jest to jeden z produktów które warto mieć i stosować w pielęgnacji .